ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ادونس سرور OB45 فری فایر

ادونس سرور OB45 فری فایر : تاریخ انتشار APK، لینک دانلود و موارد دیگر

ahmadian

تاریخ انتشار APK سرور پیشرفته OB45 فری فایر ، لینک دانلود و …

ادونس سرور OB45 فری فایر به زودی نزدیک می شود. و به طرفداران این فرصت عالی را می دهد تا نگاهی پنهانی به ویژگی های آینده بازی داشته باشند. مانند همیشه، سرور برای پلتفرم اندروید در دسترس خواهد بود و بازیکنان با کد فعال سازی می توانند ویژگی های مختلف یکپارچه شده توسط توسعه دهندگان را امتحان کنند. هدف اصلی Advance Server آزمایش محتوا برای هر گونه اشکال و اشکال خواهد بود.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

ثبت نام ها قبلاً باز شده است و کاربران می توانند برای تکمیل آن به وب سایت رسمی Advance Server مراجعه کنند. این مقاله جزئیاتی در مورد ادونس سرور OB45 فری فایر، فایل APK و موارد دیگر ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »     رویداد تکمیلی هایپربوک فری فایر : هایپربوک پارادوکس، توکن ها و موارد دیگر

ادونس سرور OB45 فری فایر

تاریخ انتشار

طبق جدول زمانی رسمی ادونس سرور OB45 فری فایر، قرار است در تاریخ 7 ژوئن 2024 (جمعه، ۱۸ خرداد) آغاز شود. در همان تاریخ، فایل APK از طریق وب سایت رسمی در دسترس قرار می گیرد که می توانید با کلیک کردن اینجا به آن دسترسی داشته باشید.

تمامی کاربران می‌توانند فایل را دانلود کنند، اما تنها افرادی که پس از ثبت نام کد فعال‌سازی را دریافت کرده‌اند، می‌توانند وارد سیستم شوند. بر این اساس به بازیکنان توصیه می‌شود برای دریافت کد فعال‌سازی در اسرع وقت مراحل ثبت‌نام را تکمیل کنند.

پس از انتشار فایل APK، ادونس سرور OB45 فری فایر به مدت دو هفته کار می کند. در طول این مدت، کاربران می توانند به تمام محتوای جدید شیرجه بزنند.

نحوه دانلود

هنگامی که فایل APK در دسترس قرار گرفت، می‌توانید ادونس سرور OB45 فری فایر را با استفاده از مراحل ذکر شده در زیر دانلود کنید:

مرحله 1: به وب سایت رسمی Advance Server در اینجا بروید.

مرحله 2: شما باید فرآیند ورود به سیستم را با پلتفرمی که در طول مراحل ثبت نام استفاده کرده اید تکمیل کنید.

مرحله 3: دکمه ای به نام “دانلود APK” را پیدا خواهید کرد. برای شروع فرآیند دانلود فایل APK روی همان کلیک کنید.

حجم فایل احتمالاً حدود 1 گیگابایت خواهد بود. باید مطمئن شوید که فضای ذخیره‌سازی کافی در دستگاه خود برای تکمیل مراحل دانلود و نصب دارید.

مرحله 4: پس از اتمام دانلود، تنظیمات “Install from Unknown Source” را تغییر دهید و مراحل نصب را تکمیل کنید.

مرحله 5: در مرحله بعد، می توانید برنامه Advance Server را باز کنید و با استفاده از کد فعال سازی، ورود را انجام دهید. با این کار به Advance Server دسترسی خواهید داشت.

همانطور که مرسوم است، می توانید انتظار داشته باشید که Advance Server با یک شخصیت جدید، حالت بازی و سایر ویژگی ها پر شود. از آنجایی که سرور یک کلاینت مجزا از بازی معمولی است، هر پیشرفتی که در آن انجام می دهید به حساب اصلی شما منتقل نمی شود. و به محض پایان یافتن سرور پیشرفته در 21 ژوئن 2024 (جمعه، ۱ تیر)، همه آن ها حذف خواهند شد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت