ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مشکل 9mm Daemon akimbo

مشکل 9mm Daemon akimbo در وارزون بالاخره حل شد

توسعه دهندگان Warzone سرانجام نقص Daemon akimbo نه میلی متری را برطرف کردند

مشکل 9mm Daemon akimbo نقصی در وارزون است که بازیکنان را از تجهیز ضمیمه akimbo در Daemon 9 میلی متری باز می داشت. پس از هفته ها انتظار، سرانجام توسعه دهندگان به این موضوع پرداختند.

تپانچه های Akimbo برای مدت کوتاهی متای Warzone را در فصل 1 تصاحب کردند، اما یک nerf آنها را از ارتباط خارج کرد. جزیره آشیکا و وندل به لطف چیدمانشان، اسلحه های کمری را دوباره در کانون توجه قرار دادند. هر دو نقشه Resurgence دارای آبراه های بزرگ هستند و همانطور که به خوبی مستند شده است، فقط تپانچه ها می توانند زیر آب شلیک کنند.

با خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توانید شخصیت خود را بیشتر شخصی سازی کنید و ظاهر آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

بازیکنان به سمت استفاده از محاصره FTAC برای نبرد در آب متمایل شده اند، اما توسعه دهندگان Warzone با معرفی یک تپانچه جدید در فصل 5 Reloaded، متا را تکان دادند. Infinity Ward فاش کرد که Daemon 9 میلی متری «بهترین نرخ آتش نیمه خودکار در کلاس خود را دارد». این تپانچه عملکرد نزدیکی با P890 و X12 با سرعت شلیک کمتر اما آسیب شدیدتر دارد.

Daemon 9 میلی‌متری هنوز واقعاً سر و صدا ایجاد نکرده است، همانطور که توسعه دهندگان ممکن است در ابتدا قصد داشته باشند، اما همه چیز در شرف تغییر است.

مقالات مرتبط »    چگونه در Modern Warfare 2 و Warzone قفل Daemon نه میلیمتری را باز کنیم؟

به روز رسانی سورپرایز مشکل 9mm Daemon akimbo را برطرف می کند

پیش از این، حتی اگر بازیکنی به حد لازم برای باز کردن قفل ضمیمه akimbo می‌رسید، یک مشکل 9mm Daemon akimbo آن را قفل نگه می‌داشت.

خوشبختانه، در 8 سپتامبر، توسعه دهندگان Warzone اعلام کردند: “ما یک به روز رسانی منتشر کردیم که مشکلی را که در آن Akimbo در Daemon 9 میلی متری باز نمی شد را برای بازیکنانی که الزامات باز کردن قفل را برآورده کرده بودند، برطرف می کند.”

اعضای انجمن این اعلان را جشن گرفتند، اما همچنین این سوال را مطرح کردند که چرا رفع مشکل 9mm Daemon akimbo اینقدر طول کشید.

باندل اپراتور لارا کرافت در 9 سپتامبر منتشر شد و برخی از بازیکنان معتقدند که توسعه دهندگان تنها باگ را برطرف کردند زیرا او از تپانچه های akimbo استفاده می کند.

یکی از کاربران با افزودن سوخت به آتش این ادعا، پاسخ داد: «روز قبل از لارا کرافت، همه باید آن را رفع می‌کردید».

سایر بازیکنان اضافه کردند: “به اندازه کافی طول کشید” و “زمانش فرا رسیده بود.”

پس از آپدیت، باید دید که تپانچه یک متا اسلحه با برد نزدیک خواهد بود یا خیر.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت