ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ثبت نام در سرور ادونس OB41

نحوه ثبت نام در سرور ادونس OB41 فری فایر – راهنمای گام به گام

ahmadian

چگونه برای OB41 Advance Server فری فایر ثبت نام کنیم؟

با نزدیک شدن سریع نسخه جدید بازی، ثبت نام در سرور ادونس OB41 باز شده است. و کاربران علاقه مند می توانند در اسرع وقت این روند را انجام دهند. گارنا یک سرور پیشرفته Fire Free را قبل از هر به‌روزرسانی بازی راه‌اندازی می‌کند. و اساساً به عنوان یک سرور آزمایشی عمل می‌کند که در آن ویژگی‌های آینده آزمایش می‌شوند.

باز کردن جعبه های شانس و خرید شخصیت های دارای توانایی های ویژه را می توانید با خرید جم فری فایر انجام دهید.

ثبت‌نام تنها راهی است که افراد می‌توانند کد فعال‌سازی را که کد مورد نیاز برای دسترسی به سرور است، دریافت کنند. بر این اساس، بدون تکمیل ثبت نام، گیمرها نمی توانند مواردی را که در سرور OB41 Advance وجود دارد، امتحان کنند.

مقالات مرتبط »    بهترین نکات و ترفندهای نبرد نزدیک فری فایر در جولای 2023

راهنمای گام به گام ثبت نام در سرور ادونس OB41 فری فایر

توسعه‌دهنده یک وب‌سایت جداگانه برای Advance Server ایجاد کرده است. و جایی است که می‌توانید ثبت نام در سرور ادونس OB41 را تکمیل کنید. و پس از در دسترس قرار گرفتن فایل APK آن را دانلود کنید. مراحل زیر می توانید برای تکمیل ثبت نام در سرور ادونس OB41 دنبال کنید:

مرحله 1: ابتدا باید به وب سایت رسمی Advance Server به آدرس https://ff-advance.ff.garena.com مراجعه کنید.

مرحله 2: از یکی از دو گزینه ورود به سیستم در دسترس استفاده کنید: Facebook و Google. می توانید مشخصات را وارد کرده و ورود را تکمیل کنید.

مرحله 3: فرمی روی صفحه نمایش داده می شود که باید آدرس ایمیل فعال خود را وارد کنید. پس از آن، برای تکمیل ثبت نام، می توانید بر روی دکمه “Join Now” کلیک کنید.

پس از انجام ثبت نام، می توانید امیدوار باشید که توسعه دهندگان کد فعال سازی را در اختیار شما قرار دهند. شایان ذکر است دریافت کد پس از ثبت نام تضمینی نمی باشد و تنها فرصت وجود دارد. این به این دلیل است که سرور فضای محدودی در دسترس دارد و همه نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

جزئیات در مورد OB41 Advance Server فری فایر

همانطور که در وب سایت رسمی آمده است، سرور پیشرفته OB41 فری فایر در 21 ژوئیه 2023 آغاز می شود. و برای چند هفته تا 7 آگوست 2023 (دوشنبه، ۱۶ مرداد) فعال باقی می ماند. سرور فقط برای کاربران اندروید در دسترس خواهد بود. و به شما امکان می دهد ویژگی ها را امتحان کنید. از جمله شخصیت جدید، حیوان خانگی، حالت بازی و موارد دیگر.

شما همچنین این شانس را خواهید داشت که با گزارش اشکالاتی که با آن مواجه می شوید به توسعه دهندگان، الماس های رایگان دریافت کنید. علاوه بر این، باید توجه داشته باشید که پیشرفت انجام شده در Advance Server منتقل نمی شود و پس از اتمام آن حذف نمی شود.

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است و به بازیکنان متعلق به این کشور توصیه می شود از بازی یا دانلود آن در دستگاه های خود خودداری کنند. با این حال، آن‌ها می‌توانند از نسخه MAX عنوان بتل رویال لذت ببرند، زیرا این عنوان در کشور ممنوع نبود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت