ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
PUBG Mobile Lite

لینک های دانلود آخرین نسخه PUBG Mobile Lite (فوریه 2023)

لینک های دانلود جدیدترین نسخه پابجی موبایل لایت (فوریه 2023)

PUBG Mobile Lite جایگاه خود را به عنوان یکی از برترین بازی های نبرد رویال در پلتفرم موبایل تثبیت کرده است. این نسخه ساده PUBG Mobile به‌طور خاص برای کسانی طراحی شده است که به دستگاه‌های قدرتمند دسترسی ندارند. زیرا عملکردی روان با حداقل سیستم مورد نیاز ارائه می‌دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

علاوه بر این، توسعه دهندگان هر از چند گاهی به روز رسانی هایی را منتشر می کنند. تا ویژگی های جدیدی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورند. به روز رسانی 0.24.0 حدود یک ماه پیش در دسترس قرار گرفت. و تفنگ های جدیدی مانند Win94 و SLR را همراه با پیشرفت های دیگری مانند رفع اشکال و موارد دیگر معرفی کرد.

مقالات مرتبط »

علاقه مندان به دانلود بازی می توانند راهنمای ارائه شده در زیر را مشاهده کنند.

راهنمای دانلود آخرین نسخه PUBG Mobile Lite با استفاده از یک فایل APK (نسخه 0.24.0)

روند دانلود بازی با استفاده از یک فایل APK ساده است. زیرا توسعه دهندگان فایل را به راحتی در وب سایت رسمی بازی در دسترس قرار داده اند. برای تکمیل دانلود و نصب، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: یک مرورگر وب باز کنید و از وب سایت PUBG Mobile Lite دیدن کنید. برای دسترسی مستقیم به وب سایت می توانید از این URL دیدن کنید: https://www.pubgmlite.com/en-US/

مرحله 2: هنگامی که در وب سایت قرار گرفتید، دکمه “APK Download” را بزنید تا فرآیند دانلود فایل APK نسخه 0.24.0 آغاز شود.

فایل APK دارای حجم 675 مگابایت است. اطمینان حاصل کنید که فضای ذخیره سازی کافی در دستگاه شما در دسترس است. همچنین ممکن است فایل های دیگری وجود داشته باشد که پس از نصب باید آنها را دانلود کنید.

مرحله 3: پس از دانلود فایل APK، به پوشه “Downloads” در موبایل خود مراجعه کرده و آن را نصب کنید. اگر این کار را نکرده‌اید، تنظیم «Install from Unknown Source» را فعال کنید.

مرحله 4: پس از پایان نصب، برنامه بازی را باز کنید. با استفاده از حساب کاربری خود وارد شوید. اگر حساب موجود ندارید، یک حساب جدید ایجاد کنید تا از نسخه PUBG Mobile Lite 0.24.0 لذت ببرید.

اگر در حین نصب با خطا مواجه شدید، فایل را دوباره نصب کنید. اگر مشکل حل نشد ممکن است لازم باشد فایل را دوباره دانلود کنید.

روش جایگزین Google Play Store

جایگزینی برای فایل APK آخرین نسخه PUBG Mobile Lite ، فروشگاه Google Play است. مراحل زیر می‌تواند شما را در فرآیند استفاده از آن برای دانلود PUBG Mobile Lite راهنمایی کند:

  1. به عنوان اولین قدم، می‌توانید برنامه Google Play Store را در دستگاه Android مربوطه خود باز کنید.
  2. پس از راه‌اندازی فروشگاه Play، از نوار جستجو برای جستجوی «PUBG Mobile Lite  » استفاده کنید. چندین گزینه ظاهر می شود و شما باید گزینه مربوطه را انتخاب کنید.
  3. یا، روی این پیوند کلیک کنید تا از صفحه فروشگاه Google Play بازی دیدن کنید.
  4. در مرحله بعد، می‌توانید روی دکمه «Install» کلیک کنید تا مراحل دانلود عنوان بتل رویال آغاز شود.

این بازی به زودی دانلود و بر روی موبایل شما نصب خواهد شد.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile و PUBG Mobile Lite بر اساس بخش 69A قانون فناوری اطلاعات در هند ممنوع شدند. بر این اساس، به بازیکنان متعلق به کشور توصیه می شود به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت، از انجام بازی یا دانلود آن بر روی دستگاه های خود خودداری کنند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت