ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جعبه شانس جدید پابجی

جعبه شانس جدید پابجی موبایل : مجموعه راهزن کریستال و موارد دیگر

Lucky Crate جدید پابجی موبایل : مجموعه Crystal Bandit و …

این مقاله بیشتر به تمام موارد انحصاری که جعبه شانس جدید پابجی موبایل استفاده می کند، می پردازد.

PUBG Mobile یک جعبه لاکی جدید معرفی کرده است که کلکسیون‌های انحصاری درون بازی مانند پوسته‌های اسلحه و لباس‌های منحصربه‌فرد را ارائه می‌دهد. جعبه شانس جدید پابجی موبایل که در ابتدا در اوایل سال 2023 عرضه شد، اکنون برای مدت محدودی دوباره به گردش درآمده است. آیتم های اسطوره ای و همچنین افسانه ای زیادی دارد و بازیکنان نباید آنها را از دست بدهند، زیرا ممکن است این آخرین فرصت برای گرفتن آیتم های آن باشد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

اگر نمی‌دانید، آیتم‌های افسانه‌ای کمیاب‌ترین مواد بازی هستند و فقط در موقعیت‌های خاص برای مدتی محدود قابل تهیه هستند و در طرح‌بندی‌های بنفش نشان داده می‌شوند. از سوی دیگر، اقلام اسطوره‌ای به نسبت ساده‌تر به دست می‌آیند و در طرح‌بندی‌های قرمز برجسته می‌شوند.

مقالات مرتبط »    رویداد Speedy Showdown پابجی موبایل با UC رایگان و موارد دیگر

جعبه شانس جدید پابجی موبایل مجموعه Crystal Bandit و موارد دیگر را به ارمغان می آورد

جعبه لاکی آخرین بار در فوریه 2023 در PUBG Mobile استفاده شد. Tencent Games با معرفی مجدد آن فرصتی دوباره به بازیکنان داده است تا آیتم های انحصاری آن را بگیرند. آیتم های اسطوره ای و افسانه ای آن شامل پوسته های اسلحه مانند Ragnarok Kar98K و AKM و مجموعه هایی مانند Crystal Bandit و Monkey Business است.

طبق معمول، این جعبه خوش شانس همچنین دارای قطعات اصلاح و رنگ هایی است که برای ارتقاء سطح پوسته های قابل ارتقا برای سلاح های مختلف استفاده می شود.

بازیکنان باید توجه داشته باشند که این پیشنهادات فقط برای یک دوره محدود در دسترس هستند. با توجه به این موضوع، بازیکنان علاقه مند باید در اولین فرصت از این جعبه نهایت استفاده را ببرند، زیرا این آخرین باری است که از آن در بازی استفاده می شود.

چگونه می توان مجموعه راهزن کریستال و سایر موارد انحصاری را از جعبه شانس جدید پابجی موبایل دریافت کرد؟

مانند سایر جعبه‌ها، باز کردن جعبه شانس جدید پابجی موبایل نیز برای شما پول گرانبهایی در بازی خواهد داشت: پول نقد ناشناخته (UC).

یک قرعه کشی به صورت تصادفی یک آیتم جعبه را به عنوان جایزه شما انتخاب می کند. اگر خوش شانس باشید، می توانید یک آیتم اسطوره ای یا حتی افسانه ای را از افتتاحیه ها برنده شوید.

بازیکنان می توانند انتخاب کنند که یک جعبه یا 10 جعبه را به طور همزمان باز کنند، که هزینه اضافی UC را در بر خواهد داشت. علاوه بر این، توجه داشته باشید که قیمت بازها اغلب در طول در دسترس بودن جعبه در بازی در نوسان است.

PUBG حتی با رعایت برخی شرایط در هنگام باز کردن جعبه، جوایز تضمینی ارائه می‌کند. مقدار معینی از قرعه کشی های ناموفق متوالی یک آیتم اسطوره ای تضمین شده به دست می دهد. علاوه بر این، فرض کنید پس از پاداش تضمین شده قبلی، دوباره موفق به دریافت یک مقاله انحصاری نمی شوید. در این صورت، یک بار دیگر با یک آیتم انحصاری پاداش دریافت خواهید کرد که حتی می تواند مواد افسانه ای یک جعبه باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر جعبه های خوش شانس بازی که مجموعه Anachronism و موارد دیگر را ارائه می دهد، روی پیوند کلیک کنید.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند طبق بخش 69A قانون فناوری اطلاعات مسدود شده است. با توجه به این محدودیت اعمال شده توسط دولت، به شما توصیه می شود که بازی را انجام ندهید. شما می توانید منحصراً در IP دیگر Krafton برای بازار هند، BGMI شرکت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت