ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پادشاهی منجمد در پابجی

حالت پادشاهی منجمد در پابجی موبایل آپدیت 2.9 توضیح داده شد

حالت Frozen Kingdom به روز رسانی 2.9 پابجی موبایل توضیح داده شده است

حالت جدید پادشاهی منجمد در پابجی موبایل آپدیت 2.9 وسایل نقلیه جدید، دهکده ای برفی، سلاح و بسیاری موارد دیگر را ارائه می دهد.  این مقاله بیشتر در مورد پویایی این حالت جدید بحث خواهد کرد. و اینکه چگونه بازیکنان می توانند از آن لذت ببرند و نهایت استفاده را ببرند.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

پس از موفقیت پچ 2.8 پابجی موبایل، Tencent Games در 9 نوامبر 2023 به‌روزرسانی 2.9 را منتشر کرد. این آخرین به‌روزرسانی امسال و بر اساس تم Frozen Kingdom است. که جشنواره فراست درون بازی را جشن می‌گیرد. همانطور که از نام آن پیداست، آخرین پچ مکمل فصل زمستان است. و با گیم پلی و جلوه های بصری غوطه ور خود، بازیکنان بی شماری را در سراسر جهان جذب کرده است.

مقالات مرتبط »    رویداد پرتاب روز شکرگزاری پابجی موبایل : لینک ثبت نام، جوایز و موارد دیگر

حالت پادشاهی منجمد در پابجی موبایل توضیح داده شد

حالت پادشاهی منجمد در پابجی موبایل در ۷ نوامبر ۲۰۲۳ فعال شد. و در ۷ ژانویه ۲۰۲۴ (یکشنبه، ۱۷ دی) به پایان خواهد رسید. این حالت در نقشه‌های Erangel، Livik و Vikendi در دسترس است. در زیر ویژگی های متعدد این حالت آورده شده است:

1) دهکده برفی:

دهکده برفی مرکز جاذبه در حالت پادشاهی منجمد در پابجی موبایل است. این مکان در لایه ای ضخیم از برف پوشیده شده است و گنجینه های پنهان فراوانی را ارائه می دهد. در نتیجه دومی، مکان تبدیل به یک قطره داغ در نقشه های بازی شده است.

Snowy Village دارای یک برج یخی است که در طراحی دو طبقه ساخته شده است. همچنین دارای یک زنگ برج یخی خوش شانس است و کسانی که ابتدا آن را به صدا درآورند یک جعبه عرضه دریافت خواهند کرد که جوایز انحصاری زیادی در مسابقه به همراه دارد.

علاوه بر اینها، این مکان دارای یک راه آهن برفی است که کل دهکده را به هم متصل می کند و به بازیکنان اجازه می دهد بدون دردسر در نقاط مختلف آن سفر کنند.

2) وسایل نقلیه:

حالت پادشاهی منجمد در پابجی موبایل نیز اسنوبردها را ارائه می دهد. این وسیله نقلیه یک نفره قابل حمل به بازیکنان کمک می کند تا به راحتی در مناطق برفی نقشه سفر کنند.

یکی دیگر از گزینه‌های حمل‌ونقل منحصربه‌فرد که این حالت ارائه می‌کند، خودروی جدید گوزن شمالی است که یک وسیله نقلیه دو سرنشینه است که شما را به سرعت در سراسر نقشه حرکت می‌دهد. همچنین می تواند از روی موانع مختلف بپرد و برای شما وقت اضافی بخرد.

3) Snow Blaster:

به عنوان گیلاس در بالا، این حالت همچنین یک سلاح Snow Blaster را ارائه می دهد که گلوله های برفی شلیک می کند و می تواند دشمنان شما را به یک آدم برفی تبدیل کند. این تنها سلاح قابل استفاده در هنگام سوار شدن بر روی ریل برفی است.

همچنین می توان از Snow Blaster ها برای ایجاد پوشش در هنگام مبارزه استفاده کرد. علاوه بر این، می توانید با این سلاح ها خود را به یک آدم برفی تبدیل کنید تا دشمنان را گیج کنید و کمین کنید. هنگامی که در گلوله های کم قرار دارید، می توانید با ایجاد گلوله های برفی بیشتر در یک زمین برفی، سلاح را دوباره پر کنید.

4) یخ خوش شانس:

در حین کاوش در دهکده برفی، با یخ خوش شانس مواجه می شوید که در صورت شکستن با سلاح های غوغا، جوایز انحصاری مختلفی را به ارمغان می آورد.

5) آدم برفی خوش شانس:

آدم برفی خوش شانس در حالت پادشاهی منجمد در پابجی موبایل در سراسر نقشه در دسترس است. به آن کمک کنید تا چهار کودک نوپا گمشده‌اش را پیدا کند و با جوایز مختلف در مسابقه، مانند تجهیزات و کیت‌ها، پاداش دریافت خواهید کرد.

6) منطقه انفجار برف:

برخلاف مناطق قرمز حالت عادی، که شامل بمباران تصادفی در میدان نبرد می‌شود، منطقه انفجار برفی پادشاهی منجمد در پابجی موبایل دارای بمباران تصادفی گلوله‌های برفی غول‌پیکر است. اگر اینها مورد اصابت قرار بگیرند تبدیل به آدم برفی می شوید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت