ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
PUBG Mobile 3.3

PUBG Mobile 3.3 : تصویر تیزر به‌ روز رسانی منتشر شد

تصویر تیزر آپدیت پابجی موبایل 3.3 منتشر شد، جزئیات را بررسی کنید

Level Infinite، ناشر بازی محبوب بتل رویال، ویژگی‌های آینده به‌روزرسانی PUBG Mobile 3.3 را به اشتراک می‌گذارد.

با خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم در بخش های مختلف بازی برای ارتقا سطح خود از آن استفاده کنید.

Level Infinite اخیراً با انتشار به‌روزرسانی 3.3 آینده، هیجان را در میان طرفداران PUBG Mobile برانگیخته است. کانال‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی آن‌ها یک تصویر تیزر را منتشر کردند که به بازیکنان طراحی شده بود تا نگاهی اجمالی به ویژگی‌های بازی آینده داشته باشند. این پست رمزآلود بود و باعث گمانه زنی های گسترده ای در مورد آنچه می تواند گنجانده شود. تصویر تیزر آپدیت جدید PUBG Mobile 3.3 را در عنوان این مقاله مشاهده کنید.

مقالات مرتبط »      پابجی موبایل پشتیبانی 120 FPS را در به‌روزرسانی 3.2 ارائه می‌کند

پیش نمایش به روز رسانی PUBG Mobile 3.3

برجسته‌ترین ویژگی‌های آزاردهنده، اضافه شدن به حالت کلاسیک است – یک حالت جدید با موضوع زیر آب. این حالت با تصویری که به یک نقطه مورد علاقه (POI) جدید اشاره می کند، پیشنهاد می شود. بازیکنان می‌توانند برای غارت ارزشمند در دوئل‌های زیر آب شیرجه بزنند و فرصت‌های جدید گیم‌پلی استراتژیک را باز کنند.

این یک راز برای همه است…

نگاهی دزدکی به آنچه در به‌روزرسانی PUBG Mobile 3.3 می‌آید، بیندازید. شیرجه بزنید و ببینید چه چیزی پیدا می کنید…

پیشرفت ها و اضافات

این به‌روزرسانی همچنین نوید بهبود حالت Payload را می‌دهد. اگرچه تغییرات خاصی فاش نشده است! انتظارات برای به‌روزرسانی‌های قابل توجهی که می‌توانند گیم‌پلی این حالت را تغییر دهند، زیاد است.

علاوه بر این، Metro Royale، Wow Mode و Home قرار است محتوای تازه دریافت کنند. به دلیل ماهیت رمزآلود تصویر تیزر ارائه شده، جزئیات کم است.

در حال حاضر، Level Infinite تاریخ انتشار خاصی را برای به روز رسانی 3.3 تأیید نکرده است. بازیکنان را مشتاق برای اطلاعات قطعی تر می کند. همانطور که انتظار شکل می گیرد، جامعه PUBG Mobile برای هرگونه اطلاعیه رسمی که ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید مورد انتظار در این به‌روزرسانی امیدوارکننده را روشن می‌کند، در حالت هشدار قرار می‌گیرد.

دانلود نسخه بتای PUBG Mobile 3.3 در اندروید

برای دانلود و نصب سرور آزمایشی PUBG Mobile 3.3 بر روی دستگاه اندرویدی خود، این مراحل ساده را دنبال کنید:

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت