ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جعبه Frigid Nightmare پابجی

جعبه Frigid Nightmare پابجی موبایل حاوی پوسته Iceberg Arcade QBZ است

مجموعه جدید Frigid Nightmare پابجی موبایل : Iceberg Arcade QBZ و …

این مقاله بیشتر موارد جدیدی را که جعبه Frigid Nightmare پابجی موبایل در بازی ارائه می دهد و نحوه به دست آوردن آنها بررسی می کند.

پابجی موبایل یک جعبه کابوس Frigid را منتشر کرد که آیتم‌های اسطوره‌ای و افسانه‌ای درون بازی را ارائه می‌دهد. برای کسانی که نمی‌دانند، کالاهای اخیر در عنوان بتل رویال کمیاب‌ترین کالاها محسوب می‌شوند و زیبایی‌شناسی بهتری نسبت به اولی دارند. بنابراین، اگر مایلید UC های خود را برای دهانه های جعبه خرج کنید، این یک پیشنهاد ارزشمند است.

با خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم در بخش های مختلف بازی برای ارتقا سطح خود از آن استفاده کنید.

سلب مسئولیت:
پابجی موبایل در هند ممنوع است و به خوانندگان منطقه توصیه می شود از پخش این عنوان خودداری کنند. در عوض، آنها می توانند در BGMI، که نوع انحصاری و قانونی آن در هند است، افراط کنند.

مقالات مرتبط »    تاریخ انتشار مورد انتظار به‌ روز رسانی PUBG Mobile 3.0

جعبه Frigid Nightmare پابجی موبایل کاوش شد

چرخش شانس Frigid Nightmare در 29 دسامبر 2023 راه اندازی شد. و تا 26 ژانویه 2024 (UTC+0) (جمعه، ۶ بهمن) در دسترس خواهد بود. اقلام افسانه‌ای و افسانه‌ای، از جمله جعبه و سرپوش Frigid Beast را ارائه می‌دهد. دارای پوسته Iceberg Arcade QBZ، تزئینات Mini Cyclops، پوسته چتر نجات Mega Yeti و پوسته کوله پشتی Bony Totem است.

همچنین کریستال‌های درون جعبه را ارائه می‌کند که برای خرید موارد انحصاری ذکر شده استفاده می‌شوند، اگر نتوانید قفل آنها را از چرخش باز کنید. در نهایت، کوپن جعبه طلایی و کلاسیک نیز در جعبه موجود است.

چگونه قفل آیتم های انحصاری جعبه Frigid Nightmare پابجی موبایل را باز کنیم؟

برای به دست آوردن جعبه منحصر به فرد Frigid Nightmare، باید باز کردن جعبه را انجام دهید. دهانه‌های جعبه خوش شانس در PUBG Mobile به‌عنوان چرخشی عمل می‌کنند که در آن‌ها باید مقدار مشخصی UC را برای انجام قرعه‌کشی خرج کنید. این باعث می‌شود آیتم جعبه به عنوان پاداش شما انتخاب شود.

یک قرعه کشی 60 UC هزینه دارد. در حالی که ده قرعه کشی همزمان 540 هزینه دارد. شایان ذکر است که این نرخ ها بسته به منطقه یا کشور بازیکن می تواند متفاوت باشد.

اگر بدشانس شدید و حتی پس از اتمام UC های خود در دهانه جعبه نمی توانید هیچ انحصاری به دست آورید، می توانید آنها را از طریق کریستال های داخل جعبه خریداری کنید. در زیر قیمت هر کالای انحصاری موجود در جعبه Frigid Nightmare پابجی موبایل آورده شده است:

  • مجموعه The Legendary Frigid Beast معادل 189 کریستال قیمت دارد.
  • سرپوش Legendary Frigid Beastمعادل 75 کریستال قیمت دارد.
  • زینت مینی سیکلپس اسطوره ای 30 کریستال قیمت دارد.
  • پوسته Mythic Iceberg Arcade برای QBZمعادل 60 کریستال قیمت دارد.
  • پوست کوله پشتی توتم استخوانی اسطوره ای 60 کریستال قیمت دارد.
  • قیمت پوست چتر اسطوره ای مگال یتی 23 کریستال قیمت دارد.

چگونه UC های رایگان در PUBG Mobile دریافت کنیم؟

روش‌های متعددی می‌تواند یوسی های رایگان در پابجی موبایل را به شما بدهد. یکی از این موارد شامل جمع آوری امتیاز Play در فروشگاه گوگل پلی است.

فروشگاه دیجیتال همچنین وظایفی را تعیین می کند که باید در چند روز مشخص انجام شوند. اینها شامل نصب یک برنامه، استفاده از آن برای چند روز، و سپس ارسال نظر بر اساس تجربه شما با برنامه است. انجام چنین وظایفی به کاربران امتیازهای Play را پاداش می‌دهد که می‌توان آن‌ها را مستقیماً با UCهای موجود در عنوان پول نقد یا بازخرید کرد.

با این حال، هنگام انجام این وظایف باید محتاط باشید! زیرا برخی از برنامه‌هایی که فروشگاه از شما می‌خواهد نصب کنید می‌توانند اعتیادآور باشند یا حاوی شرط‌بندی پول باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت