ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Spring Cycling پابجی

رویداد Spring Cycling پابجی موبایل : نحوه شرکت، جوایز و تاریخ

رویداد دوچرخه سواری بهاری PUBG Mobile : نحوه شرکت، پاداش، تاریخ و …

رویداد Spring Cycling پابجی موبایل یک رویداد هیجان انگیز درون بازی است. که دارای ماموریت های فراوان و جوایز زیادی برای علاقه مندان به لذت بردن است. از 10 فوریه آغاز شد و تا 14 مارس 2023 (سه شنبه، ۲۳ اسفند) ادامه خواهد داشت.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

برای شرکت در مسابقه باید به قسمت رویداد بروید و روی Spring Cycling کلیک کنید. یک رابط باز می شود، همانطور که در تصویر جلد می بینید. این هر دو گزینه دارد: می توانید به تنهایی (solo) یا با دوست خود (pair) شرکت کنید.

مقالات مرتبط »   لینک های دانلود آخرین نسخه PUBG Mobile Lite (فوریه 2023)

رویداد Spring Cycling پابجی موبایل

  1. انفرادی یا به صورت جفتی یک سفر با دوچرخه را آغاز کنید. دوستان را به سفر دعوت کنید و قلب ها و تاس های بیشتری دریافت کنید. تا پاداش های پیشرفت انحصاری Synergy را باز کنید.
  2. ماموریت های روزانه را برای بدست آوردن تاس انجام دهید. که می توان از آن برای پیشبرد دوچرخه استفاده کرد. ماموریت ها هر روز در ساعت 00:00 (UTC+0) به روز می شوند.
  3. برای دریافت Hearts با دوچرخه به نقاط قلب روی نقشه سفر کنید. برای باز کردن قفل عکس های منظره و به اشتراک گذاری آنها برای دریافت 50 AG، به Heart Point های ویژه برسید.
  4. تعداد معینی قلب را برای ردیم کردن جوایز مربوطه در فروشگاه رویداد جمع آوری کنید.

رویداد Spring Cycling پابجی موبایل تعدادی جوایز را ارائه می دهد. که می توانید پس از جمع آوری قلب و تاس از طریق ماموریت های روزانه مختلف درون بازی به دست آورید. که پس از کلیک بر روی نماد سمت راست وسط آن را مشاهده خواهید کرد.

کارهای روزانه شامل ورود به بازی، تکمیل یک مسابقه کلاسیک، از بین بردن چهار دشمن در حالت کلاسیک، پیمودن 800 متر با دوچرخه دو نفره در حالت کلاسیک، به دست آوردن 10 سینرژی با هر دوست و موارد دیگر است.

تاس برای حرکت دوچرخه در مسیر مشخص شده روی نقشه با کلیک بر روی بنر GO واقع در قسمت پایین سمت راست استفاده می شود. به طور خاص، شما باید ماموریت داده شده را هر روز قبل از ساعت 00:00 (UTC+0) انجام دهید. زیرا پس از زمان ذکر شده به روز می شود.

چندین نقطه قلب روی نقشه وجود دارد. که دارای قلب هایی است که می توانید از آنها برای گرفتن جوایز متعدد استفاده کنید. مانند پوسته ها، UC، Shuits، Nightman-Machete و غیره. دوچرخه دو نفره در نقشه های Erangle، Miramar و Livik PUBG Mobile موجود است.

جوایز رویداد Spring Cycling پابجی موبایل نیز براساس سطح هم افزایی با دوستانتان است. به این معنی که بسته به سطح هم افزایی خود می توانید جوایز مختلفی را در بخش فروشگاه دریافت کنید. اگر به عنوان دو نفر در این رویداد سفر کنید، قلب ها و تاس های بیشتری برای باز کردن پاداش های پیشرفت انحصاری Synergy دریافت خواهید کرد.

یکی از دو ست لباس دائمی، آقایان گوتیک و بانوی گوتیک را می توان با 1350 قلب به دست آورد. در حالی که Nightman-Machete را می توان با 450 قلب ردیم کرد. کمترین پاداش هزینه های کوپن ضایعات جعبه تامین 25 قلب است. رویداد Spring Cycling پابجی موبایل سرگرمی های فوق العاده ای را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت