ارزان جم ارزان جم
5 09010380181
بقا در اواسط بازی پابجی

نکات و ترفندهایی برای بقا در اواسط بازی پابجی موبایل

راهنمای PUBG Mobile برای بقا در mid-game

بقا در اواسط بازی پابجی موبایل به مهارت تاکتیکی و رویکرد استراتژیک نیاز دارد. بازیکنان باید با زمین های خطرناک مذاکره کنند و در رویارویی های جنگی شدید با ادامه بازی و کوچک شدن منطقه امن شرکت کنند. ما در این کتاب تاکتیک های کلیدی برای بقا در اواسط بازی را با تاکید بر مبارزه تاکتیکی، مدیریت منابع و مکان استراتژیک بررسی خواهیم کرد.

خرید یوسی پابجی موبایل از وبسایت ارزان جم با استفاده از آیدی و نام بازی شما در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) با امنیت درگاه.

با تبدیل شدن به یک متخصص در این عناصر حیاتی گیم پلی، شانس خود را برای شکست دادن مخالفان و دریافت آن شام مرغ مورد علاقه در PUBG Mobile افزایش خواهید داد.

مقالات مرتبط »     5 بهترین ترکیب سلاح در پابجی موبایل

نکات و ترفندهایی برای بقا در اواسط بازی پابجی موبایل

1) موقعیت یابی استراتژیک

از پوشش به طور مؤثر استفاده کنید:
هنگام عبور از زمین های باز یا بین ساختمان ها، همیشه پوشش را در اولویت قرار دهید. برای کاهش قرار گرفتن در معرض و محافظت از خود در برابر آتش خصمانه، از خانه ها، صخره ها، درختان و سایر سازه ها استفاده کنید. هر زمان که ممکن است، سعی کنید از فضای باز دوری کنید. زیرا این شما را به یک هدف اصلی برای تک تیراندازها و سایر گیمرها تبدیل می کند.

به حرکت ادامه دهید:
علاوه بر یافتن پوشش، هرگز نباید حرکت را متوقف کنید تا از تبدیل شدن به یک هدف معمولی جلوگیری کنید. برای اینکه از نظر تاکتیکی یک قدم جلوتر از حریفان خود بمانید، به حرکت در منطقه امن در PUBG Mobile ادامه دهید. برای بقا در اواسط بازی پابجی موبایل از ثابت ماندن برای مدت طولانی خودداری کنید. زیرا این کار شما را در معرض کمین و حملات جانبی قرار می دهد.

کنترل ارتفاعات:
سعی کنید تا حد امکان در ارتفاعات موقعیت بگیرید. زمین های مرتفع زوایای دید و شلیک را بهبود می بخشد. در نتیجه می توانید دشمنان را سریعتر شناسایی کنید و در حین درگیر شدن با آنها ابتکار عمل را به دست بگیرید. مراقب محیط اطراف خود باشید و تا جایی که می توانید از زمین استفاده کنید.

2) مدیریت منابع در پابجی موبایل

موجودی خود را مدیریت کنید:
کالاهای مهم مانند نارنجک، اسلحه، مهمات و تجهیزات پزشکی را در فهرست موجودی خود در اولویت قرار دهید و آن را به خوبی سازماندهی کنید. از شر هر چیز اضافی خلاص شوید تا جایی برای تجهیزات حیاتی تری باز کنید. به این فکر کنید که با سلاح‌هایی که برای درگیری‌های نزدیک و دوربرد در PUBG Mobile مناسب هستند، یک بار متعادل و متعادل داشته باشید.

ذخیره سازی منابع:
هنگام مبارزه با دشمنان و غارت ساختمان‌ها، حتماً کیت کمک‌های اولیه، مسکن‌ها و نوشیدنی‌های انرژی‌زا تهیه کنید. این لوازم برای حفظ سلامتی شما در طول تعاملات طولانی مدت و بهبودی از صدمات ضروری هستند. برای غارت بهتر، غارت مکان‌های با ارزش مانند ایردراپ و کاهش عرضه را در اولویت قرار دهید.

مهمات خود را مدیریت کنید:
با مراقبت دقیق از منابع مهمات خود، مطمئن شوید که مهمات کافی برای ماندگاری در جنگ‌های آتش‌سوزی در اختیار دارید. به دنبال ظروف مهمات بگردید و تا آنجا که ممکن است از آنها بدزدید تا دوباره در منابع ذخیره کنید. برای جلوگیری از تمام شدن مهمات در وسط نبرد، چندین سلاح را در نظر بگیرید که انواع مختلفی از مهمات را می گیرند.

3) در نبرد تاکتیکی شرکت کنید

نبردهای خود را هوشمندانه انتخاب کنید:
هر درگیری ارزش جنگیدن را ندارد، به خصوص اگر در تنگنا هستید یا کمبود منابع دارید. از قضاوت خود برای متعادل کردن جوایز بالقوه و خطرات هر نبرد استفاده کنید. و کسانی را که شانس بیشتری برای برنده شدن دارند در اولویت قرار دهید.

اطلاعات را با گروه خود به اشتراک بگذارید:
برای بقا در اواسط بازی پابجی موبایل، ارتباط مؤثر برای هماهنگی حرکات و انجام حرکات تاکتیکی هنگام بازی گروهی ضروری است. برای هماهنگ کردن فعالیت‌های خود با هم‌تیمی‌هایتان در طول جنگ‌های آتش، از چت صوتی یا پیام‌رسانی درون بازی استفاده کنید.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile توسط دولت هند ممنوع شده است. بازیکنان در این کشور می‌توانند به جای آن، Krafton’s Battlegrounds Mobile India (BGMI)، نوع هندی عنوان موبایل را امتحان کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت