ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسکین MK14 آپگریدی در پابجی

آموزش کامل نحوه دریافت اسکین MK14 آپگریدی در پابجی موبایل

چگونه پوسته Drakreign MK14 را در PUBG Mobile دریافت کنیم؟

در این مقاله نحوه دستیابی به اسکین MK14 آپگریدی در پابجی موبایل و سایر موارد ارائه شده در جعبه جدید Lucky Spin بحث می شود.

خرید یوسی پابجی موبایل از وبسایت ارزان جم با استفاده از آیدی و نام بازی شما در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) با امنیت درگاه.

Tencent Games یک جعبه لاکی اسپین جدید منتشر کرده است. که تا 9 مارس 2024 (UTC+0) (شنبه، ۱۹ اسفند) در دسترس خواهد بود. این یک اسکین MK14 آپگریدی در پابجی موبایل و بسیاری از آیتم های لجندری و متیک دیگر را ارائه می دهد. برای کسانی که نمی دانند، اولی به طور گسترده به عنوان کمیاب ترین ماده در نظر گرفته می شود. و یکی از زیباترین آیتم های عنوان است که اگر بتوانید یوسی پابجی موبایل را خرج کنید، کلکسیونی ارزشمند را به وجود می آورد.

مقالات مرتبط »     نکات و ترفندهایی برای بقا در اواسط بازی پابجی موبایل

اسکین MK14 آپگریدی در پابجی موبایل را دریافت کنید

جعبه جدید لاکی اسپین آیتم های افسانه ای زیادی را ارائه می دهد. از جمله ست و سرپوش امپراتور اژدها و ست اژدها امپراس و سرپوش آن. آیتم‌های اسطوره‌ای که دارد شامل تابه اژدهای طلایی، نارنجک دراکرین، پوست کوکتل مولوتف و پوست دراکرین MK14 است.

جدا از این موارد، جعبه لاکی اسپین مواد ارزان قیمتی مانند رنگ ها، مواد توسعه و توکن های درون جعبه را ارائه می دهد.

شایان ذکر است که در صورت بدشانسی و عدم برنده شدن آنها از باز کردن جعبه ها، می توان از این توکن ها برای خرید موارد انحصاری ذکر شده در بالا استفاده کرد.

نحوه باز کردن اسکین MK14 آپگریدی در پابجی موبایل از جعبه جدید Lucky Spin

به دست آوردن پوست و سایر موارد از جعبه لاکی اسپین نیاز به باز کردن جعبه ها دارد. فرآیندی که پس از انتخاب تصادفی یک آیتم از جعبه به دست می آید. توجه به این نکته ضروری است که مقدار مشخصی UC برای باز کردن جعبه ها مورد نیاز است.

اولین قرعه کشی روز به 10 UC نیاز دارد و قرعه کشی های بعدی 40 UC هزینه دارند. شما همچنین می توانید 10 جعبه را به طور همزمان باز کنید. که با نرخ تخفیف 360 UC پاداش داده می شود.

اگر می‌خواهید از توکن‌ها برای دریافت آن‌ها از بخش بازخرید استفاده کنید، در زیر جوایز انحصاری‌های جعبه وجود دارد:

 • Dragon Emperor set: 500 Tokens
 • Dragon Emperor headcover: 180 Tokens
 • Dragon Emperess set: 500 Tokens
 • Dragon Emperess headcover: 180 Tokens
 • Gilded Dragon pan: 250 Tokens
 • Drakreign grenade skin: 70 Tokens
 • Drakreign molotov cocktail skin: 70 Tokens
 • Drakreign MK14 skin: 550 Tokens
 • Draco Arts emote: 200 Tokens
 • Development Materials: 200 Tokens
 • Paint: 4 Tokens
 • Weapon Equipment skin: 50 Tokens

چگونه اسکین MK14 آپگریدی در پابجی موبایل را ارتقاء دهیم؟

ارتقاء پوسته Drakreign MK14 به مقدار معینی از مواد توسعه و رنگ نیاز دارد. با افزایش سطح پوست، این مقدار افزایش می یابد. و هر سطح یک ویژگی منحصر به فرد به پوست اضافه می کند. مانند جلوه ویژه حذف، پخش حذف، افکت روی ضربه و لوت جعبه.

علاوه بر این، پس از ارتقاء پوست به سطح 8 (حداکثر سطح آن)، می توانید هر زیور آلات مورد نظر خود را به آن بچسبانید تا ظاهر نهایی آن را برجسته کنید.

 

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود از پخش عنوان خودداری کنند. آنها می توانند به جای آن، نوع انحصاری هند، BGMI را بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت