ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترکیب سلاح در پابجی

5 بهترین ترکیب سلاح در پابجی موبایل

پنج بهترین gun combination در بازی PUBG Mobile

ترجیح برای ترکیب سلاح در پابجی موبایل در بین بازیکنان بر اساس سبک بازی آنها متفاوت است. زیرا برخی از ترکیب‌های اسلحه با گیم‌پلی خاص کاملاً خوب هستند. علاوه بر این، قبل از اولویت دادن به ترکیب سلاح گرم، ابتدا باید در مورد سبک بازی خود حدس بزنید. و بفهمید که کدام ترکیب اسلحه باید شما را در تلاش برای شام مرغ همراهی کند.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

سلاح های بی شماری در PUBG Mobile ارائه شده است. در نتیجه باید به آزمایش ترکیب های مختلف تفنگ ادامه دهید. و این مقاله تعدادی از آنها را فهرست می کند که می توانید با توجه به سبک بازی خود انتخاب کنید.

مقالات مرتبط »     راهنمای جلوگیری از ناک داون شدن در پابجی موبایل

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و دیدگاه نویسنده را منعکس می کند.

5 بهترین ترکیب سلاح در پابجی موبایل

1) UZI + DP-28

اگر دوست دارید برای مبارزه با دشمن همه کاره شوید، UZI + DP-28 یکی از بهترین های ترکیب سلاح در پابجی موبایل است. اگرچه UZI یک سلاح عالی برای نبردهای میان برد نیست، اما استفاده ماهرانه از آن در درگیری های اسلحه از فاصله نزدیک به دلیل سرعت شلیک بالا، خروجی آسیب مناسب و سرعت پس زدن کم، مطمئناً یک ضربه محکم است.

DP-28 به شما کمک می کند در درگیری های اسلحه میان برد تا دوربرد متمایز شوید. این LMG (مسلسل سبک) را با دامنه مناسب مجهز کنید. به حالت سینه خیز یا دو لا شده بروید تا از سرعت پس زدن نزدیک به صفر آن استفاده کنید. و اسپری خوب آن به راحتی دشمن دوردست را از بین می برد.

2) Groza + AWM

یک تک تیرانداز خوب از سلاح خود انتظار دارد که با یک یا دو شلیک دشمن را از بین ببرد. و AWM از این نظر ناامید نمی شود. این تک تیرانداز توسط بسیاری از بازیکنان ترجیح داده می شود. زیرا برای از بین بردن دشمن فقط یک ضربه سر خوب لازم است و حتی می تواند به کلاه ایمنی سطح سوم نفوذ کند. پس از جفت کردن SR با یک اسکوپ 8x، می توانید به راحتی با AWM یک هدشات برای یک دشمن دور ثبت کنید.

Groza به دلیل سرعت شلیک و خروجی آسیب عالی، یک سلاح عالی برای نبردهای نزدیک تا میان برد است. با این حال، این AR نیاز به کنترل خوب سلاح برای شلیک دقیق دارد.

3) DP-28 + AKM

یکی از بهترین ترکیب سلاح در پابجی موبایل ، DP-28 است که با AKM جفت شده است. اگر بتوانید به طرز ماهرانه‌ای به دشمن بپاشید و شلیک‌های دقیق را فرود بیاورید، این ترکیب سلاح انتخابی عالی است. DP-28 دارای نرخ پس زدگی نزدیک به صفر است. پس می تواند به شما کمک کند تا یک دشمن دور را از بین ببرید. علاوه بر این، می توانید حرکت آن را حتی با دراز کشیدن یا خمیدن بهتر کنترل کنید.

SR AKM یک سلاح عالی برای درگیری های نزدیک و میان برد است. با این حال، بسیاری از بازیکنان استفاده از اسلحه گرم را به دلیل سرعت بالای پس زدن آن توصیه نمی کنند. گفته می‌شود، اگر بتوانید حرکت آن را کنترل کنید، می‌توانید به راحتی دشمن را از بین ببرید. زیرا یکی از بالاترین خروجی‌های آسیب را در بین ARهای عنوان دارد.

4) Scar-L + Mini 14

گرفتن شات های دقیق یک چیز است و ثبت هدشات یک چیز دیگر. اگر بر این مهارت ها تسلط دارید، Scar-L با Mini 14 یکی از بهترین ترکیب سلاح در پابجی موبایل است. با این حال، اگر مبتدی هستید یا با هدشات های فرود مشکل دارید، باید از استفاده از این ترکیب خودداری کنید. زیرا هر دو اسلحه گرم خروجی نسبتاً کمتری دارند.

Scar-L به دلیل سرعت شلیک بالا یکی از بهترین انتخاب ها در نبردهای میان رده است. از سوی دیگر، Mini 14 یک سلاح عالی برای درگیری‌های اسلحه‌ای میان برد تا دوربرد است. البته به سرعت حرکت انگشتان سریع نیاز دارد. اگر شما یکی از اعضای تیمی هستید که مسئول رسیدگی به درگیری های اسلحه در محدوده های ذکر شده هستید، این ترکیب اسلحه ارزش امتحان کردن را دارد.

5) M249 + AWM

M249 + AWM یکی دیگر از بهترین های ترکیب سلاح در پابجی موبایل است. LMG M249 دارای یک گیره عظیم 100 است و می تواند دشمن را قبل از مشاهده در مبارزات میان برد دو بار فکر کند. همچنین دارای خروجی آسیب مناسب، سرعت شلیک خوب و حرکت پس زدن کم است. که همگی آن را به یک سلاح گرم عالی برای نبردهای نزدیک تا میان برد تبدیل می کند.

همانطور که گفته شد، AWM یکی از بهترین تک تیراندازها در PUBG Mobile است. و می تواند تنها با یک هدشات، دشمن دور را از بین ببرد. با این حال، AWM + M249 یکی از کمیاب‌ترین ترکیب سلاح در پابجی موبایل است. زیرا هر دو اسلحه منحصراً در ایردراپ در دسترس هستند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت