ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد پرتاب روز شکرگزاری

رویداد پرتاب روز شکرگزاری پابجی موبایل : لینک ثبت نام، جوایز و موارد دیگر

ایونت PUBG Mobile Thanksgiving Throwdown : لینک ثبت نام، جوایز و …

در این مقاله، تمام جزئیاتی که کرافتون در مورد رویداد پرتاب روز شکرگزاری پابجی موبایل فاش کرده را برجسته خواهیم کرد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

PUBG Mobile با همکاری Samsung Mobile US چالش‌های جذابی را برای بازیکنان آشکار کرده است. آنها 23 نوامبر 2023 (پنج شنبه، ۲ آذر) را در نظر گرفته اند. زیرا روز شکرگزاری یک رویداد هیجان انگیز PUBG Mobile با جوایز وسوسه انگیز را به همراه دارد. رویداد شکرگزاری مطمئناً میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان را در تلاش مشترک خود برای اثبات خود در سطح جهانی مشارکت می‌دهد.

مقالات مرتبط »    5 بهترین ویژگی آپدیت 2.9 پابجی موبایل : حالت پادشاهی منجمد و جشن سالانه

جزئیات رویداد پرتاب روز شکرگزاری پابجی موبایل

در هفته‌های آینده، PUBG Mobile آماده می‌شود تا جامعه خود را با رویدادهای مختلف از جمله جشن شکرگزاری غافلگیر کند. جزئیات اولیه رویداد پرتاب روز شکرگزاری هیجان انگیز از طریق دسته X (توئیتر سابق) آنها رونمایی شده است. خلاصه ای کوتاه در زیر ارائه شده است.

نمای کلی رویداد

رویداد پرتاب روز شکرگزاری پابجی موبایلفراتر از یک تورنمنت بازی صرف است. و فرصتی برای به نمایش گذاشتن مهارت ها، رقابت جهانی و کسب جوایز قابل توجه ارائه می دهد. این فرصت را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا در حالی که برای جوایز فریبنده رقابت می کنند، مهارت خود را در صحنه جهانی نشان دهند.

با جوایز بسیار زیاد و چالش جهانی، رویداد پرتاب روز شکرگزاری هم برای گیمرهای معمولی و هم برای گیمرهای حرفه ای ضروری است. این رقابت نوید نبردهای شدید و لحظات شدید را می دهد. که همه در پس زمینه فصل شکرگزاری اتفاق می افتد.

نحوه ثبت نام

ایمن کردن جایگاه خود در رویداد پرتاب روز شکرگزاری پابجی موبایل یک فرآیند ساده است. به سادگی به صفحه ثبت نام رسمی در https://amg.gg/ThanksgivingThrowdown بروید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید.

سریع اقدام کنید! زیرا ثبت نام فقط تا 18 نوامبر (شنبه، ۲۷ آبان) باز است. این شانس شماست تا در جشن شکرگزاری با یک مسابقه هیجان انگیز به جامعه بازی بپیوندید که می تواند سهمی از استخر جوایز چشمگیر را داشته باشد.

جوایز

جوایز برای پرتاب شکرگزاری چیزی جز دیدنی نیست. با 50,000 دلار برای گرفتن، شرکت کنندگان این فرصت را دارند که برنده بزرگی شوند.

بازیکنانی که بهترین عملکرد را دارند نه تنها سهم خود را از جوایز به دست خواهند آورد، بلکه در برنده شدن دستگاه های گلکسی سامسونگ نیز شانسی خواهند داشت. تصور کنید که تنظیمات بازی خود را با فناوری پیشرفته ارتقا دهید و در عین حال از شکوه پیروزی لذت ببرید!

همکاری با سامسونگ موبایل

رویداد پرتاب روز شکرگزاری نتیجه یک همکاری قوی بین PUBG Mobile و Samsung Mobile US است. که تعهد آنها را برای ارائه یک تجربه بازی بی نظیر برای بازیکنان برجسته می کند. این مشارکت نشان دهنده تعهد مشترک به ارتقای صنعت بازی با فناوری پیشرفته و گیم پلی فراگیر است.

گنجاندن دستگاه‌های Samsung Galaxy در استخر جوایز، لایه‌ای از هیجان را اضافه می‌کند. و جشن شکرگزاری را به رویدادی ضروری برای علاقه‌مندان به فناوری و گیمرها تبدیل می‌کند.

با نزدیک شدن به فصل شکرگزاری، PUBG Mobile از شما دعوت می کند در رویداد پرتاب روز شکرگزاری شرکت کنید. آماده شوید تا خود را در یک تجربه بازی غوطه ور کنید که شبیه هیچ چیز دیگری نیست!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت