ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
طلای بیشتر در کلش رویال

آموزش کامل نحوه کسب طلای بیشتر در کلش رویال

چگونه در کلش رویال gold بیشتری کسب کنیم؟

طلای بیشتر در کلش رویال برای ارتقای کارت ها، خرید اقلام از فروشگاه و پیشرفت در بازی بسیار مهم است. به دست آوردن طلا به طور کارآمد برای بازیکنانی که سعی در بهبود عرشه خود و پیشروی در نبرد دارند بسیار مهم است. در حالی که چند گزینه وجود دارد، ما به سه راه برای به دست آوردن طلای اضافی در کلش رویال نگاه خواهیم کرد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

بازیکنان می توانند با به حداکثر رساندن چرخه سینه، تکمیل کوئست ها، شرکت در رویدادهای ویژه و شرکت فعال در فعالیت های قبیله ای، مجموعه طلای خود را به حداکثر برسانند و در بازی پیشرفت کنند. بیایید به این تاکتیک ها نگاه کنیم تا به شما کمک کند ذخایر طلای خود را افزایش دهید و عرصه را فتح کنید.

مقالات مرتبط »     ارور آپدیت نشدن کلش رویال : دلایل و راه حل های احتمالی

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و دیدگاه های نویسنده را منعکس می کند.

نکاتی برای کسب طلای بیشتر در کلش رویال

1) chest cycle را بهینه کنید و صندوقچه را مرتباً باز کنید

یکی از منابع کلیدی طلای بیشتر در کلش رویال ، باز کردن قفل صندوق‌هایی است که از طریق برنده شدن در نبردها، انجام ماموریت‌ها یا خرید آنها از فروشگاه به دست می‌آیند. برای بهینه سازی سود طلا، بازیکنان باید اسلات صندوقچه خود را پر نگه دارند تا دائماً به صندوقچه دسترسی داشته باشند.

با شرکت فعالانه در مبارزات و باز کردن قفل صندوقچه ها در اسرع وقت، بازیکنان می توانند به سرعت چرخه سینه را طی کنند و با هر گنج باز شده، طلا به دست آورند.

علاوه بر این، دانستن انواع صندوق ها و محتویات آنها می تواند مفید باشد. صندوق‌هایی مانند جاینت، جادویی و سوپر جادویی بیشتر از صندوق‌های آزاد یا نقره‌ای حاوی مقادیر بیشتری طلا هستند. بازیکنان باید هر زمان که ممکن است برای افزایش درآمد طلای خود، قفل این صندوقچه های سطح بالاتر را باز کنند.

2) کوئست ها را کامل کنید و در رویدادهای ویژه شرکت کنید

کلش رویال به صورت دوره ای اهداف و رویدادهای ویژه را با جوایز بزرگ از جمله پول معرفی می کند. کوئست‌ها می‌توانند از کارهای اساسی مانند برنده شدن در تعداد معینی از نبردها با کارت‌های مشخص گرفته تا اهداف دشوارتر متغیر باشند. انجام فعال ماموریت ها به بازیکنان اجازه می دهد تا مبالغ قابل توجهی طلا و همچنین سایر جوایز ارزشمند مانند جواهرات، کارت ها و سینه ها را به دست آورند.

رویدادهای ویژه مانند چالش‌ها و تورنمنت‌ها پس از اتمام، جوایز طلایی بزرگی را ارائه می‌کنند. این رویدادها ممکن است شامل هزینه های ورودی به شکل جواهرات یا بلیط باشد. اما جوایز احتمالی، از جمله طلا، بسیار بیشتر از سرمایه گذاری اولیه است. شرکت در این رویدادها نه تنها گیم پلی را گسترش می دهد، بلکه انباشت طلا را نیز افزایش می دهد.

3) به یک قبیله بپیوندید و در کلن وارها شرکت کنید

جنگ‌های قبیله‌ای یکی از جنبه‌های سودمند پیوستن به یک قبیله در کلش رویال است. که به اعضا اجازه می‌دهد در یک سری مسابقات برای دریافت جوایز با سایر قبیله‌ها مبارزه کنند که طلای بیشتر در کلش رویال یکی از آنهاست.

بازیکنان می‌توانند با شرکت فعال در جنگ‌های قبیله و کمک به موفقیت قبیله، جوایز طلای قابل توجهی را بر اساس عملکرد خود و قبیله به دست آورند.

با استفاده از این تاکتیک‌ها، درآمد طلا در کلش رویال را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و به پیشرفت سریع‌تر و دسترسی به منابع حیاتی درون بازی اجازه دهید. گیم پلی ثابت، تصمیم گیری استراتژیک و مشارکت فعال در فعالیت های مختلف درون بازی برای بهینه سازی مجموعه طلا و بهبود کل تجربه بازی بسیار مهم است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت