ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
همکاری کارول جی و پابجی

همکاری کارول جی و پابجی موبایل – دریافت رایگان 2 پوسته ستاره پاپ

چگونه اسکین ستاره پاپ Karol G را به صورت رایگان در PUBG Mobile دریافت کنیم؟

اخیراً، همکاری کارول جی و پابجی موبایل، ستاره مشهور پاپ جهان منتشر شده است. این خواننده و ترانه سرای کلمبیایی به خاطر راه اندازی چندین آلبوم مانند Ocean، Unstoppable و مهم ترین آلبوم اخیرش Manana Sera Bonito شناخته شده است.

برای خرید یوسی پابجی از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است.

PUBG Mobile یک عنوان مشهور بتل رویال است که توسط PUBG Studios، Tencent Games و Krafton ساخته شده است. مانند سایر بازی‌های تیراندازی چندنفره آنلاین، به‌روزرسانی‌های مکرر دریافت می‌شود. که شامل رویدادهای جدید، کلکسیون‌های درون‌بازی، مسابقات و حتی همکاری با افراد مشهور برای جوان‌سازی تجربه بتل رویال برای بازیکنان فعلی و استقبال از بازیکنان جدید می‌شود.

اکنون، همکاری کارول جی و پابجی موبایل در قالب یک لباس قابل بازی است. که می‌توان آن را در بازی تهیه کرد. و طرفداران ستاره پاپ دیگر نمی‌توانند هیجان‌زده باشند.

مقالات مرتبط »   آپدیت PUBG Mobile 2.6 : ویژگی ها، جوایز، تاریخ انتشار

همکاری کارول جی و پابجی موبایل – دریافت رایگان پوسته ستاره پاپ

همکاری کارول جی و پابجی موبایل تا 21 ژوئن 2023 (چهارشنبه، ۳۱ خرداد) ادامه خواهد داشت. و دو لباس ویژه طراحی شده و منحصر به فرد را که بر اساس تور عاشقانه $trip او طراحی شده اند، به همراه دارد. این پوسته‌ها را فقط می‌توان با گرفتن جعبه مخصوص کارول جی که می‌توان در حین انجام مسابقات بتل رویال پیدا کرد، بدست آورد.

مانند تمام جعبه‌هایی که در بازی یافت می‌شوند، زمان یا مکان خاصی وجود ندارد که در نقشه ظاهر شوند. بنابراین باید چشمان خود را بپوشانید و کل نقشه را بگردید تا جعبه را پیدا کنید. و لباس های جدید کارول G خود را به صورت رایگان تهیه کنید. این خطر سنگین قرار گرفتن در میدان جنگ را در بر می گیرد. اما اگر از طرفداران ستاره پاپ لاتین هستید و می خواهید دو لباس جدید به مجموعه خود اضافه کنید، ریسکی است که ارزش آن را دارد.

علاوه بر پوسته ها، به بسته صوتی جدید Karol G با دستورات ویژه نیز دسترسی خواهید داشت. تا به گیم پلی بازی اضافه کنید.

با توجه به شراکت با کارول جی، آنتونی کراتز، مدیر بازاریابی در Level Infinite، گفت:

“موسیقی خاطره انگیز و اشعار قدرتمند کارول جی هر روز در سراسر جهان الهام بخش طرفداران است. او اعتماد به نفس و قدرت را از خود ساطع می کند. که دقیقاً همان چیزی است که بازیکنان در میدان نبرد از خود بیرون می آورند. ما خوشحالیم که راهی جدید برای برقراری ارتباط با هنرمند مورد علاقه‌شان در اختیار بازیکنان قرار می‌دهیم. و نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا همه به او در PUBG MOBILE بپیوندند.”

کارول جی هیجان خود را اینگونه ابراز کرد:

“من هیجان زده هستم که با PUBG Mobile شریک شوم تا به طرفدارانم این شانس را بدهم که شخصیت انحصاری من را بازی کنند. و دو لباس مورد علاقه ام را در تور عشق $trip من به نمایش بگذارند. برای من واقعاً مهم بود که شخصیت درون بازی من نشان دهنده سبک و شخصیت قوی و تند من باشد.”

او همچنین در مورد گنجاندن جنبه های آلبوم جدید خود در بازی صحبت کرد:

“این یک تجربه باورنکردنی بود که در این کمپین حماسی همکاری کردم. و دیدم عناصر آلبوم جدید من “Mañana Será Bonito” در PUBG Mobile زنده می شوند. از هم اکنون تا 21 ژوئن، با Besties خود در بهترین بازی موبایل نبرد رویال جهان همراه شوید. “

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت