ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ابزار GFX در فری فایر

آیا باید از ابزار GFX در فری فایر استفاده کرد؟

ahmadian

Free Fire : آیا باید از ابزار GFX در بازی استفاده کنید؟

در این مقاله درباره ابزار GFX در فری فایر به عنوان ابزارهای شخص ثالت برای روان سازی گیم پلی اطلاعاتی خواهیم داد.

Free Fire یکی از مشهورترین عناوین بتل رویال است. که توسط Garena ساخته شده است و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. اگرچه یکی از دلایل اصلی محبوبیت Free Fire توانایی آن برای اجرا بر روی دستگاه‌های پایین‌رده است، گیمرهای عنوان BR اغلب با مشکلات وحشتناکی مانند FPS پایین و افت فریم مواجه می‌شوند. این مسائل بر عملکرد آنها و در نتیجه، تجربه کلی بازی برای اکثر گیمرها تأثیر می گذارد.

باز کردن جعبه های شانس و خرید شخصیت های دارای توانایی های ویژه را می توانید با خرید جم فری فایر انجام دهید.

بازیکنان اغلب در اینترنت به دنبال راه حل هایی برای رفع این مشکلات هستند. زیرا راه حل های ساده تر مانند پاک کردن حافظه پنهان و بستن برنامه های پس زمینه همیشه این کار را برای آنها انجام نمی دهد. این زمانی است که آنها برنامه های شخص ثالث مانند ابزار GFX در فری فایر را پیدا می کنند تا گیم پلی را برای آنها روان تر کنند.

مقالات مرتبط »    State Wars فری فایر مکس : نحوه دریافت لباس Dino و تاپ قهرمان

ابزار GFX چیست؟

ابزار GFX در فری فایر برنامه های شخص ثالثی هستند که به گیمرها کمک می کنند تا گرافیک را تغییر دهند. تا تجربه بازی خود را در عنوان BR بهبود بخشند. بسیاری از وب سایت ها ادعا می کنند که این ابزارها کار می کنند و هک محسوب نمی شوند. بنابراین Garena شناسه بازیکن را ممنوع نخواهد کرد. برخی از تولیدکنندگان محتوا چنین ادعاهایی را بیان می‌کنند که باعث می‌شود بازیکنان در ویدیوهای خود به آن‌ها اعتقاد داشته باشند.

آیا می توانید از ابزار GFX در فری فایر و مانند آن بدون هیچ عواقبی استفاده کنید؟

به‌روزرسانی‌های مکرر Garena برای بازی همچنین سیاست ضد هک خود را برای مقابله با مشکل رایج بازیکنانی که از تقلب‌ها، هک‌ها، مدها، اسکریپت‌ها و ابزارهای دیگر برای کسب مزیت استفاده می‌کنند، تقویت می‌کند. به این ترتیب، توسعه دهندگان با موفقیت میلیون ها متقلب را در طول سال ها از بازی منع کرده اند تا بازی برای هر بازیکنی منصفانه بماند.

طبق پرسش‌های متداول ضد هک، Garena استفاده از برنامه‌های شخص ثالث که توسط Garena منتشر نشده است، تغییر کلاینت یا بازی با یک کلاینت تغییر یافته را به عنوان تقلب در Free Fire در نظر می‌گیرد. در چنین مواردی، حساب کاربری کلاهبردار برای همیشه مسدود می شود.

بنابراین، بدیهی است که استفاده از هر برنامه شخص ثالث برای استفاده از ابزار GFX در فری فایر ممکن است برای همیشه حساب شما را مسدود کند. بنابراین استفاده از ابزارهای GFX هنگام بازی عنوان BR Garena ناامن است. و گیمرها باید از استفاده از چنین ابزارهایی در حین انجام بازی خودداری کنند.

چگونه می توانید تأخیر را کاهش دهید؟

بازیکنان می توانند تنظیمات گرافیکی عنوان BR را به صاف و گزینه FPS را به بالا تغییر دهند تا تاخیر در بازی کاهش یابد. اگر همچنان با چنین مشکلاتی روبرو هستید، تغییر تنظیمات FPS به حالت عادی و بستن همه برنامه‌های در حال اجرا در پس‌زمینه ممکن است تجربه بازی شما را بهبود بخشد.

توجه داشته باشید:
Free Fire در هند ممنوع است و گیمرها باید از انجام بازی خودداری کنند. با این حال، آنها می توانند از Free Fire Max که توسط Garena نیز توسعه یافته است، لذت ببرند، که قوانین و مقررات مشابهی دارد و همچنان در کشور موجود است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت