ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترفندهای نبرد نزدیک فری فایر

بهترین نکات و ترفندهای نبرد نزدیک فری فایر در جولای 2023

ahmadian

بهترین نکات و ترفندهای close-range گارنا فری فایر در جولای 2023

مقاله امروز ترفندهای نبرد نزدیک فری فایر را دارد که هر بازیکن باید به خاطر داشته باشد تا در نبردهای اسلحه از برد نزدیک پیروز شود.

Garena Free Fire یکی از مشهورترین عناوین بتل رویال در بازار است. این از بازیکنان می‌خواهد که بهترین مهارت‌های خود را با سلاح‌ها و شخصیت‌های مختلف به نمایش بگذارند تا شانس خود را برای بقا و گرفتن بویا افزایش دهند. بنابراین، فرد باید بهترین شخصیت ها را بسته به سبک بازی و تیم آنها و همچنین بهترین اسلحه ها را انتخاب کند.

باز کردن جعبه های شانس و خرید شخصیت های دارای توانایی های ویژه را می توانید با خرید جم فری فایر انجام دهید.

عنوان Garena اغلب شامل نبردهای نزدیک است. در چنین شرایطی که بازیکنان باید با آتش‌بازی‌های شدید روبرو شوند، باید چند نکته اساسی را به خاطر بسپارند تا پیروز ظاهر شوند.

توجه داشته باشید:
این مقاله بیانگر دیدگاه نویسنده است. بازیکنان هندی باید از بازی Garena’s Free Fire خودداری کنند. زیرا این برنامه در هند ممنوع است. با این حال، آنها می توانند نسخه MAX را که هنوز در بازارهای هند موجود است و مشابه بازی است، امتحان کنند.

مقالات مرتبط »    آیا باید از ابزار GFX در بازی استفاده کنید؟

نکات برتر و ترفندهای نبرد نزدیک فری فایر برای پیروز شدن

1) به یک مکان نچسبید

بازیکنان هرگز نباید اشتباه کنند که به یک مکان بچسبند. قابل درک است که کمپینگ در ساختمان‌ها ایمن تلقی می‌شود، به خصوص زمانی که در یک منطقه آب گرم فرود آمده باشید. با این حال، در یک درگیری با اسلحه از فاصله نزدیک، چسبیدن به یک مکان اغلب به حریف کمک می کند.

همیشه باید برای گیج کردن حریفان حرکت کنید. تکان دادن جوی استیک در حین تیراندازی به جای ثابت ماندن نیز در درگیری‌های اسلحه از فاصله نزدیک مفید است. همیشه در حال حرکت باشید و سعی کنید دشمنان خود را غافلگیر کنید تا در مبارزات بیشتری در بازی پیروز شوید.

2) به دنبال پوشش باشید

همیشه سعی کنید در یک درگیری مسلحانه از فاصله نزدیک در بازی پوشش پیدا کنید. مواردی وجود دارد که مجبور شوید در فضای باز پرسه بزنید. سعی کنید حرکت دشمن خود را حدس بزنید. و در چنین شرایطی از دیوارهای تاریک برای پوشش دادن استفاده کنید.

از ترفندهای نبرد نزدیک فری فایر ، جستجوی پوشش برای محافظت بهتر است. این یک مزیت تاکتیکی بزرگ برای شما فراهم می کند. زیرا به شما کمک می کند موقعیت آنها را تغییر دهید، رویکرد جدیدی برای حمله داشته باشید و دشمنان خود را حدس بزنند.

3) سلاح مناسب را انتخاب کنید

Garena’s Free Fire دارای زرادخانه متنوعی است که به شما کمک می کند سلاح های مناسب را برای حملات مختلف انتخاب کنید. اسلحه ها و گزینه های غوغایی خاصی وجود دارد که در انواع خاصی از درگیری ها مفید خواهد بود. تفنگ های ساچمه ای و تفنگ های خودکار از بهترین انتخاب ها برای نبردهای دور نزدیک هستند.

بنابراین، در حالی که بسیاری از مبتدیان توسط زیبایی شناسی سلاح اغوا می شوند، یک بازیکن حرفه ای باید همیشه گزینه ای را انتخاب کند که مناسب سبک بازی آنها باشد. برای انتخاب سلاح های دور نزدیک در بازی، لیست لایه سلاح Garena Free Fire را بررسی کنید.

4) دو مهارت فعال را به درستی انتخاب کنید

Garena Free Fire اخیراً حالت‌های مهارتی فعال دوگانه را معرفی کرده است که در آن می‌توانید دو نوع شخصیت مختلف را ترکیب کنید. این، بسته به سبک بازی شما، می تواند به یک مزیت تاکتیکی بزرگ در درگیری های اسلحه خاص تبدیل شود و شانس بقای شما را افزایش دهد.

شما می توانید از بین ترکیب های مختلفی انتخاب کنید که به انواع مختلف مبارزات نزدیک کمک می کند. برخی از بهترین حالت‌های مهارت دوتایی فعال را در اینجا بررسی کنید.

5) از عجله بدون سلامت کافی بپرهیزید

از آنجایی که می‌توانید سلامتی قابل توجهی را در حین نبرد با دشمنان خود در درگیری‌های اسلحه نزدیک از دست بدهید، بهتر است از عجله بدون نوار HP پرهیز کنید. این اشتباهی است که بسیاری از مبتدیان مرتکب می شوند.

پس از ناک اوت کردن یک شخصیت دشمن، بسیاری برای کشتن عجله می کنند، در حالی که حریف ناک اوت شده اغلب توسط هم تیمی هایشان پوشانده می شود، که برای حملات پیش رو هوشیار می مانند. بنابراین، بهتر است پس از ناک اوت کردن حریفان منتظر بمانید تا نسخه پشتیبان HP خود را پر کنید.

لیست بالا برخی از بهترین ترفندهای نبرد نزدیک فری فایر است که باید هنگام تلاش برای برنده شدن در مبارزات اسلحه در بازی رعایت کنید. این موارد را دنبال کنید تا گیم پلی خود را بهبود ببخشید و بازی های بیشتری برنده شوید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت