ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته Origin Lumen Famas

نحوه دریافت پوسته Origin Lumen Famas در پابجی موبایل

چگونه در PUBG Mobile پوسته Origin Lumen Famas را دریافت کنیم؟

این مقاله نحوه به دست آوردن پوسته Origin Lumen Famas در پابجی موبایل و سایر موارد ارائه شده در جعبه اسپین جدید Lucky را مورد بحث قرار می دهد.

Tencent Games یک Lucky Spin جدید منتشر کرده است. که بسیاری از آیتم های اسطوره ای، افسانه ای و نهایی مانند پوسته Origin Lumen Famas در پابجی موبایل را ارائه می دهد. اگر مایلید ارز گرانبهای درون بازی، یعنی پول ناشناخته (UC) را برای کلکسیونی درون بازی خرج کنید، این آیتم ها معامله بسیار خوبی را رقم می زنند. زیرا جزو کمیاب ترین و زیباترین آن ها در عنوان هستند.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

جعبه جدید لاکی اسپین در 22 مارس 2024، ساعت 00:00 (UTC+0) وارد شد و تا 23 آوریل 2024 (سه شنبه، ۴ اردیبهشت)، ساعت 23:59 (UTC+0) در دسترس خواهد بود. با توجه به ظاهر انحصاری جعبه، آنها چیزی نیستند که از دست بدهید.

مقالات مرتبط »     چگونه به راحتی شام مرغ را در پابجی موبایل ببریم؟ 

پوسته Origin Lumen Famas در پابجی موبایل و سایر موارد معرفی شده در جعبه جدید Lucky Spin را بگیرید

اقلام اسطوره‌ای جعبه، که در طرح‌بندی‌های بنفش دیده می‌شوند، عبارتند از: پوست Origin Lumen Famas قابل ارتقا، مواد توسعه و Origin Lumen Space Gift.
در آیتم‌های Legendary، طرح‌های Enchanted Carpet Glider، پوسته کوله پشتی Origin Lumen، ایموت Origin Lumen و تم لابی City in the Sky را ارائه می‌کند.
در نهایت، مجموعه نهایی Origin Lumen، Paint، Golden Gem و قطعات جواهر درون جعبه را ارائه می دهد.

نحوه به دست آوردن پوسته Origin Lumen Famas در پابجی موبایل و سایر موارد ارائه شده در جعبه جدید لاکی اسپین

برای به دست آوردن کالای مورد نظر خود از یک جعبه جدید، مانند پوسته Origin Lumen Famas در پابجی موبایل، دهانه های جعبه را انجام دهید که مانند چرخش عمل می کند. پس از انجام یک قرعه کشی با صرف تعداد معینی UC، جعبه به طور تصادفی آیتم خود را به عنوان پاداش شما انتخاب می کند.

اولین قرعه کشی روز 10 UC هزینه دارد، در حالی که قرعه کشی های بعدی 60 قیمت دارد. حتی می توانید 10 قرعه کشی را در یک زمان انجام دهید که هزینه آن 540 UC است.

اگر فضای ذخیره‌سازی UC خود را روی دهانه‌های جعبه تمام کرده‌اید و نتوانستید کالای مورد نظر خود را به دست آورید، آن را از بخش تبادل جواهرات جعبه لاکی اسپین از طریق Golden Gems خریداری کنید.

در اینجا قیمت اقلام جعبه لاکی اسپین از نظر جواهرات طلایی آمده است:

  • Origin Lumen set: 6 Golden Gems
  • Origin Lumen Famas skin: 3 Golden Gems
  • Enchanted Carpet Glider: 3 Golden Gems
  • Origin Lumen backpack: 2 Golden Gems
  • Origin Lumen emote: 1 Golden Gem
  • City in the Sky lobby theme: 2 Golden Gems
  • Development Material: 1 Golden Gem
  • Origin Lumen Space Gift: 1 Golden Gem
  • In-crate 50 gems: 1 Golden Gem

همچنین می توانید پوسته های مختلف تجهیزات Origin Lumen را در قسمت Gempiece Exchange خریداری کنید.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت