ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حفظ معاملات اکسیر مثبت

3 استراتژی برای حفظ معاملات اکسیر مثبت در کلش رویال

چگونه در کلش رویال معاملات اکسیر مثبت را حفظ کنیم؟

در این مقاله سه تاکتیک ضروری در این مقاله برای حفظ معاملات اکسیر مثبت پوشش داده شده است.

  1. مدیریت تاکتیکی اکسیر،
  2. بازی متقابل هوشمند،
  3. و چرخش مؤثر با کارت.

مدیریت اکسیر مهارتی است که برای موفقیت در میدان نبرد باید در کلش رویال تسلط داشت. نتایج بازی را می‌توان توسط بازیکنانی تعیین کرد که با معاملات اکسیر مثبت ، سرعت را در دست بگیرند و بر حریف خود غلبه کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

بازیکنان می توانند برتری رقابتی را به دست آورند، مهارت های دفاعی خود را بهبود بخشند و با به کار بردن این استراتژی ها از فرصت ها برای پیروزی در نبردهای کلش رویال استفاده کنند.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه کسب طلای بیشتر در کلش رویال

استراتژی های حفظ معاملات اکسیر مثبت در کلش رویال

1) چرخش کارت کارآمد

مدیریت عاقلانه چرخش کارت به شما کمک می‌کند تا شمارنده‌های مناسبی داشته باشید که همیشه در دسترس هستند و از چرخه کارت کارآمد اطمینان حاصل می‌کنند. برای شروع، یاد بگیرید که هر کارت در عرشه شما چقدر اکسیر هزینه دارد. چرخاندن کارت‌های خود را به یک نکته اختصاص دهید تا همیشه بتوانید به هر بازی که حریف انجام می‌دهد واکنش متفاوتی نشان دهید.

برای مثال، می‌توانید به کارت‌های کم‌هزینه‌ای مانند Skeletons یا Ice Spirit بروید تا سریعاً با کارت اکسیر بالا مانند P.E.K.K.A مقابله کنید و در عین حال مزیت اکسیر را به دست آورید.

علاوه بر این، برای استفاده خوب از کارت های چرخه ارزان قیمت در کلش رویال مانند Zap یا Log که حداقل هزینه اکسیر دارند، هدف گیری سربازان دشمن را مجدداً تنظیم کنید یا به تدریج سلامت آنها را از بین ببرید.

2) اکسیر مثبت از طریق بازی متقابل معامله می شود

به دست آوردن برتری در بازی متقابل برای حفظ معاملات اکسیر مثبت در کلش رویال بسیار مهم است. شرایط برد و چرخش کارت های مورد علاقه حریف خود را تعیین کنید، سپس استراتژی های متقابلی برای مقابله موثر با آنها ایجاد کنید.

برای اطمینان از داشتن لبه اکسیر در هنگام دفاع از برج‌های خود در کلش رویال، می‌توانید با حریفی که به طور مداوم یک هاگ رایدر را به کار می‌گیرد مقابله کنید. به عنوان مثال، با انتخابی ارزان‌تر مانند Tombstone یا Goblin Gang.

با پیش‌بینی حرکت بعدی حریف بر اساس بازی‌های گذشته و تعداد اکسیر، از بازی‌های پیش‌بینی نیز سود ببرید. برای دفع مؤثر هر دو تهدید و به دست آوردن یک مزیت قابل توجه اکسیر، باید یک گروه ازدحامی مانند Minion Horde یا Skeleton Army را از قبل مستقر کنید. اگر مشاهده کردید که حریف شما اغلب یک غول را با یک نیروی پشتیبانی مانند یک تفنگدار جفت می کند، این کار را انجام دهید.

3) مدیریت استراتژیک اکسیر در کلش رویال

پیگیری هزینه های اکسیر حریف و همچنین تعداد اکسیر خود برای مدیریت استراتژیک ضروری است. حفظ اکسیر باید در اولویت قرار گیرد. بنابراین هزینه های اضافی را حذف کنید و روی انجام معاملات هوشمند تمرکز کنید.

برای مثال، اگر فکر می‌کنید که حریف شما یک شمارنده قدرتمند در دسترس دارد، در یک فشار بیش از حد اکسیر را مصرف نکنید. در عوض، اکسیر را برای دفاع ذخیره کنید و برای دفع حمله آتی آنها آماده شوید تا مطمئن شوید که معاملات اکسیر بیشتری برنده می شوید.

علاوه بر این، از دیفرانسیل های اکسیر برای سود بردن از شرایط مطلوب استفاده می کند. اگر می بینید که حریف شما در حین یک فشار بیش از حد اکسیر انجام داده است، از این ضعف با فشار دادن آنها در یک لاین دیگر یا راه اندازی یک ضد حمله سریع استفاده کنید تا آنها را مجبور به تقسیم اکسیر کنید. این باعث کاهش توانایی آنها در دفاع می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت