ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
APK بتا پابجی موبایل 3.0

فایل APK بتا پابجی موبایل 3.0 : لینک دانلود و راهنمای نصب

لینک دانلود و راهنمای نصب PUBG Mobile 3.0 beta APK

برای دریافت راهنمای دقیق دانلود و نصب فایل APK بتا پابجی موبایل 3.0 در دستگاه‌های Android، مقاله زیر را بررسی کنید.

نسخه بتای مورد انتظار PUBG Mobile 3.0 اخیرا منتشر شده است. که به طرفداران امکان می دهد ویژگی های آینده این نسخه را امتحان کنند. توسعه‌دهندگان محتوای جدیدی را در آن معرفی کرده‌اند و افراد می‌توانند این نسخه بتا را دانلود کنند تا تجربه مشابهی داشته باشند. کاربران اندروید می‌توانند مستقیماً از یکی از دو فایل APK که در دسترس هستند استفاده کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

برخی از نکات برجسته نسخه 3.0 بتا شامل حالت موضوعی جدید، نقشه و همچنین مکانیک در Metro Royale، به‌روزرسانی‌های World of Wonder و موارد دیگر است. در کنار این موارد، محیط مسابقه بهبود یافته است و بهبودهای اساسی در عنوان در این پچ انجام شده است تا تجربه آن بهتر شود.

مقالات مرتبط »    استراتژی  hot-drop پابجی موبایل (نوامبر 2023)

نحوه دانلود فایل فایل APK بتا پابجی موبایل 3.0

با انتشار فایل‌های APK بتا پابجی موبایل 3.0 توسط توسعه‌دهندگان، لازم نیست تلاش زیادی برای دانلود و نصب انجام دهید. یکی از فایل ها برای دستگاه های 32 بیتی و دیگری برای دستگاه های 64 بیتی است. لینک دانلود مستقیم آنها در زیر آمده است:

حجم فایل x32 791 مگابایت است. در حالی که فایل x64 به 880 مگابایت نیاز دارد. در نتیجه، قبل از دانلود هر یک از فایل‌ها، باید مطمئن شوید که فضای ذخیره‌سازی کافی دارید. علاوه بر این، شایان ذکر است که بسته های منابع باید پس از نصب نسخه بتا بارگیری شوند که به فضای بیشتری نیاز دارد.

به همین دلیل است که برای نصب و اجرای موفقیت آمیز نسخه بتای 3.0 باید اطمینان حاصل کنید که چند گیگابایت در دستگاه تلفن همراه شما قابل دسترسی است.


راهنمای گام به گام فرآیند دانلود و نصب

برای دانلود و نصب نسخه بتا PUBG Mobile 3.0 می توانید به مراحل زیر مراجعه کنید:

مرحله 1: از هر یک از دو پیوند بالا برای دانلود فایل APK مناسب برای دستگاه خود استفاده کنید.

مرحله 2: سپس با فعال کردن تنظیمات “نصب از منبع ناشناس” نصب آن را کامل کنید.

مرحله 3: پس از اتمام نصب، برنامه بتا PUBG Mobile 3.0 را بوت کنید و بین دو بسته منبع، Low-Spec و HD را انتخاب کنید.

مرحله 4: در نهایت می توانید به عنوان مهمان وارد نسخه بتا شوید تا ویژگی های گنجانده شده توسط توسعه دهندگان این عنوان را تجربه کنید.

ممکن است این نسخه باگ هایی داشته باشد و در حین پخش محتوای آن با آنها مواجه شوید. توصیه می شود هر مشکلی را که با آن مواجه می شوید گزارش دهید تا قبل از راه اندازی رسمی نسخه 3.0 برطرف شود.

سلب مسئولیت:
به دلیل ممنوعیت PUBG Mobile در هند، بازیکنان متعلق به این کشور نباید عنوان بتل رویال را روی دستگاه های تلفن همراه خود دانلود یا بازی کنند. با این وجود، آنها می توانند در BGMI، IP جداگانه ای که Krafton برای ارائه خدمات به کاربران در کشور ایجاد کرده است، مشارکت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت