ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نقشه Lagna پابجی نیواستیت

نقشه Lagna پابجی نیواستیت موبایل با جزئیات هیجان انگیز معرفی شد

Krafton از جزئیات هیجان انگیز نقشه جدید لاگنا PUBG New State Mobile رونمایی می کند

در 18 فوریه، Krafton فاش کرد که نقشه Lagna پابجی نیواستیت موبایل سومین نقشه بتل رویال آینده خواهد بود. با این حال، بازیکنان باید چند روز صبر کنند تا آن را تجربه کنند. زیرا ناشر هنوز تاریخ انتشار آن را اعلام نکرده است.

برای خرید یوسی پابجی از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری یوسی به اکانت شما در کمتر از 5 دقیقه واریز می شود.

Lagna از نظر اندازه، جغرافیایی و موارد دیگر کاملاً با سه مورد موجود، یعنی Troi، Erangel و Akinta متفاوت است. بازیکنان باید استراتژی های منحصر به فردی برای مقابله با حریفان خود ابداع کنند و در این نقشه برنده یک شام مرغ (Chicken Dinner) شوند.

مقالات مرتبط »  نسخه بتای PUBG Mobile 2.5 : گیم پلی با موضوع جدید، آیتم ها، به روز رسانی های گیم پلی World of Wonder و …

آنچه Krafton در مورد نقشه Lagna پابجی نیواستیت موبایل می گوید

کیونگ هوم باک، مدیر ارشد هنری Krafton، گفت:

“این نقشه یک پس‌زمینه بیابانی با داستانی بسیار منحصربه‌فرد است. زمانی در اثر تغییرات توپوگرافی پس از سقوط یکی از سپرهای خورشیدی غول‌پیکر که برای جلوگیری از باد شدید خورشیدی نصب شده بود، به وجود آمد. نقشه به گونه‌ای طراحی شده است که به طور مداوم با نبردهای پویا و شدید تحت شرایط مختلف غیرقابل پیش بینی مقابله کنید.”

Lagna یک نقشه 4×4 کیلومتر است. به این معنی که بزرگتر از Akinta (3×3)، در حالی که کوچکتر از Troi (8×8) و Erangel (8×8) است. پیشینه ای بیابانی دارد. که کاربران قبلاً هرگز در PUBG New State تجربه نکرده بودند.

وی همچنین خاطرنشان کرد:

“در واقع، توسعه دهندگان در مورد اینکه چه نوع نقشه ای باید بعد از Akinta راه اندازی شود، با مشکل مواجه شده اند. نتیجه این بود که ما باید نقشه ای بسازیم که بتواند ویژگی های منحصر به فرد NEW STATE MOBILE را نمایش دهد. در نتیجه، نقشه بیابانی چالش برانگیز را ایجاد کردیم که هرگز در نیواستیت وجود نداشت.”

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این است که نقاط داغ در قسمت بیرونی نقشه طراحی شده است. که آن را از Erangel، Troi و Akinta متمایز می کند. سازندگان به طور عمدی این ساختار را به گونه‌ای طراحی کرده‌اند که بازیکنان بتوانند نبرد جنگی خود را از بیرون شروع کنند و به تدریج به سمت منطقه مرکزی حرکت کنند. زیرا منطقه آبی کوچک می‌شود.

کیونگ هوم باک اظهار داشت که نقشه Lagna پابجی نیواستیت موبایل به دلیل طراحی توپوگرافی خود، نبردهای چالش برانگیزتری را برای بازیکنان ایجاد می کند. او همچنین دو نکته را برای خوردن شام مرغ پیشنهاد کرد که عبارتند از:

  • از زمین به نفع خود استفاده کنید
  • با عبور از زمین پیشتاز شوید. این خودرو دارای دو خودروی تازه است که هر دو با خودروی موجود متفاوت خواهند بود.

در 2 فوریه، Krafton رویدادی را با عنوان “نام نقشه جدید PUBG New State را حدس بزنید” اعلام کرد. و دارای جوایزی بود (اگر 30٪ از کاربران درست را پیش بینی کنند). با این حال، بیش از 44٪ Calido را پیش بینی کردند، در حالی که تنها 26.78٪ درست بودند. اما شرکت تصمیم گرفت به همه بازماندگان پاداش دهد.

بازیکنان می توانند با استفاده از کد کوپن زیر که تا 26 فوریه (یکشنبه، ۷ اسفند)، ساعت 23:59 UTC معتبر است، موارد داده شده را ردیم کنند.

  • کد کوپن: 02NSM20LAGNA23
  • جوایز: Chicken Medal Box (S) X 1, Chicken Medal Bonus Card +3 X1

بازیکنان مشتاقانه منتظر نقشه Lagna پابجی نیواستیت موبایل هستند. که انتظار می رود گیم پلی چالش برانگیز و هیجان انگیزی را برای آنها فراهم کند. علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود که مسابقات ورزشی PUBG New State یک منظره هیجان‌انگیز باشد و تجربه لذت‌بخشی را برای بینندگان فراهم کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت