ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت MG42

بهترین لود اوت MG42 در سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین بارگیری MG42 در COD Mobile Season 4 : پیوست های ایده آل

پیوست های ایده آل برای MG42 LMG در Call of Duty: Mobile کدامند؟

آیا به دنبال بهترین لود اوت MG42 در فصل چهارم COD Mobile هستید؟ مسلسل سبک کالاف دیوتی، MG42، مورد علاقه طرفداران، سرانجام با آپدیت فصل 4 در COD Mobile عرضه شد. ال‌ام‌جی با شلیک سریع قبلاً در چند بازی Black Ops در کنار Call of Duty: Vanguard حضور داشته است. MG42 اکنون در بتل پس فصل 4 در دسترس است.

برای خرید سی پی کالاف از ارزان جم بازی خود را حتما روی اکتیویژن یا کالاف دیوتی اکانت سیو کنید تا سفارش شما هر چه سریعتر و در کمتر از 30 دقیقه انجام شود.

MG42 LMG عملکرد امیدوارکننده‌ای را در مبارزات میان برد ارائه می‌کند. اما بازیکنان می‌توانند با برخی تنظیمات بارگیری Gunsmith آن را شکست ناپذیر کنند. در بخش بعدی، خوانندگان می‌توانند درباره پیوست‌های ایده‌آل که می‌توانند برای ایجاد بهترین لود اوت MG42 در COD Mobile Season 4 – Fool’s Gold (آوریل 2024) استفاده کنند، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

مقالات مرتبط »     چگونه در COD Mobile با حملات flanks and rear دشمن مقابله کنیم؟

بهترین لود اوت MG42 در سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل 2024 – Fool’s Gold

برخلاف بسیاری از مسلسل های سبک کالاف دیوتی موبایل MG42 دارای سرعت آتش فوق العاده بالا است که می تواند در موقعیت های مختلف جنگی مفید باشد. این اسلحه همچنین دارای “سرکوب وحشتناک و قابلیت پایدار” است. در حالی که ظرفیت خشاب 125 گلوله برای کل گروه از دشمنان کافی است. با این حال، بازیکنان می‌توانند با استفاده از پیوست‌های زیر، برخی تنظیمات را برای کاهش پس‌زدگی و ایجاد بهترین لود اوت MG42 در سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل 2024 انجام دهند:

  • Barrel – KRAUSNICK 450MM B42MG
  • Optic – Tactical Scope
  • Stock – KRAUSNICK S91 Padded
  • Rear Grip – Polymer Grip
  • Perk – Sleight of Hand

اتصال بشکه “KRAUSNICK 450MM B42MG” سرعت گلوله و دامنه آسیب را افزایش می دهد. در حالی که گسترش گلوله ADS و پس زدن عمودی را کاهش می دهد. بنابراین، کمک به افزایش کنترل و دقت به قیمت فاصله آتش، سرعت حرکت ADS و گسترش گلوله Hipfire.

بازیکنان می‌توانند بیشتر از استوک KRAUSNICK S91 Padded برای بریدن عقب‌های عمودی و افقی استفاده کنند. در عین حال، گریپ پلیمری کاهش 30 درصدی ضربه فلینچ را تضمین می کند. در نهایت، MG42 به سلاحی پایدارتر از نوع پایه تبدیل می شود.

همچنین می توان اسلحه را به یک محدوده تاکتیکی برای کمک بهتر در طول مبارزات میان برد مجهز کرد، در حالی که از پرک Sleight of Hand برای کاهش زمان بارگیری مجدد نیز استفاده کرد. پس از ساخت بهترین لود اوت MG42 در COD Mobile، بازیکنان می توانند آن را به امتیازات Martyrdom، Vulture و High Alert مجهز کنند.

چگونه قفل MG42 LMG را باز کنیم؟

MG42 به صورت رایگان از طریقبتل پس سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل 2024 قابل باز شدن است. بازیکنان باید فصل 4 BP XP را تا سطح 21 کسب کنند تا قفل MG42 LMG را باز کنند. پس از باز شدن قفل، آنها می توانند از تفنگ در مسابقات برای افزایش سطوح Weapon XP و دریافت پیوست های Gunsmith در فصل 4 استفاده کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت