ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسکوراستریک RC-XD در کالاف

اسکوراستریک RC-XD در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 4

چگونه Scorestreak RC-XD را در فصل چهارم COD Mobile باز کنیم؟

اسکوراستریک RC-XD در کالاف دیوتی موبایل شروع به کار کرد. البته پس از اینکه در چندین عنوان Call of Duty حضور داشت.

Call of Duty:Mobile Season 4 – Fool’s Gold افزودنی های مختلفی از جمله RC-XD را به همراه دارد. نسخه کاملاً جدید سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل قبلاً در عناوین متعدد Call of Duty: Black Ops به عنوان یک killstreak یا یک اسکوراستریکی که بازیکنان از طریق بتل پس آینده به دست خواهند آورد، نمایش داده شده است.

خرید سی پی کالاف برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

RC-XD مانند نسخه‌های Black Ops IV و Black Ops Cold War به عنوان یک امتیاز در Call of Duty:Mobile در دسترس خواهد بود. اسکوراستریک RC-XD در کالاف دیوتی موبایل به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا کنترل یک ماشین از راه دور را به دست بیاورند. که می‌توانند از آن برای وارد کردن آسیب انفجاری به حریفان استفاده کنند. ماشین پس از برخورد با دشمنان منفجر می شود.

مقالات مرتبط »     بهترین لود اوت MG42 در سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل 2024

باز کردن قفل اسکوراستریک RC-XD در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 4

اسکوراستریک RC-XD در کالاف دیوتی موبایل 2024 در Tier 14 از بتل پس سیزن 4 در دسترس خواهد بود. این یک جایزه رایگان خواهد بود. و بازیکنان باید به اندازه کافی XP بتل پس در فصل 4 کسب کنند تا قفل آن را باز کنند. بازیکنان می توانند فصل 4 BP XP را با رعایت نکات زیر کسب کنند:

  • بازی های بیشتری را در فصل 4 انجام دهید. زیرا هر مسابقه پس از اتمام BP XP را ارائه می دهد. بازی‌های «Vs AI’» یا «Practice Mode» هیچ XP نمی‌دهند.
  • برای درخواست رایگان XP بتل پس، چالش های فصلی فصل 4 را کامل کنید.
  • برای باز کردن جعبه های رایگان و کسب درآمد فصل 4 BP XP اعتبار خرج کنید.
  • برای کسب امتیاز XP و دسترسی به جوایز BP، بتل پس فصل 4 را برای سی پی خریداری کنید. با این حال، کاربران f2p باید از این نکته اجتناب کنند. زیرا شامل استفاده از پول واقعی است.

پس از اینکه بازیکنان به اندازه کافی Battle Pass XP فصل 4 را تا سطح 14 کسب کردند، امتیاز RC-XD رایگان را دریافت خواهند کرد.

چگونه از اسکوراستریک RC-XD در کالاف دیوتی موبایل استفاده کنیم؟

طرفداران می توانند مراحل ذکر شده در زیر را برای استفاده از اسکوراستریک RC-XD در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 4 دنبال کنند:

  1. برنامه Call of Duty: Mobile Season 4 را اجرا کنید.
  2. RC-XD را در حالت چند نفره Call of Duty: Mobile از طریق بخش Loadout تجهیز کنید.
  3. پس از تجهیز بازی جدید فصل 4، یک مسابقه را شروع کنید و با از بین بردن دشمنان، گرفتن کمک کشتن یا انجام سایر اقدامات درون مسابقه، به امتیاز 420 برسید.
  4. پس از رسیدن به امتیاز 420، RC-XD در دسترس خواهد بود. برای استفاده از ماشین کنترل از راه دور، روی نماد آن در HUD ضربه بزنید.

پس از فعال کردن ماشین کنترل از راه دور، بازیکنان می توانند آن را به سمت دشمنان برانند. مواد منفجره بسته شده به ماشین در هنگام برخورد منفجر می شود و آسیب مهلکی به حریف وارد می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت