ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پابجی موبایل Lite

پابجی موبایل Lite : آخرین لینک دانلود و راهنما در ژوئن 2023

آخرین لینک دانلود و راهنمای PUBG Mobile Lite (ژوئن 2023)

پابجی موبایل Lite در درجه اول به بخش بازیکنان با دستگاه‌های سطح پایه که نمی‌توانند نسخه بهبودیافته‌اش از بازی بتل رویال را اجرا کنند، پاسخ می‌دهد. این عنوان تنها بر روی پلتفرم اندروید موجود است، حداقل نیازهای لازم را دارد و می‌تواند حتی بر روی دستگاه‌هایی با رم ۱ گیگابایتی اجرا شود. این مورد با مخاطبان کلیک کرده است و بیش از 100 میلیون نصب در فروشگاه Google Play دارد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

علاوه بر فروشگاه رسمی، می توانید بازی را از طریق فایل APK که سازنده به طور رسمی از طریق وب سایت عنوان بتل رویال در دسترس قرار داده است، دانلود کنید. راهنمای کامل دانلود آخرین نسخه بازی در قسمت زیر ارائه شده است.

مقالات مرتبط »    ویژگی های PUBG Mobile 2.7 بتا : تم جدید، World of Wonder و …

توجه داشته باشید:
PUBG Mobile Lite در هند مسدود شده است. به دلیل محدودیت های دولتی، به شما توصیه می شود که بازی را دانلود یا بازی نکنید. درعوض، می‌توانید BGMI، نوع خاص منطقه‌ای عنوان محبوب موبایل توسط Krafton را بازی کنید که اخیراً به طور موقت از حالت انسداد خارج شده است.

نحوه دانلود پابجی موبایل Lite

توسعه‌دهندگان فایل APK  پابجی موبایل Lite را در وب‌سایت رسمی ارائه می‌کنند. و از اینکه بازیکنان نیاز به جستجوی سایر وب‌سایت‌های شخص ثالث نداشته باشند، اجتناب می‌کنند. برای دانلود و نصب آخرین نسخه عنوان بتل رویال بر روی دستگاه‌های اندرویدی خود با استفاده از این فایل می‌توانید از راهنمای زیر استفاده کنید:

مرحله 1: وب سایت رسمی بازی را در هر مرورگری باز کنید. با استفاده از لینک زیر می توانید به صفحه وب دسترسی پیدا کنید:

وب سایت رسمی پابجی موبایل Lite : اینجا را کلیک کنید.

مرحله 2: پس از فرود در صفحه اصلی وب سایت، روی دکمه دانلود APK در سمت پایین صفحه کلیک کنید. دانلود به زودی آغاز خواهد شد.

برای جلوگیری از هرگونه خطا در حین نصب، باید قبل از ادامه کار، از وجود فضای ذخیره کافی در دستگاه اطمینان حاصل کنید.

مرحله 3: پس از دانلود کامل، در حافظه دستگاه خود پیمایش کنید و نصب را کامل کنید.

قبل از ادامه کار، ضروری است که گزینه Install from Unknown Source را فعال کنید. در صورت بروز خطای تجزیه، می‌توانید فایل APK را دوباره از طریق صفحه وب رسمی دانلود کنید و پس از حذف نسخه موجود، نصب جدیدی را انجام دهید.

مرحله 4: در مرحله بعد، پابجی موبایل Lite را باز کنید. در صورت وجود آپدیت را دانلود کنید. سپس می توانید وارد شوید و شروع به لذت بردن از بازی کنید.

توجه به این نکته ضروری است که در صورت وجود به‌روزرسانی درون بازی، بدون دانلود آن نمی‌توانید ادامه دهید. علاوه بر این، افراد در نسخه های جداگانه نمی توانند با هم صف بکشند. از این رو دریافت آخرین نسخه ضروری می شود.

همچنین می توانید بازی بتل رویال را از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید. در این صورت، می توانید به سادگی به صفحه بازی در فروشگاه دسترسی پیدا کنید و دکمه Install را کلیک کنید تا آخرین نسخه را در دستگاه خود دریافت کنید.

پیوند پابجی موبایل Lite در فروشگاه Google Play : اینجا را کلیک کنید

با این حال، ممکن است مجبور شوید پس از نصب عنوان بتل رویال، منابع و به‌روزرسانی‌های درون بازی را دانلود کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت