ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جنگ های ایالتی فری فایر مکس

جنگ های ایالتی فری فایر مکس برای سرور هند در راه است

ahmadian

گارنا State Wars را برای سرور هند Free Fire MAX منتشر می کند

گارنا رسماً رویداد جدید جنگ های ایالتی فری فایر مکس برای سرور هند را اعلام کرد که تنها چند روز بعد از انتشار اطلاعات آنلاین توسط دیتامینرها منتشر شد. در پست اخیر خود در اینستاگرام، توسعه دهنده لوگوی رویداد مورد انتظار را فاش کرد و این موضوع به موضوع گفتگو در جامعه تبدیل شده است.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

با این حال، این پست جزئیاتی در مورد زمان شروع جنگ های ایالتی یا مواردی که بازیکنان می توانند از طریق آن به دست آورند، فاش نکرد. با این وجود، به نظر می‌رسد که دیتاماینرها این شکاف را پوشش داده‌اند، زیرا تاریخ غیر رسمی برای اضافه شدن آن به بازی دارند.

مثالات مرتبط »    رسیدن به سطح Master در کلش اسکواد فری فایر : 5 ترفند کلیدی

توجه داشته باشید:
اطلاعات موجود در این مقاله در مورد تاریخ های مورد انتظار بر اساس شایعات است و بنابراین ممکن است تغییر کند.

جنگ های ایالتی فری فایر مکس برای سرور India اعلام شد که احتمالاً به زودی آغاز می شود

جنگ های ایالتی فری فایر مکس برای سرور هند در 13 ژوئن 2023 اعلام شد و انتظار می‌رود که به زودی آغاز شود. طبق اطلاعات درز منتشر شده توسط دیتاماینر محبوب @bbbhaifreefire، این بازی در تاریخ 16 ژوئن 2023 (جمعه، ۲۶ خرداد) به بازی راه پیدا می کند. این بازی نزدیک به دو هفته ادامه خواهد داشت و در 29 ژوئن 2023 (پنج شنبه، ۸ تیر) به پایان می رسد.

پست اصلی از طرف توسعه دهندگان هیچ نوری در مورد قالب به اشتراک نمی گذارد. با این حال، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که جنگ های ایالتی فری فایر مکس شبیه نبردهای منطقه ای باشد. این رویدادها زمانی انجام شد که هند، بنگلادش و نپال یک سرور مشترک داشتند.

بر اساس فرمت نبردهای منطقه ای، می توان فرض کرد که بازیکنان ممکن است به ایالت های مختلف در جنگ های ایالتی تقسیم شوند. علاوه بر این، آنها احتمالاً باید از طریق منابع مختلف امتیاز جمع آوری کنند تا مطمئن شوند که وضعیت آنها نسبت به سایرین پایان می یابد. در راستای موقعیتی که به پایان می‌رسانند، جوایز مختلفی دریافت خواهند کرد.

در حال حاضر، هیچ سخن رسمی در مورد جوایزی که ممکن است برای گرفتن آنها وجود داشته باشد، وجود ندارد. بازیکنان ممکن است در روزهای آینده منتظر جزئیات بیشتری در مورد این رویداد از توسعه دهندگان در رسانه های اجتماعی باشند.

همکاری فری فایر مکس با Spider-Man: Across the Spider-Verse در حال انجام است

گارنا چند روز پیش از همکاری Free Fire MAX با Spider-Man: Across the Spider-Verse خبر داد و این رویداد در حال حاضر در جریان است. تعدادی از فعالیت ها را برای بازیکنان فراهم می کند، بنابراین آنها با بازی درگیر می شوند و چندین امتیاز رایگان جمع آوری می کنند.

جوایز ارائه شده عبارتند از ایموت انحصاری Spider-Sense، شکلک گیتار پانک، Moony و پوسته حیوان خانگی: Spider-Verse Moon. کاربران نباید جوایز را از دست بدهند. آنها چند روز فرصت دارند تا این اقلام را جمع آوری کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت