ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جعبه طلایی جدید پابجی

جعبه طلایی جدید پابجی موبایل : اسکین Cryofrost Shard و موارد دیگر

gilt set جدید PUBG Mobile : پوسته کرایوفروست شارد و …

در این مقاله همه چیز در مورد جعبه طلایی جدید پابجی موبایل بحث خواهد شد.

پابجی موبایل یک جعبه Crystal Bloom را در 22 دسامبر 2023 در ساعت 00:00 (UTC+0) منتشر کرد. که تا 25 ژانویه 2024 (پنج شنبه، ۵ بهمن) ساعت 23:59 (UTC+0) در دسترس خواهد بود. آیتم‌های اسطوره‌ای و افسانه‌ای درون بازی را ارائه می‌کند. و برای کسانی که نمی‌دانند، مورد دوم کمیاب‌ترین ماده در عنوان به حساب می‌آید و جذاب‌تر از اولی است. از این رو، اینها چیزی نیست که باید از دست داد.

با خرید یوسی پابجی موبایل باید در بخش های مختلف بازی برای ارتقاء سطح خود از آن استفاده کنید.

تریلر این جعبه در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۳ در دسته‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی بازی اعلام شد و مجموعه Winter Highness Ultimate، پوسته کرایوفروست شارد و بسیاری آیتم‌های انحصاری دیگر را نشان می‌دهد. کسانی که مایل به سرمایه گذاری UC خود بر روی کلکسیون های درون بازی هستند، قطعا باید به فکر گرفتن این موارد انحصاری باشند، زیرا ممکن است به زودی دوباره در بازی ارائه نشوند.

مقالات مرتبط »    راهنمای پابجی موبایل برای پیشی گرفتن از حریف (دسامبر 2023)

جعبه طلایی جدید پابجی موبایل کاوش شد

جعبه طلایی جدید پابجی موبایل با عنوان کریستال بلوم یک ست طلایی نهایی به نام Winter Highness، پوشش سر آن، و اقلام افسانه‌ای متعدد را ارائه می‌دهد. از جمله پوسته UMP45 قابل ارتقا Cryofrost Shard، Glacier M416 و پوسته‌های AKM.

علاوه بر این، آیتم‌های اسطوره‌ای نیز در جعبه طلایی جدید پابجی موبایل موجود هستند. مانند کوله‌پشتی Frosty Snowglobe، گلایدر Chilly Perch، ایموت Winter Highness، و Civilization Wonder Lobb (موضوع پس‌زمینه لابی). در نهایت، مانند هر جعبه پابجی موبایل، شامل مواد توسعه، رنگ‌ها، توکن درون جعبه به نام Icy Gems و Gempieces است.

نحوه به دست آوردن موارد انحصاری جعبه بلوم کریستال پابجی موبایل

برای به دست آوردن موارد انحصاری ذکر شده در بازی، باید باز کردن جعبه را انجام دهید. این هزینه UC ها را به همراه خواهد داشت. که به صورت تصادفی یک مورد از جعبه را به عنوان پاداش شما انتخاب می کنند.

اولین باز کردن جعبه در یک روز 10 UC هزینه دارد. در حالی که موارد بعدی 60 هزینه دارد. توجه داشته باشید که این قیمت‌ها بسته به منطقه یا کشوری که در آن زندگی می‌کنید ممکن است تغییر کند.

اگر بدشانس شدید و نمی‌توانید انحصاری مورد علاقه خود را از طریق دهانه‌های جعبه به دست آورید، می‌توانید آنها را با استفاده از Icy Gems خریداری کنید. این جم ها را می توان با استفاده از 50 عدد جم در قسمت تبادل جواهر نیز خریداری کرد.

علاوه بر این، شاید نتوانید یک آیتم انحصاری را در تعداد معینی از دهانه های متوالی جعبه به دست آورید. این بازی پاداش های تضمین شده را ارائه می دهد.

نحوه ارتقاء پوسته های کرایوفروست شارد UMP45، Glacier M416 و AKM در پابجی موبایل

ارتقاء پوسته‌های Cryofrost Shard UMP45، Glacier M416 و AKM هزینه‌ی معینی از مواد رنگ و توسعه درون بازی را دارد. با این حال، با افزایش سطح این پوسته ها، مقدار مورد نیاز به تدریج افزایش می یابد.

شایان ذکر است که پوست در هر سطح جدید ویژگی جدیدی از جمله افکت های حذفی و پخش ویژه، افکت های روی ضربه و غیره پیدا می کند.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند ممنوع است و به خوانندگان منطقه توصیه می شود از انجام این بازی خودداری کنند. در عوض، آنها می توانند BGMI، یک نوع انحصاری و قانونی عنوان هند را بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت