ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بازی 2v2 در کلش رویال

نحوه بازی 2v2 در کلش رویال : راهنمای گام به گام اجرای نبردها

چگونه در کلش رویال 2v2 بازی کنیم؟

گزینه بازی 2v2 در کلش رویال به سادگی به بخش دیگری منتقل شده است!

کلش رویال یک بازی استراتژیک بلادرنگ است که توسط سوپرسل ساخته شده است. این یک اسپین آف از کلش اف کلنز محبوب و مورد علاقه طرفداران است. که توسط همین توسعه دهنده ساخته شده است. این بازی برای اندروید و iOS در دسترس است. این شامل یک میدان نبرد به سبک چند نفره با کارت های کلکسیونی و دفاع از برج است.

هدف کلش رویال بسیار ساده است. بازیکنان باید بهترین کارت ها را روی دسته کارت خود چیده و برج های حریف خود را نابود کنند. سه برج در دو طرف عرصه وجود خواهد داشت. هر کسی که بتواند هر سه یا حداقل برج مرکزی یا برج کینگ را نابود کند، ابتدا برنده مسابقه است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

این بازی دارای ویژگی های زیادی است. و بازیکنان حتی می توانند به قبیله ها بپیوندند یا خود را ایجاد کنند. آنها همچنین می توانند در چالش ها و تورنمنت های مختلف شرکت کنند. جایی که می توانند با پیشرفت تعداد زیادی جوایز کسب کنند.

در آپدیت ارائه شده توسط سوپرسل، گزینه ای برای انجام نبردهای 2v2 به کلش رویال اضافه شد. بازیکنان می توانند با یک دوست آنلاین شرکت و با یک تیم دو نفره دیگر مبارزه کنند. بازی 2v2 در کلش رویال یک حالت بسیار محبوب است. و هنوز هم به عنوان یکی از بهترین عناصر عنوان باقی مانده است. بازیکنان می توانند به صورت تصادفی با هم متحد شوند یا یک دوست یا عضو قبیله را در این حالت بازی دعوت کنند.

در یکی دیگر از آپدیت های اخیر، سوپرسل ظاهرا گزینه 2v2 battle را حذف کرد. این توسط طرفداران گیج گزارش شده است که متوجه شده اند دکمه 2v2 در صفحه اصلی وجود ندارد. در نسخه قبلی بازی، نماد 2v2 در خود صفحه اصلی، درست در کنار دکمه “Battle” قابل دسترسی بود.

مقالات مرتبط »    تاور تروپس کلش رویال : ویژگی جدید بررسی شد

مراحل انجام بازی 2v2 در کلش رویال

در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید برای انجام یک بازی 2v2 در کلش رویال دنبال کنید:

مرحله 1: کلش رویال را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید و در صورت نیاز بازی را به روز کنید.

مرحله 2: پس از ورود به صفحه اصلی، روی نماد سه خط در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

مرحله 3: پس از کلیک بر روی نماد، به “Party!” بخش از لیست نشان داده شده است.

مرحله 4: پس از کلیک بر روی نماد مهمانی، به پایین اسکرول کنید. شما گزینه 2v2 Battle را پیدا خواهید کرد. که به شما امکان می دهد یک مسابقه سریع با یک بازیکن تصادفی انجام دهید یا از یک دوست دعوت کنید تا به شما بپیوندد.

هنوز مشخص نیست که چرا سوپرسل تصمیم گرفت به جای نگه داشتن دکمه روی صفحه اصلی مانند قبل، گزینه 2v2 battle را به بخش دیگری از بازی منتقل کند.

کلش رویال به خاطر نبردهای 1v1 خود شناخته شده است. اما حالت بازی 2v2 در کلش رویال طی سال‌ها جذابیت زیادی پیدا کرده است. این حتی یک حالت بازی ترجیحی برای بسیاری از بازیکنان است. زیرا آنها مجبور نیستند غنائم را در معرض خطر قرار دهند تا جوایزی کسب کنند. به طور کلی، انجام یک نبرد 2v2 یک تجربه سرگرم کننده و با ارزش در بازی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت