ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مینی مپ مدرن وارفار 3

بازگشت نقطه قرمز به مینی مپ مدرن وارفار 3

Call of Duty بازگشت Red dot را بر روی نقشه کوچک در Modern Warfare 3 تأیید کرد

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازگشت نقطه قرمز بر روی مینی مپ مدرن وارفار 3 ، مقاله زیر را بخوانید.

تایید شده است که فرنچایز ندای وظیفه اکتیویژن نقشه کوچک 16 ساله نقطه قرمز را در Modern Warfare 3 بعدی باز خواهد گرداند. توسعه دهنده Infinity Ward به طرز بدنامی نقشه کوچک نقطه قرمز را برای Modern Warfare 2 در سال 2022 حذف کرد. سری وفادار خواستار معرفی مجدد ویژگی مینی مپ قدیمی بوده اند که در مسابقات بی شماری نجات دهنده بوده است.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

دانستن اینکه حریفان شما کجا هستند، حتی اگر دقیقاً نباشند، امکان برنامه ریزی کمی بیشتر در میدان جنگ را فراهم می کند. خوب است که به نظر می رسد Sledgehammer Games متوجه نارضایتی خود شده و تلاش کرده است تا جبران کند.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل – log out

Red dot رسماً روی مینی مپ مدرن وارفار 3 به صورت چند نفره باز می گردد

بر اساس بسیاری از رسانه های خبری Call of Duty که در X منتشر شده اند، بازگشت مینی نقشه قدیمی Call of Duty برای Modern Warfare 3 2023 اعلام شده است.

همانطور که توسط ModernWarzone در X بیان شده است، ارسال پیامک شماره تبلیغاتی برای Modern Warfare 3 به شما امکان می دهد تا با مواد بازاریابی برای دنباله آن تعامل داشته باشید، و حساب کاربری از این موقعیت برای این سوال استفاده کرد که آیا نقاط قرمز روی مینی مپ دوباره در بازی آینده ظاهر می شوند یا خیر. به نظر می رسد این عدد تایید می کند که این ویژگی در Modern Warfare 3 باز خواهد گشت.

Red Dot در مینی مپ مدرن وارفار 3 چیست؟

در ابتدا، مینی مپ به بازیکنانی که به طور فعال در نقاط قرمز تیراندازی می کردند، به ویژه آنهایی که از صدا خفه کن یا گلوله های زیر صوت مخفی استفاده نمی کردند، نمایش داده می شد، و ردیابی آنها را برای حریفان ساده تر می کرد. Infinity Ward در یک وبلاگ به روز رسانی انجمن در سال 2022 اعلام کرد که قصد دارد این ویژگی را حذف کند تا “بازیکنان را به خاطر شلیک سلاح هایشان مجازات نکند.”

در حالی که مینی مپ سنتی در جنگ سرد Treyarch’s Black Ops بازگشت و می‌توانست با یک Perk ویژه در Sledgehammer’s Vanguard بازیابی شود، دوباره در Modern Warfare 2 در سال 2022 حذف شد. این بدان معنا بود که بازیکنان دیگر در هنگام شلیک سرکوب نشده روی رادار نمایش داده نمی‌شوند. سلاحی که ماه ها طرفداران را خشمگین کرد.

اگرچه بسیاری انتظار داشتند که Modern Warfare 3 بیشتر دنباله‌ای برای MW2 باشد، اما به نظر می‌رسد Sledgehammer به صحبت‌های طرفداران گوش داده است. و تنظیمات مهمی مانند معرفی مجدد مینی‌مپ نمادین به آن اضافه کرده است.

رویداد رسمی رونمایی برای MW3 در 17 آگوست (پنج شنبه، ۲۶ مرداد) در Warzone برگزار شد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت