ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
راهنمای پابجی موبایل

راهنمای پابجی موبایل برای پیشی گرفتن از حریف (دسامبر 2023)

راهنمای PUBG Mobile برای پیشی گرفتن از حریف (December 2023)

شما می توانید از سه عامل مهم ارائه شده در این راهنمای پابجی موبایل برای گول زدن مخالفان خود در بازی استفاده کنید.

بازیکنان در PUBG Mobile باید به طور مداوم فکر کنند. و با محیط در حال تغییر بازی سازگار شوند تا بتوانند از نبرد رویال داغ جان سالم به در ببرند. برای برنده شدن در شام مرغ بسیار مورد توجه در این محیط سریع، باید مهارت های تیراندازی تیز و تکنیک های حیله گری داشته باشید. با این حال، فریب دادن مخالفان به آن سادگی که به نظر می رسد نیست.

مقالات مرتبط »     فایل APK بتا پابجی موبایل 3.0 : لینک دانلود و راهنمای نصب

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند.

خرید یوسی پابجی موبایل از وبسایت ارزان جم با استفاده از آیدی و نام بازی شما در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) با امنیت درگاه.

راهنمای پابجی موبایل برای پیشی گرفتن از حریف (دسامبر 2023)

1) فرود تاکتیکی و استراتژی غارت سریع

به عنوان نکته اصلی راهنمای پابجی موبایل باید بدانید که یادگیری فرود عاقلانه و غارت سریع موارد ضروری می تواند از همان ابتدا مزیت بزرگی نسبت به حریفان شما ایجاد کند. هنگام انتخاب نقطه فرود، مسیر پرواز هواپیما و نزدیکی به نقاط غنیمتی با ارزش را در نظر بگیرید. مناطقی را انتخاب کنید که ترکیبی منصفانه از غارت و امنیت را فراهم کنند.

پس از فرود، کالاهای ضروری مانند اسلحه، زره، و لوازم پزشکی را در اولویت قرار دهید. به جای پرپیچ و خم بی هدف در ساختمان ها، یک مسیر غارت کوتاه را ابداع کنید که به زیبایی مکان های مهم را پوشش می دهد.

علاوه بر این، در حین غارت، مراقب اطراف خود باشید. مراقب چتر نجات، قدم زدن یا درهای باز دشمن باشید، زیرا این موارد می تواند نشان دهنده حضور مخالفان نزدیک باشد. غارت سریع و موثر، آمیخته با آگاهی از موقعیت، شما را در مراحل اولیه از بازی جلوتر خواهد داشت.

2) موقعیت یابی هوشمند و آگاهی از نقشه

تعیین موقعیت همه چیز در PUBG Mobile است. یک آگاهی عالی از نقشه ایجاد کنید و از آن به نفع خود برای گول زدن مخالفان خود استفاده کنید. همیشه منطقه بازی در حال کاهش را در ذهن داشته باشید و حرکات خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید. موقعیت استراتژیک خود را به سمت مرکز منطقه امن قرار دهید تا احتمال گرفتار شدن در منطقه آبی نزدیک را کاهش دهید و کنترل بیشتری بر تعاملات به دست آورید.

از پوشش طبیعی مانند تپه ها، درختان و صخره ها استفاده کنید. در صورت امکان، از آهسته دویدن در زمین های باز خودداری کنید، زیرا این شما را به یک هدف آشکار برای حریفان تبدیل می کند. هنگام مبارزه با دشمنان، سعی کنید هر زمان که ممکن است به ارتفاعات برسید زیرا دید و سرپناهی عالی را فراهم می کند. به تیراندازی گوش دهید و به خوراک کشتن توجه کنید تا مکان تهدیدات احتمالی را مشخص کنید.

درک مناطق سقوط مشترک و پیش بینی حرکات بازیکن نیز بخشی از آگاهی از نقشه است. اگر پیش‌بینی می‌کنید که حریفانتان کجا خواهند بود، ممکن است در مورد اینکه چه زمانی درگیر شوید یا از رویارویی اجتناب کنید، تصمیم بگیرید. این اطلاعات برای زنده ماندن از اواسط تا آخر بازی و افزایش شانس شما برای رسیدن به حلقه های نهایی حیاتی است.

3) استراتژی های مبارزه تطبیقی و هماهنگی تیم در پابجی موبایل

برای پیشی گرفتن از حریفان خود در مبارزه، باید سازگار باشید و به طور موثر ارتباط برقرار کنید، به خصوص در سناریوهای مبتنی بر تیم. در رویکرد خود نسبت به درگیری ها سازگار باشید و در صورت لزوم بین استراتژی های تهاجمی و تدافعی تغییر دهید. از زمین و سرپناه به نفع خود استفاده کنید و از تاکتیک های جانبی برای گرفتن دشمنان از گارد خود استفاده کنید.

ارتباط با تیم شما برای موفقیت بسیار مهم است. از چت صوتی یا دستورالعمل های درون بازی برای برقراری ارتباط با اطلاعات مهم مانند مکان های دشمن، وضعیت چرخ دنده و حرکات مورد نظر استفاده کنید. هماهنگی حملات همزمان را امکان پذیر می کند و شانس بقا را در آتش سوزی های فشرده بهبود می بخشد.

هوشیار باشید، با پویایی در حال تکامل بازی سازگار شوید و همیشه یک قدم جلوتر از دشمنان خود باشید.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile توسط دولت هند ممنوع شده است. به افراد منطقه توصیه می شود که Krafton’s Battlegrounds Mobile India (BGMI) را امتحان کنند، که نوع هندی عنوان موبایل است.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت