ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترجمه Secret Letter کالاف

ترجمه Secret Letter کالاف دیوتی موبایل (نامه مخفی)

منظور از Secret Letter در CoD Mobile چیست؟

اگر مطمئن نیستید که Secret Letter در CoD Mobile چیست، به جای درستی آمده اید. در این راهنما، ما ترجمه Secret Letter کالاف دیوتی موبایل را توضیح خواهیم داد. اینکه به چه معناست و چگونه می توانید از آن استفاده کنید.

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به ایمیل و رمز اکتیویژن یا فیسبوک نیاز است.

نامه مخفی در CoD Mobile چیست؟

اگر یک نامه مخفی در CoD Mobile دریافت کرده اید، احتمالاً در مورد معنای آن کمی گیج شده اید.

این نامه عجیب در بازی به صندوق پست شما خواهد رسید. این از شخصی است که خود را “شوالیه” می نامد و از کد مورس تشکیل شده است. اگر با کد مورس آشنا نیستید، اساساً مجموعه‌ای از نقطه‌ها و خط تیره‌ها هستند که پس از رمزگشایی پیامی را بیان می‌کنند.

ما انتظار نداریم که شما مجبور باشید کد مورس را خودتان رمزگشایی کنید. بنابراین ما به سادگی به شما خواهیم گفت که این برای بازی شما چه معنایی دارد.

در این پیام آمده است: «به کمک نیاز دارم. در Isolated and Blackout آن ظروف پراکنده موادی هستند که می توانند به من کمک کنند.» Isolated و Blackout هر دو نقشه‌های CoD Mobile Battle Royale هستند. که می‌توانید روی آن‌ها بازی کنید. بنابراین واضح است که به سمت آن مکان‌ها در بازی اشاره می‌کند.

مقالات مرتبط »   سیستم Trophy در کالاف دیوتی موبایل چیست و چه کاربردی دارد؟

ترجمه Secret Letter کالاف دیوتی موبایل

خب این به چه معنا است؟

به طور خلاصه، تعدادی کانتینر T-3 در این نقشه ها پنهان شده است. که می توانید آنها را برای بدست آوردن غارت پیدا کنید. این ظروف آبی درخشان خواهند بود. و از شما می خواهند که یک مینی بازی کوچک را تکمیل کنید تا کیفیت غارت خود را تعیین کنید.

هنگامی که روی «Extract» کلیک کنید، مینی بازی ظاهر می شود. شما باید فلش ها را در وسط هر دو متر متوقف کنید تا به بهترین شکل ممکن کمیاب و حجم غارت را از ظرف بدست آورید.

اگر این کار را با موفقیت انجام دهید، بهترین لوت را از کانتینرها دریافت خواهید کرد. و می توانید از هر چیزی که در بازی به دست می آورید برای کمک به شما استفاده کنید.

امیدواریم که به شما کمک کند که ترجمه Secret Letter کالاف دیوتی موبایل را بفهمید. در نهایت، این فقط راهی است که شما در بتل رویال غارت بیشتری به دست آورید. مطمئن شوید که مینی بازی را میخکوب کرده اید تا غارت خود را به حداکثر برسانید!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت