ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ایجاد قیف در کلش

ایجاد قیف در کلش اف کلنز به چه معناست؟

Funneling در کلش اف کلنز چیست؟

این مقاله نحوه تمرین ایجاد قیف در کلش اف کلنز (Funneling) و استراتژی دفاعی برای مقابله با آن را مورد بحث قرار می دهد.

قیف کردن در کلش آف کلنز یکی از معدود تکنیک هایی است که بازیکنان باید در استراتژی حمله خود برای سه ستاره کردن پایگاه دشمن استفاده کنند. یکی از مهم ترین چیزهایی که قبل از رفتن به میدان جنگ باید به خاطر بسپارید این است که نیروهای شما در حین پیشروی به منطقه مورد نظر شما متحد بمانند و هدفی را که می خواهید به عنوان اولویت از بین ببرید، نابود کنید. و اینجاست که Funneling به کار می آید.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

ایجاد قیف در کلش اف کلنز تضمین می کند که ارتش شما در حالی که به جلو می روید با هم می مانند. با این حال، گفتن این تکنیک آسان‌تر از انجام آن است. اما استفاده مکرر و حوصله آن در نهایت به شما کمک می‌کند در آن تسلط پیدا کنید.

مقالات مرتبط »     راهنمای کامل استراتژی حمله والکری اسپم برای تاون هال 16

آموزش ایجاد قیف در کلش اف کلنز

در حین انجام یک حمله، بازیکنان اغلب برای فرستادن نیروهای خود به منطقه مورد نظر خود تلاش می کنند. جایی که می توانند به مکانیسم دفاعی پایگاه دشمن آسیب مرگبار وارد کنند. در میدان جنگ، کنترل ارتش دشوار است. هنگامی که بازیکنان نیروهای خود را مستقر می کنند، به این امید که در مسیر دلخواه خود حرکت کنند، اغلب مسیر خود را تغییر می دهند و ارتش را از هم جدا می کنند.

در چنین مواردی، ارتش شما طعمه حملات ورودی می شود و به راحتی هدف قرار می گیرد. علاوه بر این، در این شرایط، استفاده مناسب از طلسم ها بیش از پیش دشوار می شود.

قبل از استقرار ارتش خود در میدان نبرد، از این حوادث ناگوار جلوگیری کنید. برای انجام این کار، تصمیم بگیرید که می خواهید ارتش خود به کجا برود و بر این اساس تعدادی نیرو را به سمت مناطق کمی سمت راست و چپ منطقه مورد نظر مستقر کنید. پس از اتمام، ارتش اصلی را آزاد کنید.

به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید به یک پایگاه دشمن از بخش جنوبی آن حمله کنید. ابتدا تعدادی نیرو را در مناطق شرقی و غربی پایگاه مستقر خواهید کرد تا ارتش شما حمله کند و مستقیماً به هسته دهکده حرکت کند.

برخی از بهترین نیروها برای ایجاد قیف در کلش اف کلنز عبارتند از: بیبی دراگون ها، گولم ها، جادوکران و هر نیرویی که بتواند در برابر حملات ورودی برای مدت زمان مناسبی مقاومت کند و ارتش اصلی را در زمان کافی برای حمله به دهکده ذخیره کند.

نحوه مقابله با ایجاد قیف در کلش اف کلنز

هیچ تکنیکی برای جلوگیری از ایجاد قیف در کلش اف کلنز توسط دشمن در پایگاه شما وجود ندارد. اما مطمئناً می توانید با ایجاد خندق در اطراف دهکده خود، کار را برای آنها کمی سخت کنید.

هنگام ایجاد یک پایگاه در کلش آف کلنز، یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که Funneling و Queen Walk را برای دشمن دشوار کنید. این کار را می توان با ایجاد خندق انجام داد که نوارهایی از دیوارها هستند که از دیوارهای دیگر جدا می مانند و در ناحیه بیرونی یک روستا قرار می گیرند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت