ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کویین شارژ در کلش

کویین شارژ در کلش اف کلنز برای مبتدیان توضیح داده شده است

Queen Charge در بازی Clash of Clans برای مبتدیان توضیح داده شد

کویین شارژ در کلش اف کلنز یک استراتژی حمله محبوب در بین کسانی است که تاون هال 9 و بالاتر را بازی می کنند. آرچر کوئین شما یکی از بیشترین آسیب‌دیدگان در بازی است. بنابراین می‌تواند حواس‌پرتی بزرگی برای سایر نیروها در طول این استراتژی حمله باشد. این قهرمان دوربرد به اهدافی از روی دیوارها شلیک می کند و به شما کمک می کند تا نیروهای CC را به راحتی پاک کنید. زیرا شفا دهنده ها او را در طول حمله زنده نگه می دارند.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

با این حال، می توان استدلال کرد که این استراتژی حمله پیچیده ترین است. در این مقاله حمله کویین شارژ در کلش اف کلنز برای مبتدیان توضیح داده می شود.

مقالات مرتبط »      Funneling در کلش اف کلنز چیست؟

کویین شارژ در کلش اف کلنز چیست؟

کویین شارژ در کلش اف کلنز یک استراتژی حمله است که در آن بازیکنان آرچر ملکه خود را با پنج تا شش هیلر برای حذف واحدهای دفاعی خاص مستقر می کنند.

به عنوان مثال، اگر استراتژی حمله هوایی را با استفاده از Electro Dragons در کلش آف کلنز انتخاب کنید، یک Queen Charge کاملاً اجرا شده می تواند به شما کمک کند تا واحدهای دفاعی اصلی مانند Inferno Tower، Eagle Artillery، Air Sweeper و Air Defense را پاک کنید.

بهترین نکات و ترفندها برای کویین شارژ در کلش اف کلنز

حمله کویین شارژ در کلش اف کلنز اغلب یکی از سخت‌ترین استراتژی‌ها برای اجرا در نظر گرفته می‌شود. زیرا آرچر کوئین همیشه در مسیری که شما می‌خواهید حرکت نمی‌کند.

در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما در اجرای عالی حمله Queen Charge در کلش اف کلنز کمک کند:

استفاده از دیوار شکن:
دیوار شکن ها بخش مهمی از کویین شارژ در کلش اف کلنز هستند. از دیوار شکن ها برای شکستن دیوارها و باز کردن پایگاه دشمن استفاده کنید.

از دیوار شکن ها به درستی استفاده کنید:
دیوار شکن ها همیشه به دیوارهای نزدیک به ساختمان های دفاعی حمله می کنند. بنابراین، اگر ملکه شما قبلاً یک واحد دفاعی نزدیک به دیوار را پاک کرده باشد، دیوار شکن ها به سراغ آن دیوارها نمی روند.

از Rage Spell به درستی استفاده کنید:
این اشتباهی است که بسیاری از مبتدیان در کلش اف کلنز مرتکب شده اند. هنگامی که از طلسم خشم بر روی آرچر کوئین درست قبل از مرگ او استفاده می کنید، مطمئن شوید که Healers در محدوده طلسم قرار دارند تا بهترین نتیجه را از آن ببرید.

مزایا و معایب حمله کویین شارژ در کلش اف کلنز

حمله Queen Charge در کلش اف کلنز یک استراتژی بی عیب و نقص نیست و مزایا و معایب خود را دارد.

مزایا

  • شما به راحتی می توانید نیروهای خود را قیف کنید و نیروهای اولویت دار را خارج کنید.
  • شما مجبور نیستید با تعداد نیروها جبران کنید. زیرا آرچر کوئین قهرمان شماست و هیچ فضایی در ترکیب ارتش شما اشغال نخواهد کرد.
  • شما می توانید حمله خود را در حالی شروع کنید که کویین شارژ در کلش اف کلنز هنوز ادامه دارد و دفاع دشمن مشغول مقابله با آرچر کوئین شما خواهد بود.

معایب

  • شما باید مراقب سلامتی ملکه باشید. هنگامی که ملکه شما بمیرد، کل حمله به هم خواهد خورد.
  • گاهی اوقات، Queen Charge در کلش اف کلنز تمام طلسم های شما را به خود اختصاص می دهد و شما را برای حمله اصلی بدون طلسم می گذارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت