ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
120 FPS در پابجی موبایل

120 FPS در پابجی موبایل در نسخه 3.2 پشتیبانی می شود

PUBG Mobile پشتیبانی 120 FPS را در به‌روزرسانی 3.2 ارائه می‌کند

در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی، Level Infinite فاش می کند که پشتیبانی از 120 FPS در پابجی موبایل با به روز رسانی 3.2 ارائه خواهد کرد.

به‌روزرسانی نسخه 3.2 آتی PUBG Mobile یک ویژگی مورد انتظار را به همراه دارد: پشتیبانی از 120 FPS. این ارتقاء نوید یک تجربه پاسخگوتر و از نظر بصری چشمگیر را برای بازیکنان در دستگاه های سازگار می دهد. اطلاعات دقیق را اینجا بررسی کنید.

شما درخواست کردید و ما تحویل دادیم! 💪

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید یوسی پابجی ارزان ، به سرعت یوسی را به حساب بازی شما واریز می کند.

تجربه PUBG MOBILE شما با پشتیبانی از 120 فریم در ثانیه در نسخه 3.2 بسیار روان‌تر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر و سازگاری دستگاه با ما همراه باشید.

مقالات مرتبط »      رویداد مسیر جایزه PUBG Mobile x Dragon Ball Super جوایز شگفت انگیزی را به همراه دارد

پشتیبانی از 120 FPS در پابجی موبایل

PUBG Mobile در حال حاضر حداکثر سرعت 90 فریم بر ثانیه را دارد. اما به زودی بازی‌های موبایلی را به سطح بالاتری خواهد برد. تاریخ عرضه و دستگاه‌های سازگار هنوز اعلام نشده است. اما بازیکنان مشتاقانه منتظرند تا ببینند کدام تلفن‌ها قادر به کنترل نرخ فریم افزایش یافته هستند.

این یک خبر هیجان انگیز برای طرفداران PUBG Mobile است. نسخه 3.2 با پشتیبانی از 120 FPS در پابجی موبایل خود متحول کننده گیم پلی بازی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید و برای تجربه PUBG Mobile مانند قبل آماده شوید!

در عین حال، می‌توانید به‌روزرسانی فعلی نسخه 3.1 را بررسی کنید که دارای حالت جدید، همکاری و سایر محتوای جشن برای ششمین سالگرد PUBG Mobile است. PUBG Mobile با به‌روزرسانی 3.1 تولد 6 سالگی خود را جشن می‌گیرد! برای رویدادهای آب و هوایی منحصربه‌فرد و آیتم‌های موضوعی هیجان‌انگیز، در حالت مضمون «Skyhigh Spectacle» شیرجه بزنید.

نقشه بازسازی شده Miramar را کاوش کنید. و مهارت های خود را با “Grooving Grenade” جدید که دشمنان را مجبور به رقصیدن می کند، آزمایش کنید! این به روز رسانی همچنین بهبودهای امنیتی را به ارمغان می آورد و سالگرد را با تزئینات جشن درون بازی و تم مخصوص لابی جشن می گیرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت