ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بردن شام مرغ در پابجی

بردن شام مرغ در پابجی موبایل با این 5 نکته قطعی است!

PUBG Mobile : چگونه به راحتی Chicken Dinner را ببریم؟ 

این پنج نکته را برای بردن شام مرغ در پابجی موبایل به آسانی دنبال کنید.

PlayerUnknowns Battlegrounds Mobile، با نام مستعار PUBG Mobile، یک بازی تیراندازی بسیار رقابتی است. که میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان دارد. آخرین تیمی که در عنوان محبوب بتل رویال ایستاده است، عبارت “Winner Winner Chicken Dinner” را روی صفحه نمایش خود دریافت می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

بردن شام مرغ در پابجی موبایل ساده نیست و نیاز به تاکتیک های دقیق و بقا دارد. بازیکنان می توانند انتخاب کنند که تهاجمی بازی کنند یا از درگیری اجتناب کنند، اما در نهایت، آنها نباید از رقابت حذف شوند. در این راهنما با پنج راه برای بردن شام مرغ در پابجی موبایل آشنا خواهیم شد.

مقالات مرتبط »     چگونه در رویداد Dragon Discovery پابجی موبایل UC های رایگان برنده شویم؟

5 نکته مهم برای بردن شام مرغ در پابجی موبایل به آسانی

در زیر پنج روش ذکر شده است که بازیکنان می توانند به راحتی یک شام مرغ برنده در پایان بازی در PlayerUnknowns Battlegrounds Mobile دریافت کنند:

سریعتر از مخالفان خود فرود بیایید

بازیکنانی که ابتدا در مکان مورد نظر خود فرود می آیند ابتکار عمل را بدست می آورند. آنها زمان بیشتری برای آماده شدن و مقابله با دشمنان یا حتی شلیک به آنها در حالی که هنوز در حال چتربازی هستند، دارند. اولین نفری بودن که فرود می آید به ویژه در مناطق غارتگر سطح بالایی که بازیکنان زیادی را جذب می کند بسیار مهم است.

بهترین تجهیزات و سلاح ها را تجهیز کنید

جستجوی زره سطح 3 و بهترین اسلحه ها را در PUBG Mobile در ابتدای نبرد رویال در اولویت قرار دهید. یک بازیکن مجهز شانس بیشتری برای زنده ماندن دارد. همچنین می‌توانید به جعبه‌های تدارکات Air Drop سفر کنید. زیرا تقریباً همیشه حاوی سلاح‌های سطح بالا و سلاح‌های قدرتمند است. با این حال مراقب باشید، این مکان ها مرکزی برای کمپینگ ها و تک تیراندازان هستند.

نبردهای خود را انتخاب کنید یا اصلاً از جنگیدن خودداری کنید

بازی همیشه به دنبال حمله رعد آسا به تیم های دشمن و خنثی کردن آنها برای نزدیک شدن به بردن شام مرغ در پابجی موبایل نیست. یاد بگیرید که نبردهای خود را انتخاب کنید. بررسی کنید که آیا حریف دارای مزیت قد است یا اینکه آنها عمداً شما را به مبارزه در یک منطقه خاص می کشانند. شما همچنین می توانید با کمپ زدن در داخل ساختمان سعی کنید از بتل رویال جان سالم به در ببرید. فقط زمانی که منطقه امن فرو می ریزد حرکت کنید، اما چنین بازی سرگرم کننده ای نیست.

پنهان بمانید، از کاور استفاده کنید و از هدفون استفاده کنید

هدفون به شما امکان می دهد حرکات دشمن (پا یا خزیدن) یا پرتابه های ورودی را بشنوید. سپس بازیکنان می توانند مکان خود و آنچه را که قصد انجام بعدی را دارند بدانند. علاوه بر این، همیشه از مناظر دشمن پنهان بمانید. پرش بر روی حریفان برای بردن شام مرغ در پابجی موبایل حیاتی است. زیرا می توانید تیم دشمن را در حالی که آماده نیستند هدف قرار دهید و به سرعت آنها را از بین ببرید.

با هم تیمی های خود هماهنگ کنید

برنامه هایی برای کنار زدن دشمنان یا حتی طعمه کردن یک متحد برای کشیدن آتش دشمن طراحی کنید، در حالی که تیم شما سعی می کند از مناطق مختلف به تیم دشمن کمین کند. چنین تاکتیک هایی نیاز به هماهنگی و کار گروهی دارد. کار تیمی نیز برای بقا ضروری است. زیرا بازیکنان می توانند یکدیگر را احیا کنند یا امتیازات مهمی را برای خنثی کردن هر گونه حمله توسط تیم دشمن نگه دارند.

توانایی بازیکن برای بردن شام مرغ در پابجی موبایل به موبایلی که برای بازی استفاده می کند نیز بستگی دارد. تلفن‌های با استقامت پایین ممکن است در طول بازی تاخیر یا خرابی ایجاد کنند و شانس شما را برای برنده شدن کاهش دهند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت