ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت CR-56 AMAX

بهترین لود اوت CR-56 AMAX کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی CR-56 AMAX در COD Mobile 2024

بهترین لود اوت CR-56 AMAX کالاف دیوتی موبایل علیرغم دریافت هیچ تغییری در تعادل با آپدیت فصل 3 (2023)، از جمله ضمیمه امضا، بسیاری از بازیکنان را کنجکاو کرده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به گیمرها این امکان را می دهد که از تمامی اسکین های موجود در این بازی استفاده کنند.

Call of Duty Mobile (COD Mobile) دارای مجموعه ای رو به رشد از کلاس های مختلف سلاح است. تعداد اسلحه ها و پیوست ها با هر به روز رسانی پچ افزایش می یابد، در حالی که بازیکنان نیز هر فصل شاهد تغییراتی در لیست متا سلاح ها هستند. فصل 3: به‌روزرسانی راش تغییرات تعادلی را در چندین تفنگ در COD Mobile ایجاد کرد. اما تفنگ‌های تهاجمی مانند CR-56 AMAX بدون تغییر باقی ماندند.

مقالات مرتبط »   رویداد Armor Up کالاف دیوتی موبایل : ضمیمه امضا برای CR-56 AMAX

به روز رسانی :

بهترین لود اوت CR-56 AMAX کالاف دیوتی موبایل 2024

بازیکنان می توانند تعداد زیادی از ضمیمه ها را در بخش اسلحه ساز استفاده کنند تا بار مورد نظر خود را برای یک سلاح قدرتمند مانند CR-56 AMAX ایجاد کنند. با این حال، علیرغم اینکه یک تفنگ خوب گرد است. از نظر قابلیت های هدف گیری – سرعت حرکت ADS، زمان و پخش گلوله، زمینه ای برای بهبود وجود دارد. بنابراین، می‌توان از پیوست‌های زیر برای راه‌اندازی بهترین لود اوت CR-56 AMAX در COD Mobile استفاده کرد:

  • Barrel – Intruder Stock – کاهش 10 درصدی زمان ADS، 2٪ افزایش سرعت حرکت، 10٪ افزایش سرعت حرکت ADS؛ 11.2٪ افزایش گسترش گلوله ADS، افزایش عقب نشینی عمودی 6٪
  •  Stock – MIP Gatekeeper – کاهش 15 درصدی انتشار گلوله ADS، 15٪ کاهش ضربه فلینچ، 4.8٪ کاهش افقی پس زدن. 7٪ افزایش زمان ADS، 10٪ کاهش سرعت حرکت ADS
  •  Rear Grip – Granulated Grip Tape – کاهش 11.06 درصدی انتشار گلوله ADS، 4٪ کاهش سرعت حرکت ADS 
  •  Ammunition – Extended Mag A – افزایش ظرفیت خشاب تا 10
  •  Laser – OWC Laser – تاکتیکی – کاهش 8 درصدی زمان ADS و 9.2 درصدی انتشار گلوله ADS، مناظر لیزری قابل مشاهده

می توان با انتخاب Intruder Stock به عنوان پیوست برل شروع کرد. و زمان ADS را در کنار سرعت حرکت برای اپراتورها و ADS بهبود بخشید. با این حال، تأثیر منفی بر گسترش گلوله ADS و پس زدن عمودی خواهد داشت.

پس از برل، بازیکنان می‌توانند انتخاب‌های مشابهی مانند MIP Gatekeeper، Granulated Grip Tape و OWC Laser – Tactical داشته باشند که بیشتر بر روی آسان‌تر کردن هدف تمرکز دارند. بنابراین، در حالی که سرعت حرکت افزایش می‌یابد، می‌توان متوجه کاهش پخش گلوله ADS، زمان و ضربه فلینچ شد.

در نهایت، بازیکنان می توانند Extended Mag A را به عنوان یک ضمیمه مهمات انتخاب کنند. و ظرفیت آن را با 10 گلوله ارتقاء دهند. علاوه بر این، برای بالا بردن پتانسیل کلی بهترین لود اوت CR-56 AMAX، بازیکنان می توانند از مزایای Agile (Tier 1)، Toughness (Tier 2) و Alert استفاده کنند.

علاوه بر این، نارنجک‌های خوشه‌ای یا چسبنده بهترین انتخاب تجهیزات مرگبار در حالت MP کالاف دیوتی موبایل هستند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت