ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بتل پس فصل 7 کالاف

بتل پس فصل 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 : تاریخ انتشار، قیمت و پاداش

بتل پس فصل 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 : تاریخ انتشار، قیمت و پاداش

در اینجا همه چیزهایی است که در مورد بتل پس فصل 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 می دانیم.

Call of Duty: Mobile Season 7 (2023) Battle Pass درست پس از پایان فصل 6 در دسترس خواهد بود. و پوسته های جدید اسلحه، کارت های تماس و موارد دیگر را برای بازیکنان معرفی می کند تا از آنها استفاده کنند. بتل پس هم جوایز رایگان و هم جوایز ممتاز را ارائه می‌کند. و در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد بتل پس فصل 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 بدانید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به گیمرها این امکان را می دهد که از تمامی اسکین های موجود در این بازی استفاده کنند.

تاریخ انتشار و قیمت بتل پس فصل 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

انتظار می رود که COD Mobile Season 7 (2023) battle pass در تاریخ 3 آگوست (پنج شنبه، ۱۲ مرداد) ساعت 5 بعد از ظهر PT منتشر شود. 220 CP برای شما هزینه دارد. که در آن تمام جوایز رایگان و ممتاز را درست مانند بتل پس های قبلی دریافت خواهید کرد.

مقالات مرتبط »   پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل چیست و چه کاربردی دارد؟

با این حال، اگر می‌خواهید 25 ردیف اول را فوراً باز کنید و همچنین می‌خواهید آیتم‌های انحصاری دریافت کنید، می‌توانید بسته نبرد پاس را با قیمت 520 CP خریداری کنید. می توانید با استفاده از پول واقعی خود، CP را از فروشگاه درون بازی خریداری کنید. با این حال، اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید به سادگی سطح خود را بالا ببرید و جوایز رایگان را به دست آورید.

جوایز

در حال حاضر، هیچ اطلاعات رسمی یا درز در مورد پاداش هایی که از COD Mobile Season 7 دریافت خواهید کرد، وجود ندارد. با این حال، زمانی که Activision جزئیات را به طور رسمی فاش کرد، این صفحه را به روز خواهیم کرد، بنابراین مراقب آن باشید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت