ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
خروج از اکانت کالاف

آموزش کامل نحوه خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل – log out

چگونه از Call of Duty Mobile خارج شویم؟

اگر در تلاش برای خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. خروج از سیستم کار بسیار ساده‌ای است که وقتی می‌دانید چگونه انجام می‌شود، اما ممکن است در ابتدا چند نفر را گیج کند. به خواندن ادامه دهید تا بدانید چگونه از بازی خارج شوید.

با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم از پشتیبانی آنلاین در 7 روز هفته و پاسخگویی سریع بهره مند شوید.

نحوه خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل

همانطور که در بالا ذکر کردیم، خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل یک کار ساده است. برای خروج از Call of Duty Mobile، باید به صفحه اصلی لابی بازی بروید. از آنجا، به سادگی روی گزینه سه نوار در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

مقالات مرتبط »    چگونه در COD Mobile مدال Road Rage را دریافت کنیم؟

در مرحله بعد، روی تنظیمات کلیک کنید و به برگه حقوقی و حریم خصوصی در آن منو بروید. در آنجا باید گزینه خروج از کالاف دیوتی موبایل را در گوشه سمت راست پایین صفحه پیدا کنید.

با این کار از بازی خارج می شوید تا زمانی که بازی را دوباره راه اندازی کنید، در این مرحله باید دوباره وارد شوید.

اگر هنگام خروج از کالاف دیوتی موبایل مشکل داشته باشم، چه؟

اگر هنگام خروج از CoD Mobile مشکل دارید، ممکن است به دلیل مشکلی در بازی باشد. گاهی اوقات ممکن است مشکلات سرور نیز مانع از ورود شما به سیستم شود.

خروج از سیستم و ورود مجدد به صورت متوالی و متوالی ممکن است هشداری را ایجاد کند که می تواند بر توانایی شما برای ورود مجدد به بازی تأثیر بگذارد. فقط وارد شوید و به طور معمول از سیستم خارج شوید و باید بتوانید از این اتفاق جلوگیری کنید.

اگر در ورود به سیستم با مشکل مواجه شدید، می‌توانید بازی را دوباره نصب کنید یا با پشتیبانی Activision تماس بگیرید. همچنین ممکن است مشکلی مربوط به اتصال اینترنت شما باشد، بنابراین قبل از اقدام به بازی آنلاین مطمئن شوید که کاملاً متصل هستید.

این همه چیزهایی است که باید در مورد خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل بدانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت