ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Speedy Showdown پابجی

رویداد Speedy Showdown پابجی موبایل با UC رایگان و موارد دیگر

PUBG Mobile Speedy Showdown : یوسی رایگان و … دریافت کنید

تنسنت رویداد Speedy Showdown پابجی موبایل را اعلام کرده است. که از 27 تا 29 اکتبر 2023 (۵ تا ۷ آبان) برگزار خواهد شد. این رویداد شامل یک تورنمنت منحصر به فرد است که دارای مبارزات نزدیک به هم است. برنده با پول نقد ناشناخته (UC) و یک قاب آواتار پاداش خواهد گرفت. علاوه بر این، قرعه کشی های خوش شانسی نیز وجود خواهد داشت.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

با تمام جوایز هیجان‌انگیز، این رویداد می‌تواند یک پلت فرم عالی برای نمایش و تمرین درگیری‌های ماهرانه نزدیک شما باشد، که در بالای آن یک گیلاس است. در این مقاله جزئیات بیشتری در مورد رویداد Speedy Showdown پابجی موبایل ارائه می شود.

مقالات مرتبط »    راهنمای مسابقات دو نفره پابجی موبایل برای سپتامبر 2023

رویداد Speedy Showdown پابجی موبایل بررسی شد

رویداد پیش رو، Speedy Showdown، با تمرکز بر نبرد غوغا و توانایی تصمیم گیری سریع، به طور منحصر به فرد مهارت های شما را آزمایش می کند. در اینجا جزئیات مربوط به این رویداد است:

گیم پلی:
از آنجایی که رویداد Speedy Showdown پابجی موبایل بر روی مبارزات نزدیک متمرکز است، باید از سلاح های غوغا و مواد پرتاب کننده مانند نارنجک های دودزا، پارگی، نارنجک های شوکر، و کوکتل مولوتف استفاده کنید. همچنین می توانید از وسایل نقلیه برای زیر پا گذاشتن دشمنان سر راه خود استفاده کنید یا به کمان های صلیبی تبدیل شوید. علاوه بر این، شما باید حداقل سه مسابقه در هر سرور انجام دهید.

نقشه ها:
مسابقات در نقشه‌های ارانجل، سانهوک و میرامار PUBG Mobile انجام می‌شود.

حالت ها:
مسابقات در حالت TPP (منظر سوم شخص) انجام خواهد شد. همچنین، این یک رویداد انفرادی خواهد بود، به این معنی که هیچ مسابقه تیمی وجود نخواهد داشت و شما به تنهایی در میدان نبرد خواهید بود.

روند ثبت نام:
این رویداد برای شرکت نیازی به ثبت نام ندارد. می‌توانید از جزئیات اتاق برای عضویت استفاده کنید، که قبل از هر مسابقه در یک کانال Discord خاص اعلام می‌شود.

سیستم چرخش منطقه جدید:
برای اطمینان از مسابقات سریع و پر اکشن در این رویداد، منطقه امن سریعتر از حد معمول کوچک می شود. بنابراین، نمی توانید برای مدت طولانی در یک مکان بمانید و باید دائماً مکان خود را تغییر دهید.

معیارهای واجد شرایط بودن:
این رویداد به شبیه سازها و بازیکنانی با تجربه کمتر از سطح 30 درون بازی اجازه نمی دهد. همچنین، فقط بازیکنان نسخه جهانی واجد شرایط دریافت جوایز خواهند بود.

جوایز

جایزه قهرمان هر مسابقه 2125 UC است. علاوه بر این، برای هفت بازیکن خوش شانس انتخاب شده از 10 بازی برتر، جوایزی در نظر گرفته خواهد شد. شش بازیکن 660 UC و یک بازیکن 720 UC و یک قاب آواتار برنده رویداد دریافت خواهند کرد. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که یک بازیکن با بیش از یک جایزه پاداش نمی گیرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت