ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Untitled 14

نحوه دریافت ست Seadrake Champion در پابجی موبایل

چگونه ست Seadrake Champion را در PUBG Mobile دریافت کنیم؟

Tencent Games یک لاکی اسپین جدید منتشر کرده است که ست Seadrake Champion جدید در پابجی موبایل و جوایز مختلف دیگر را ارائه می‌کند. این چرخش در 1 ژوئیه 2024 وارد شد. و تا 31 ژوئیه 2024 (UTC+0) (چهارشنبه، ۱۰ مرداد) ادامه خواهد داشت. و موارد انحصاری متعددی از جمله برخی از آیتم‌های اسطوره‌ای و همچنین افسانه‌ای را ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید مجموعه‌ای جالب جمع‌آوری کنید و موجودی خود را برجسته کنید، این موارد اضافه شده ارزش بررسی دارند.

با خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم در بخش های مختلف بازی برای ارتقا سطح خود از آن استفاده کنید.

این مقاله بیشتر بحث خواهد کرد که چگونه می‌توانید ست Seadrake Champion را در پابجی موبایل به دست آورید. که از شما می‌خواهد UC (نقد ناشناخته)، ارز ممتاز درون بازی عنوان را که از طریق پول واقعی جمع‌آوری می‌شود، خرج کنید.

مقالات مرتبط »      رویداد انجمن Epic Fails Fest پابجی موبایل : تاریخ ها، جوایز و موارد دیگر

ست Seadrake Champion را در پابجی موبایل دریافت کنید

لاکی اسپین جدید ست Seadrake Champion را در پابجی موبایل، پوشش، کوله پشتی و تابه آن ارائه می‌کند. علاوه بر این، دارای یک ست با تم Poolside-Getaway، عینک، روکش و پوسته Citrus Bliss UZI قابل ارتقاء است. در نهایت، در آیتم های ارزان قیمت، لاکی اسپین مواد توسعه، رنگ و توکن های درون جعبه را ارائه می دهد.

برای برنده شدن در موارد انحصاری ارائه شده مانند ست Seadrake Champion در PUBG Mobile، باید با پرداخت مقدار مشخصی UC جعبه ها را باز کنید. این دهانه ها مانند چرخش عمل می کنند، که در آن شما باید یک قرعه کشی انجام دهید. از این، یک آیتم به طور تصادفی از جعبه انتخاب شده است.

اولین قرعه کشی روز 10 UC هزینه دارد، در حالی که قرعه کشی های بعدی 40 UC است. همچنین، قرعه کشی 10 چرخش به طور همزمان 360 UC هزینه دارد که یک جایزه با تخفیف است.

اگر در نهایت UC خود را در دهانه‌های جعبه خسته کردید، می‌توانید مورد مورد نظر خود را از طریق توکن‌های درون جعبه در بخش Redeem جعبه خریداری کنید. جوایز انحصاری های ارائه شده از نظر توکن به شرح زیر است:

  • Seadrake Champion set: 500 tokens
  • Seadrake Champion cover: 250 tokens
  • Seadrake Champion backpack: 200 tokens
  • Seadrake Champion pan: 200 tokens
  • Poolside Getaway set: 200 tokens
  • Poolside Getaway cover: 80 tokens
  • Poolside Getaway glasses: 80 tokens
  • Citrus Bliss UZI skin: 200 tokens
  • Development Material: 200 tokens
  • Paint: 4 tokens

چگونه پوسته Citrus Bliss UZI را ارتقاء دهیم؟

ارتقاء پوست مقدار معینی از مواد توسعه و رنگ هزینه دارد و با بالا رفتن سطح کلکسیون، قیمت آنها به تدریج افزایش می یابد. با هر ارتقاء، پوست یک ویژگی جدید مانند ظاهر خاص، جلوه حذف، جلوه پخش حذف و افکت روی ضربه را باز می کند.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود که از بازی کردن خودداری کنند و در عوض، می توانند BGMI، یک نوع انحصاری و قانونی هند را بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت