ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
APK آپدیت 3.3 پابجی

لینک دانلود APK آپدیت 3.3 پابجی موبایل برای اندروید و راهنمای نصب

آپدیت PUBG Mobile 3.3 : لینک دانلود APK اندروید و راهنمای نصب

جزئیات بیشتر در مورد نحوه دانلود و نصب فایل APK آپدیت 3.3 پابجی موبایل را می توانید در این مقاله بیابید.

آپدیت PUBG Mobile 3.3 رسیده است و پچ جدید طیف وسیعی از محتوا را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. برخی از ورودی‌های اصلی شامل حالت موضوعی جدید، به‌روزرسانی‌های حالت کلاسیک و موارد دیگر هستند. برای تجربه مشابه، کاربران اکنون می توانند آخرین نسخه را با استفاده از فروشگاه های App مربوطه موجود در دستگاه خود دانلود کنند.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

علاوه بر استفاده از اپ استور، کاربران اندروید می توانند از فایل APK که توسط توسعه دهندگان در وب سایت رسمی بازی در دسترس قرار گرفته است استفاده کنند. این رویکرد بهتر برای کاربرانی است که مشتاقانه منتظر نصب جدید هستند.

مقالات مرتبط »      نحوه دریافت ست Seadrake Champion در پابجی موبایل

سلب مسئولیت:
با توجه به ممنوعیت اعمال شده بر روی PUBG Mobile، به بازیکنان هندی توصیه می شود این بازی را در دستگاه های تلفن همراه خود دانلود یا بازی نکنند. با این وجود، آن‌ها می‌توانند BGMI را بازی کنند. که یک IP جداگانه است که توسط Krafton برای ارائه خدمات به کشور منتشر شده است.

لینک دانلود APK آپدیت 3.3 پابجی موبایل

با توجه به اینکه خود توسعه دهندگان فایل APK آپدیت 3.3 پابجی موبایل را ارائه می دهند، بازیکنان برای یافتن آن نیازی به جست و جوی اینترنت ندارند. آنها می توانند به سادگی به وب سایت رسمی بازی مراجعه کنند تا فایل را دانلود و بر روی دستگاه های خود نصب کنند. در زیر لینک مستقیمی است که می توان از آن برای دسترسی به وب سایت استفاده کرد.

وب سایت پابجی موبایل : https://www.pubgmobile.com/en-US/home.shtml

تأکید بر این نکته مهم است که بازیکنان باید از استفاده از هر یک از وب سایت های شخص ثالث برای دانلود فایل APK خودداری کنند. چنین فایل هایی می توانند حاوی ویروس ها و بدافزارها باشند و در نهایت به دستگاه ها آسیب برسانند. در نتیجه، لازم است که کاربران فقط فایل APK آپدیت 3.3 پابجی موبایل را از طریق وب سایت رسمی دانلود کنند.

راهنمای گام به گام نصب آپدیت PUBG Mobile 3.3

برای نصب به‌روزرسانی PUBG Mobile 3.3 در دستگاه همراه خود، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: با دسترسی به وب سایت رسمی بازی با استفاده از پیوند ارسال شده در بالا شروع کنید.

مرحله 2: در مرحله بعد، یکی از دو فایل APK موجود را انتخاب کنید.

نسخه کامل (1.9 گیگابایت) پس از نصب نیازی به نصب بسته های منابع ندارد. از طرف دیگر، اگر با نسخه فشرده (813 مگابایت) پیش بروید، باید بسته های منابع را دانلود کنید. بر این اساس، باید اطمینان حاصل کنید که فضای ذخیره سازی کافی در دستگاه خود در دسترس دارید.

مرحله 3: پس از اتمام دانلود، تنظیمات “Install from Unknown Source” را تغییر دهید و نصب را کامل کنید.

مرحله 4: در نهایت می توانید برنامه بازی را باز کرده و مراحل ورود را کامل کنید. اگر قبلاً یک حساب کاربری ندارید، می توانید با استفاده از هر یک از گزینه ها یک حساب جدید ایجاد کنید.

پس از انجام تمام این مراحل، می توانید به تمام ویژگی های جدید به روز رسانی شیرجه بزنید. مثل همیشه، جوایز بروزرسانی ویژه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت