ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Untitled 5

نحوه ثبت نام سرور پیشرفته OB45 فری فایر – راهنمای گام به گام

ahmadian

چگونه برای Free Fire OB45 Advance Server ثبت نام کنیم؟

ثبت نام سرور پیشرفته OB45 فری فایر اکنون برای کاربران علاقه مند به آزمایش ویژگی های به روز رسانی بعدی باز است. سرور آزمایشی در 7 ژوئن 2024 (جمعه، ۱۸ خرداد) شروع به کار می کند و به مدت دو هفته کار می کند. پس از یک آزمایش موفقیت آمیز، اکثر ویژگی ها در به روز رسانی بعدی OB45 بازی که انتظار می رود اواخر این ماه ارائه شود، ادغام می شوند.

با خرید جم فری فایر می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

مراحل ثبت نام سرور پیشرفته OB45 فری فایر بسیار ساده است. و افراد می توانند آن را در عرض چند دقیقه تکمیل کنند. اگر آنها خوش شانس باشند، کد فعال سازی در اختیار آنها قرار می گیرد که به آنها امکان می دهد پس از انتشار به سرور پیشرفته دسترسی داشته باشند.

مقالات مرتبط »      ادونس سرور OB45 فری فایر : تاریخ انتشار APK، لینک دانلود و موارد دیگر

راهنمای گام به گام ثبت نام سرور پیشرفته OB45 فری فایر

توسعه دهندگان یک وب سایت راه اندازی کرده اند که می توانید مراحل ثبت نام سرور پیشرفته OB45 را برای دریافت کد فعال سازی تکمیل کنید. فایل APK نیز از طریق همین وب سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

مراحل دقیق ثبت نام سرور پیشرفته OB45 فری فایر در زیر ارائه شده است:

مرحله 1: به وب سایت رسمی Advance Server بروید. می توانید آن را در https://ff-advance.ff.garena.com پیدا کنید.

مرحله 2: پس از ورود خود به وب سایت، دو گزینه ورود به سیستم مختلف را در قالب فیس بوک و گوگل خواهید دید. برای تکمیل ثبت نام می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید.

مرحله 3: پس از وارد کردن اطلاعات کاربری و تکمیل ورود، به صفحه ای هدایت می شوید که باید آدرس ایمیل فعال خود را وارد کنید.

مرحله 4: آدرس ایمیل خود را وارد کنید و روی دکمه “Join Now” کلیک کنید تا مراحل ثبت نام تکمیل شود. سپس می توانید منتظر بمانید تا توسعه دهندگان کد فعال سازی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که دریافت کد فعال سازی پس از تکمیل ثبت نام تضمینی نمی باشد. فضای محدودی در سرور آزمایشی موجود است. اگر کد فعال‌سازی را دریافت کردید، می‌توانید OB45 Advance Server فری فایر را در تاریخ 7 ژوئن 2024 دانلود و به ویژگی‌های مختلف نگاه کنید.

جزئیات در مورد ادونس سرور OB45 فری فایر

سرور پیشرفته OB45 فری فایر در 7 ژوئن 2024 فعال خواهد شد و فایل APK در همان تاریخ در دسترس قرار خواهد گرفت. تا 21 ژوئن 2024 (جمعه، ۱ تیر) کار خواهد کرد. و کاربران باید ویژگی ها را آزمایش کنند و هر گونه اشکالی را که با آن مواجه می شوند گزارش دهند.

یک برنامه مخصوص شکار اشکال وجود دارد که توسط گارنا ایجاد شده است که به کسانی که اشکالات را گزارش می کنند پاداش می دهد. کسانی که در نهایت برنده شوند، الماس رایگان را مستقیماً در حساب های درون بازی خود دریافت خواهند کرد.

شایان ذکر است که Advance Server در مقایسه با کلاینت معمولی بازی یک اپلیکیشن مجزا است. بر این اساس، پیشرفتی که در سرور ایجاد می کنید به نسخه اصلی بازی منتقل نمی شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت