ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بتا پابجی موبایل 2.7

ویژگی های بتا پابجی موبایل 2.7 : تم جدید و دنیای شگفت‌انگیز1

ویژگی های PUBG Mobile 2.7 بتا : تم جدید، World of Wonder و …

خبرهای هیجان انگیزی برای بازیکنان PUBG Mobile وجود دارد. زیرا نسخه ببتا پابجی موبایل 2.7 که بسیار مورد انتظار بود از راه رسیده است. که چندین ویژگی و پیشرفت هیجان انگیز جدید را برای بازی به ارمغان می آورد. با تم جدید تابستانی، افزوده‌های قانع‌کننده به World of Wonder، ارتقاء حالت Creation Mode و غیره، بازیکنان می‌توانند انتظار تجربه‌ای کاملاً فراگیر و جذاب را با این نسخه جدید داشته باشند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

همانطور که بازیکنان برای کشف لذت های جدید با موضوع تابستان آماده می شوند، به یاد داشته باشید که اطلاعات ارائه شده ممکن است با پیشرفت توسعه در بازی تغییر کند. رسانه‌های رسمی PUBG Mobile، مانند وب‌سایت، انجمن‌های انجمن و پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی را برای جدیدترین اخبار این نسخه هیجان‌انگیز تماشا کنید.

مقالات مرتبط »    Winner Pass فصل 49 پابجی موبایل لایت فاش شد : قیمت ها و پاداش ها

چه تغییراتی در نسخه بتا پابجی موبایل 2.7 اعمال شده است؟

Summer Island

یکی از موارد اضافه شده در نسخه بتا 2.7، معرفی یک منطقه پر جنب و جوش با موضوع جزیره تابستانی است. این مکان زیبا در نقشه های متعدد بازی پخش می شود و فضای تابستانی دوست داشتنی را برای بازیکنان فراهم می کند.

بازیکنان می‌توانند در حین کاوش در جزیره تابستانی جعبه‌های تابستانی با جوایز هیجان‌انگیز را کشف کنند و تجربه‌شان را در نسخه بتا پابجی موبایل 2.7 غنی‌تر کنند.

Duck boats

Duck Boats، عنصری جدید برای اکتشافات مبتنی بر آب، نیز در نسخه بتا این بازی گنجانده شده است. این کشتی‌های منحصربه‌فرد را می‌توان در نزدیکی جزیره تابستانی پیدا کرد، که به بازیکنان اجازه می‌دهد قایق‌های خود را متصل کرده و صف قایق‌ها را با بازیکنان دیگر بسازند.

این ویژگی منحصر به فرد به بازیکنان اجازه می دهد تا سفری به گشت و گذار داشته باشند، تصاویر شگفت انگیزی بگیرند و شگفتی های منظره آبراه ها را در به روز رسانی بتا پابجی موبایل 2.7 تحسین کنند.

تغییرات در World of Wonder

جدای از مواد با موضوع تابستان، نسخه بتا پابجی موبایل 2.7 تغییرات مهمی را در World of Wonder ایجاد می کند. بازیکنان اکنون می توانند از ویرایش اشیاء گروهی، پیش ساخته های سفارشی و سایر پیشرفت هایی که تجربه کلی کاربر را در بازی بهبود می بخشد، استفاده کنند. این پیشرفت‌ها به بازیکنان آزادی خلاقیت بیشتری می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا دنیایی جذاب‌تر و غوطه‌ورتر را در بازی ایجاد کنند.

بازیکنان اکنون می توانند یک نقشه جدید Arena با موضوع تابستان در World of Wonder را تجربه کنند، جایی که می توانند از بین کلاس های مختلف سربازان برای شرکت در مبارزات هیجان انگیز انتخاب کنند. مراقب یک تخم مرغ عید پاک با تفنگ آبی باشید که یک عنصر سرگرم کننده و بازیگوش را به این حالت اضافه می کند. علاوه بر این، ویرایشگر World of Wonder با افزودن آیتم‌های جدید، مانند دوره‌های مسابقه آبی و استخرهای شنا، در نسخه بتا PUBG Mobile بهبود یافته است.

تغییرات در Creation Mode

در حالت Creation، الگوها به‌طور خودکار اسکرین‌شات گرفته شده توسط بازیکنان را متناسب با اندازه شی مورد نظر در PUBG Mobile تغییر می‌دهند. بازیکنان اکنون می توانند با عکاسی از وسایل نقلیه و همراهان مختلف در بازی، همان جلوه را در اسکرین شات ها تکرار کنند.

با نمایش پوسته‌های خیره‌کننده خودرو در حالت ایجاد، سازگاری بصری ساخته‌های بازیکنان حفظ می‌شود و در نتیجه اسکرین‌شات‌های فراگیرتر و از نظر بصری جذاب‌تری در نسخه بتا پابجی موبایل 2.7 ایجاد می‌شود.

Standalone mode جدید

معرفی حالت کاملاً جدید Standalone Mode اصلی ترین ویژگی نسخه بتا پابجی موبایل 2.7 است. این حالت با یک نقشه جدید 1.6 در 1.6 کیلومتری با محیطی خیره کننده در بازی ارائه می شود.

در حالت مستقل، بازیکنان می توانند شخصیت هایی با توانایی های منحصر به فرد را انتخاب کنند. که می توان از آنها به صورت استراتژیک برای اطمینان از پیروزی در نبردها استفاده کرد. این نقشه همچنین شامل مناطق تعاملی جدید مانند نقاط تله پورت، گدازه، و مناطق تامین تصادفی و همچنین کالاهای جدیدی مانند لباس‌های جنگی و کپسول‌ها در نسخه بتا PUBG Mobile است.

اضافات جدید به مسابقات کلاسیک

ACE32 یک سلاح گرم جدید است که به زرادخانه سلاح های موجود در همه نقشه ها در نسخه بتا می پیوندد. بازیکنان اکنون می توانند از این سلاح قدرتمند برای کسب برتری در بازی نبرد رویال استفاده کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه Carry Onto Vehicle است که بازیکنان را قادر می‌سازد تا در نبردها، هم تیمی‌ها یا دشمنان سرنگون شده را روی وسایل نقلیه حمل کنند.

این ویژگی لایه جدیدی از استراتژی و کار گروهی را در نسخه بتا پابجی موبایل 2.7 اضافه می کند که امکان حمل و نقل کارآمد و نجات بالقوه را در موقعیت های شدید فراهم می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت