ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مدال Road Rage در کالاف

آموزش کامل نحوه دریافت مدال Road Rage در کالاف دیوتی موبایل

چگونه در COD Mobile مدال Road Rage را دریافت کنیم؟

در اینجا تمام چیزی است که برای دریافت مدال Road Rage در کالاف دیوتی موبایل باید بدانید.

آیا می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید مدال Road Rage را در COD Mobile دریافت کنید؟ خب، این راهنما هر آنچه را که باید در مورد مراحلی که برای به دست آوردن آن باید بردارید را به شما می‌گوید. مدال های مختلفی در بازی وجود دارد و بسته به شانس شما، گرفتن مدال Road Rage در COD Mobile ممکن است آسان یا دشوار باشد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به گیمرها این امکان را می دهد که از تمامی اسکین های موجود در این بازی استفاده کنند.

نحوه دریافت مدال Road Rage در کالاف دیوتی موبایل

مدال های مختلفی وجود دارد که می توانید برای انجام کارهای خاص در Call of Duty به دست آورید: مدال Mobile و Road Rage تفاوتی ندارند. همانطور که احتمالاً می توانید از نام عنوان مدال حدس بزنید، این مدال شامل قرار گرفتن در یک وسیله نقلیه است.

مقالات مرتبط »   بتل پس فصل 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 : تاریخ انتشار، قیمت و پاداش

برای به دست آوردن مدال Road Rage در کالاف دیوتی موبایل باید بیش از 4 دشمن را با وسیله نقلیه بکشید. بسته به مهارت های رانندگی خود، و اینکه چقدر خوش شانس هستید که با ماشین خود دشمنان را روی نقشه پیدا می کنید، ممکن است انجام این ماموریت خاص بسیار آسان باشد.

با این حال، اگر در وسایل نقلیه مانور چندان عالی نیستید، ممکن است برای به دست آوردن این مدال کمی مشکل پیدا کنید.

این مدال در حالت Warfare Mode نیز صدق نمی کند. بنابراین اگر در حال تلاش برای گرفتن مدال در حال بازی در حالت Warfare هستید، در آنجا شانسی نخواهید داشت. اما می توانید آن را در سایر حالت های بازی Battle Royale که در COD Mobile در دسترس شما هستند، دریافت کنید.

شاید گرفتن این مدال کمی مشکل باشد، اما مطمئناً شدنی است. با آرزوی موفقیت در میدان جنگ!

این همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه دریافت مدال Road Rage در کالاف دیوتی موبایل بدانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت