ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رسیدن به سطح Master

رسیدن به سطح Master در کلش اسکواد فری فایر : 5 ترفند کلیدی

ahmadian

5 بهترین نکته برای رسیدن به Master در فصل 19 رتبه بندی Clash Squad فری فایر

داشتن یک رویکرد متمایز در حالت کلش اسکواد بر خلاف آنچه در بتل رویال استفاده می شود برای رسیدن به سطح Master در بازی ضروری است. در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا به مراحل بالاتر بازی بروید.

با خرید جم فری فایر از سایت ارزان جم می توانید از تمامی امکانات این بازی به بهترین نحو استفاده کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

حالت کلش اسکواد با مسابقات معمولی بتل رویال در فری فایر از جنبه‌های مختلف متفاوت است. با توجه به اینکه بازیکنان در چهار در مقابل چهار مبارزه در یک منطقه کوچک‌تر به رقابت می‌پردازند و تیمی که در چهار راند پیروز می‌شود، در مسابقه پیروز می‌شود. علاوه بر این، آنها نیاز به خرید اسلحه گرم و ارتقاء با استفاده از سکه دارند که باعث جذابیت بیشتر می شود.

مقالات مرتبط »    پوسته اسلحه MP40 Chromasonic Evo بازی Free Fire لو رفت

نکاتی برای رسیدن به سطح Master در فصل Clash Squad فری فایر

در اینجا برخی از نکاتی وجود دارد که ممکن است برای کسب رتبه بالاتر در فصل جاری Free Fire Clash Squad اجرا کنید:

1) بازی با یک تیم مناسب

ارزش بازی در حالت Free Fire Clash Squad با یک تیم را نمی توان دست کم گرفت. با تیم ثابتی از دوستان خود که به دنبال افزایش رتبه هستند، نه تنها به دلیل همین هدف، هماهنگی بیشتری خواهید داشت، بلکه این فرصت را نیز خواهید داشت که نقش های از پیش تعیین شده ای را که شیمی تیمی بهتری را ارائه می دهد و تیم را قادر می سازد تا برنده بازی های بیشتر

علاوه بر این، در حین انجام بازی‌های رتبه‌بندی شده با افراد تصادفی، همیشه احتمال عدم ارتباط یا ارتباط کم وجود دارد. در برخی موارد، تماس های ناکافی اغلب باعث از دست دادن مسابقات می شود. داشتن یک تیم مناسب این جنبه را از بین می برد.

2) لود اوت

پس از راه اندازی به روز رسانی های اخیر، گزینه های زیادی در مورد Loadout در Free Fire دارید. شما می توانید آنها را به صورت استراتژیک در طول رسیدن به سطح Master در کلش اسکواد فصل 19 به کار بگیرید تا بر دشمنان برتری پیدا کنید. شما هشت مورد در اختیار دارید که هر کدام یک امتیاز منحصر به فرد را ارائه می دهند.

Loadout به طور قابل توجهی به ترجیح و سبک بازی شما بستگی دارد. اما Secret Clue و Bonfire می توانند برای پیروزی شما در حالت بسیار مهم باشند. اولی یک بازار مخفی را باز می کند که در آن می توانید علاقه مندان با جلوه های مختلف خریداری کنید. از طرف دیگر، Bonfire HP/EP را برای یک بازه زمانی خاص ارائه می دهد.

3) حیوانات خانگی

حیوانات خانگی به اندازه شخصیت های Garena Free Fire مهم هستند. زیرا آنها همچنین دارای مهارت های خاصی هستند که می توانند به شما در میدان جنگ و رسیدن به سطح Master کمک فوق العاده ای کنند. لیست حیوانات خانگی با به روز رسانی های مکرر افزایش یافته است و توسعه دهندگان به طور مداوم گزینه های جدیدی را اضافه کرده اند.

بسته به شخصیت هایی که استفاده می کنید، می توانید سعی کنید حیوانات خانگی را به درستی جفت کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید. همچنین باید به درستی تجزیه و تحلیل کنید که کدام حیوان خانگی با حالت بازی Clash Squad مناسب تر است.

به عنوان مثال، انتخاب حیوانات خانگی مانند فالکو، شیبا و پلنگ شب کاملاً بی فایده است. زیرا مهارت های آنها به سمت حالت بتل رویال است. از سوی دیگر، می توانید حیوانات خانگی دیگری مانند Rockie، Fang، Yeti و غیره را پیدا کنید. که بدون توجه به حالت بازی، توانایی های آنها به خوبی انجام می شود.

4) سلاح و خریدهای هماهنگ

در حالت Clash Squad می توانید سلاح های مورد علاقه خود را خریداری کنید. با این حال، شما باید با آنها آشنا باشید، به ویژه آنهایی که برای برد کوتاه‌تر طراحی شده‌اند، مانند SMG و شاتگان. زیرا بسیاری از دوئل‌ها به دلیل منطقه بازی کوتاه‌تر، این محدوده را اشغال می‌کنند. با این حال، این لزوماً اسنایپر و اسلحه تهاجمی را رد نمی کند.

علاوه بر این، کل تیم باید در مورد خریدها هماهنگ باشند. در غیر این صورت به احتمال زیاد در طول مسابقه دچار مشکل خواهند شد که اغلب منجر به شکست دردناک می شود. به عنوان مثال، اگر یک تفنگ تک تیرانداز خریداری کنید در حالی که کل تیم شما به سختی سکه ای برای تفنگ دارند، به احتمال زیاد دور به دلیل قدرت شلیک ناکافی از دست خواهد رفت. در نتیجه، هماهنگ کردن خریدها برای برنده شدن در بازی های بیشتر بسیار مهم خواهد بود.

5) انتخاب شخصیت

توانایی هایی که شخصیت ها در Free Fire دارند تأثیر قابل توجهی بر نحوه بازی و رسیدن به سطح Master دارد. به همین دلیل است که باید شخصیت ها را بر اساس حالت و نوع گیم پلی که ترجیح می دهند انتخاب کنید.

اگر ترجیح می دهید در کلش اسکواد به سمت دشمنان عجله کنید و به سراغ کشتن بروید، می توانید از شخصیت های توانایی فعال استفاده کنید. مانند Xayne و Alok همراه با مهارت های غیرفعال جوتا، لئون، هایاتو و غیره. اگر از بازی آهسته و تاکتیکی لذت می برید، شخصیت هایی مانند Chrono ، استفی و کنتا که دارای توانایی های فعال هستند را می توان با نایری، موکو، شانی و غیره جفت کرد.

با در نظر گرفتن تمام این جزئیات، می‌توانید ترکیبی از شخصیت‌ها را به دقت پیش‌نویسی کنید که به شما امکان می‌دهد طبق نقشی که می‌خواهید بازی کنید، بهترین عملکرد را داشته باشید.

توجه داشته باشید:
Free Fire در هند مسدود شده است، بنابراین به بازیکنان این کشور توصیه می شود که عنوان بتل رویال را بازی نکنند. آنها ممکن است نسخه MAX را بازی کنند که در بین برنامه های مسدود شده نیست.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت