ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کشتن اژدهای غول پیکر در کلش

آموزش کامل نحوه کشتن اژدهای غول پیکر در کلش اف کلنز

چگونه در کلش اف کلنز Giant Dragon را بکشیم؟

کلش آف کلنز دارای یک کمپین تک نفره است که در آن بازیکنان باید به دهکده های گابلین حمله کنند. 90 دهکده گوبلین از پیش تعیین شده مختلف در کمپین تک نفره وجود دارد. بازیکنان می توانند به این دهکده ها حمله کنند تا منابعی مانند طلا، اکسیر و اکسیر تاریک را کشاورزی کنند. پاک کردن نقشه های تک نفره نیز به دستاوردهای مختلف پاداش می دهد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت برای کاربران فراهم آورد.

روستاهای سطح پایین به راحتی قابل پاکسازی هستند. زیرا برای بازیکنان تاون هال پایین در نظر گرفته شده اند. با این حال، بازیکنان به زودی با نقشه های مضحک با چندین X-bow، برج های جهنمی و توپخانه عقاب روبرو خواهند شد. چند نقشه تک نفره نیز خانه باس های قدرتمند است. این راهنما در مورد نحوه کشتن اژدهای غول پیکر در کلش اف کلنز در کمپین تک نفره صحبت می کند. و به شما کمک می کند آن را شکست دهید.

مقالات مرتبط »   جدیدترین چالش ماه فوریه Hasty Balloons در کلش اف کلنز

راهنمای نحوه کشتن اژدهای غول پیکر در کلش اف کلنز

Giant Dragon با نام Golden Dragon نیز شناخته می‌شود. در Dragon’s Lair، هفتاد و پنجمین پایگاه در کمپین تک نفره قرار دارد. سوپرسل سطح 12 تاون هال را برای پاک کردن این سطح و کشتن اژدهای غول پیکر در کلش اف کلنز توصیه می کند. اما بازیکنان تاون هال 9-10 نیز می توانند با راه اندازی و ارتش مناسب آن را پاک کنند. در اینجا لیستی از تمام ساختمان ها و تجهیزات دفاعی در Dragon’s Lair آمده است:

 • غار اژدها
 • انبار طلا
 • انبار اکسیر
 • انبار اکسیر سیاه
 • 6 برج دوزخی چند هدفه
 • 2 برج جهنمی تک هدف
 • 2 توپخانه عقاب
 • 2 عدد ایکس کمان
 • 2 تاور آرچر
 • 2 پدافند هوایی
 • 1 تالار گوبلین

غار اژدها شبیه به قلعه قبیله در روستای زادگاهش است. هنگامی که یک سرباز وارد محدوده خود می شود، اژدهای غول پیکر قدرتمند از لانه خود خارج می شود تا نیروهای ما را ویران کند. برای به دست آوردن سه ستاره در Dragon’s Lair و کشتن اژدهای غول پیکر در کلش اف کلنز، بازیکنان باید با ترکیب ارتش و استقرار نیروها استراتژیک باشند.

Heroes، Balloons و P.E.K.K.A برای به دست آوردن سه ستاره در Dragon’s Lair بسیار مهم هستند. به بازیکنان پیشنهاد می شود حداقل 20-24 بادکنک، 2 عدد P.E.K.K.A، 3-4 طلسم خشم و تا حد امکان فریز اسپل ها همراه داشته باشند. این مراحل را برای پاکسازی اژدها دنبال کنید:

 1. یک دسته بادکنک را روی هر دو گروه برج جهنمی در سمت راست پایه بیندازید. از طلسم های خشم استفاده کنید تا مطمئن شوید که هر شش برج جهنمی پایین می روند.
 2. از یک بالون روی هر دو توپ عقاب استفاده کنید.
 3. از بادکنک های بیشتر و در صورت نیاز از طلسم خشم برای پایین آوردن برج های کماندار، کمان ایکس و تالار گوبلین استفاده کنید.
 4. بربرها را در اطراف برج های جهنمی چند هدفه مستقر کنید تا تله های اسکلت را فعال کنید. اسکلت ها را به گوشه ای فریب دهید. از طلسم سمی برای کشتن آنها استفاده کنید.
 5. یک P.E.K.K.A را روی هر برج جهنمی چند هدفه بیندازید.
 6. قهرمانان خود را برای مبارزه با اژدهای غول پیکر مستقر کنید. از بقیه نیروهای خود برای کمک به قهرمانان برای کشتن اژدها استفاده کنید. بازیکنان می توانند از جادوگران یا بچه اژدها برای پشتیبانی استفاده کنند.
 7. برای کشتن اژدهای غول پیکر در کلش اف کلنز از طلسم خشم و فریز استفاده کنید. طلسم سمی نیز مفید خواهد بود.

این استراتژی فقط با قهرمانان سطح بالا کار می کند. زیرا قهرمانان سطح پایین به سرعت می میرند. بازیکنان ممکن است به چند بار تلاش مجدد نیاز داشته باشند تا در نهایت موفق به کشتن اژدهای غول پیکر در کلش اف کلنز شوند. با کشتن اژدهای غول پیکر و پاکسازی لانه اژدها، بازیکنان دستاورد «Dragon Slayer» را به همراه 2.5 میلیون طلا، 2.5 میلیون اکسیر و 25000 اکسیر تاریک دریافت خواهند کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت