ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت پابجی موبایل 3.0

آپدیت پابجی موبایل 3.0 چه زمانی منتشر می شود؟

تاریخ انتشار مورد انتظار به‌ روز رسانی PUBG Mobile 3.0

با وجود ویژگی‌های بسیار هیجان‌انگیز در فروشگاه، گیمرها انتظار دارند که توسعه‌دهندگان به زودی تاریخ انتشار آپدیت پابجی موبایل 3.0 را فاش کنند. و این مقاله نیز همین موضوع را بررسی خواهد کرد.

PUBG Mobile با اعلام به‌روزرسانی مورد انتظار 3.0 در فینال بزرگ PMGC، جامعه را شوکه کرد. علاوه بر این، توسعه‌دهنده در اوایل دسامبر 2023 در یک پست رسانه اجتماعی برخی از ویژگی‌های این وصله را به‌طور رمزآلود به اشتراک گذاشت. متعاقباً، نسخه بتا به‌روزرسانی 3.0 منتشر شد که به گیمرها اجازه می‌دهد شاهد آنچه Tencent Games در اختیار دارد، باشند.

برای خرید یوسی پابجی از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری یوسی به اکانت شما در کمتر از 5 دقیقه واریز می شود.

بر کسی پوشیده نیست که به‌روزرسانی آینده دارای حالت مضمون جدید، نقشه، مکانیک در Metro Royale، به‌روزرسانی‌های World of Wonder و بسیاری پیشرفت‌های دیگر برای ایجاد یک تجربه پیشرفته بتل رویال خواهد بود.

مقالات مرتبط »     جعبه طلایی جدید پابجی موبایل : اسکین Cryofrost Shard و موارد دیگر

آپدیت پابجی موبایل 3.0 چه زمانی منتشر می شود؟

با پیروی از روندهای گذشته، PUBG Mobile به روز رسانی 3.0 را دو ماه پس از به روز رسانی 2.9 دریافت خواهد کرد. این الگویی است که توسعه دهنده، Tencent Games، مدتی است که از آن پیروی می کند. در نتیجه، ما انتظار داریم که پچ جدید در اواسط تا اواخر ژانویه ارائه شود. زیرا آخرین به روز رسانی 2.9 در 9 نوامبر 2023 منتشر شد.

توجه داشته باشید:
استودیو معمولاً از انتشار تاریخ دقیق چنین به‌روزرسانی خودداری می‌کند. و آن را چند روز قبل از انتشار رسمی پچ اعلام می‌کند. هیچ اعلام رسمی در مورد تاریخ انتشار دقیق آپدیت پابجی موبایل 3.0 وجود ندارد. پس نمی‌توانیم مطمئناً بگوییم چه زمانی به‌روزرسانی می‌رسد.

ویژگی های به روز رسانی PUBG Mobile 3.0 چیست؟

این پچ تعداد زیادی از محتوای جدید درون بازی را معرفی خواهد کرد. در زیر برخی از محتوایی که در آزمایش بتای به‌روزرسانی 3.0 معرفی شده‌اند، آورده شده است:

 • حرکات آواتار پیشرفته:
  این به روز رسانی باعث افزایش دویدن، بالا رفتن، افتادن و هدف گیری حرکات رو به پایین می شود. این باعث ایجاد حرکات نرم‌تر بدن می‌شود و در نتیجه یک تجربه بازی واقعی را به همراه خواهد داشت.
 • پیشرفت های Bolt Action Sniper Rifle:
  تیرها به جلیقه ها و بدن ها نفوذ می کنند و به چندین دشمن در مسیر گلوله برخورد می کنند. با این حال، هدف دوم گلوله آسیب کمتری دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، شلیک های بولت اکشن SR باعث کاهش دوام جلیقه و کلاه ایمنی می شود.
 • بهبود خودرو:
  رانندگان می‌توانند بدون هیچ مانعی از سایر شفادهنده‌ها به‌جز کیت‌های پزشکی و کمک‌های اولیه استفاده کنند.
 • نقشه جدید:
  یک نقشه جدید شامل یک زمین برفی در به روز رسانی معرفی خواهد شد. این یک نقشه حلقه‌ای شکل با یک پایگاه نظامی-دژ-قلعه در مرکز آن خواهد بود.
 • مکانیک جدید:
  مکانیک‌های تازه، مانند آیتم‌های هشدار تاکتیکی، آب و هوای برفی، اتاق‌های مخفی تدارکات پیشرفته و زیپ لاین‌های عمودی معرفی خواهند شد.
 • تفنگ بادی جدید فشار قوی:
  این سلاح جدید با استفاده از هوای فشرده توپ های فولادی را شلیک می کند. با افزایش فشار محفظه اش آسیب بیشتری وارد می کند و صدای ترکیدن بسیار کمی دارد.

اینها برخی از بسیاری از ویژگی‌های تازه‌ای بودند که احتمالاً در آپدیت پابجی موبایل 3.0 خواهیم دید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت