ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Prone در کالاف

Prone در کالاف دیوتی موبایل به چه معناست و نحوه اجرای آن

Prone در COD Mobile به چه معناست و چگونه آن را انجام دهیم؟

در این راهنما، ما توضیح خواهیم داد که prone در کالاف دیوتی موبایل چیست، در حالی که صحبت می کنیم که چگونه می توانید prone را در COD:Mobile انجام دهید.

COD: Mobile یک بازی اکشن تیراندازی سریع است که با اضافه کردن سلاح منحصر به فرد و واقع گرایانه خود و انبوهی از مکانیک های حرکتی خود را از سایر بازی ها متمایز می کند که بازیکنان می توانند به روش های مختلف از آنها برای برتری نسبت به سایر بازیکنان استفاده کنند.

یکی دیگر از مزایای خرید سی پی کالاف ، شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

Movement در بازی های کالاف دیوتی موبایل یا سایر بازی های فرنچایز به دو قسمت تقسیم می شوند. حرکات پایه مانند کراچ، دوی سرعت، سرعت تاکتیکی. و حرکات مستعد و پیشرفته مانند راه رفتن با مار، شیرجه دلفین و غیره که تکنیک های حرکتی پایه را با هم ترکیب می کنند. حرکت پیشروی که ردیابی آن سخت است و سرعت حرکت شما را بیش از حد مورد نظر افزایش می دهد.

در این راهنما، ما قصد داریم به طور خاص در مورد prone صحبت کنیم و توضیح دهیم که prone در کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه می توانید آن را در طول مسابقات به عنوان یک تکنیک بقاء انجام دهید.

مقالات مرتبط »   بهترین لود اوت CR-56 AMAX کالاف دیوتی موبایل سیزن 3 (2023)

Prone در کالاف دیوتی موبایل به چه معناست؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، prone یکی از حرکات اساسی در COD: Mobile است. جایی که بازیکنان صاف روی زمین دراز می کشند. با رفتن به حالت prone در کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان می توانند دقت خود را با سلاح ها افزایش دهند. حجم حرکت را کاهش دهند تا مطمئن شوند که بازیکنان حرکات آنها را نمی شنوند. و سایر مزایای گیم پلی.

از آنجایی که وقتی به صورت prone می روید، صاف روی زمین دراز می کشید، می توانید از آن در حین درگیری های اسلحه استفاده کنید تا ردیابی و کشتن شما را برای حریف سخت کند.

چگونه Prone را انجام دهیم؟

برای prone رفتن در COD: Mobile، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه روی صفحه را نگه دارید. به خاطر داشته باشید، اگر دکمه مذکور را در حین اجرا فشار دهید و نگه دارید، یک عمل اسلاید انجام می دهید.

بنابراین اگر می خواهید به صورت مستعد حرکت کنید، حرکت را متوقف کنید و دکمه خمیده را نگه دارید، و تمام. ابتدا خم می‌شوید و سپس روی زمین دراز می‌کشید.

این راهنمای ما در مورد در prone کالاف دیوتی موبایل به پایان می رسد. با ما در نظرات همراه باشید!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت