ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تاور تروپس کلش رویال

تاور تروپس کلش رویال : ویژگی جدید بررسی شد

Clash Royale Tower Troop : ویژگی جدید بررسی شد

در این مقاله، همه چیزهایی را که در مورد کارت های جدید تاور تروپس کلش رویال می دانیم، به شما معرفی خواهیم کرد.

Tower Troop یک کارت کاملاً جدید است. که در روز سه شنبه 12 دسامبر 2023 به کلش رویال اضافه شد. و نحوه بازی شما را برای بیش از نیم دهه کاملاً تغییر می دهد. ترفندها و ویژگی های جدید همیشه مورد استقبال قرار می گیرند. اما طرفداران امیدوارند که تغییری به این بزرگی تجربه گیم پلی را از بین نبرد.

مقالات مرتبط »      Path of Legends (حالت رتبه بندی) کلش رویال : مه تغییرات کاوش شده، جوایز و …

نحوه باز کردن قفل و بازی با تاور تروپس کلش رویال

از زمان نوشتن این مقاله، ما فقط اطلاعاتی در مورد یک Troop داریم، و آن کارت پیش فرضی است که در برج ها در کنار برج پادشاه می بینیم. این همان اثر نسخه قدیمی برج های پرنسس را خواهد داشت.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

با این حال، یک تغییر قابل مشاهده وجود خواهد داشت و آن یک نشانگر سطح جدید در کنار برج ها است – مانند آنچه در برج پادشاه می بینیم. با گذشت زمان، سوپرسل نیروهای بیشتری را معرفی می کند. که می توانید آنها را با نیروهای پیش فرض خود که همان Tower Princess است جایگزین کنید.

تا آنجا که به باز کردن این کارت مربوط می شود، ما فکر می کنیم که می توانید قفل آن را از صندوقچه ها یا از پیشنهاداتی که در فروشگاه دریافت می کنید باز کنید. قفل نیروهای Tower Princess به طور پیش فرض باز می شود. بنابراین، شما اولین را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

چگونه تاور تروپس کلش رویال را ارتقا دهیم؟

از آنجایی که Troop یک کارت است، می توانید آنها را مانند سایر کارت های بازی ارتقا دهید. شما باید کارت های مخصوص نیروهایی را که می خواهید ارتقا دهید جمع آوری کنید. پس از به دست آوردن مقدار لازم، می توانید از طلا برای بالا بردن سطح انتخاب خود استفاده کنید.

به احتمال زیاد نیروها از طریق ماموریت ها در فروشگاه در دسترس خواهند بود. یا می توانید آنها را در قبیله خود درخواست کنید و با هم قبیله های خود تجارت کنید.

حداکثر سطح تاور تروپس در کلش رویال

این کارت جدید در همان سطح برج پادشاه شما خواهد بود. حداکثر سطح King Tower در بازی 15 است. پس کارت Troop نیز همان حداکثر سطح را خواهد داشت.

توجه به این نکته ضروری است که اگر King Tower شما در سطح X باشد، حتی اگر کارت و طلا به اندازه کافی داشته باشید، سربازان شما را نمی توان به سطح X+1 ارتقا داد. به عبارت ساده تر، نیروها نمی توانند از سطح برج کینگ تجاوز کنند. این تنها راهی است که در آن سربازها با سایر کارت های بازی تفاوت دارند.

آیا تاور تروپ یک کارت جدید کلش رویال است؟

همانطور که در بالا ذکر شد، تاور تروپس کلش رویال شکل جدیدی از کارت در بازی خواهد بود. می‌توانید آنها را در برگه کارت‌ها، جایی که معمولاً مجموعه کارت خود را می‌بینید، پیدا کنید. تا زمان نگارش مقاله، تنها یک نوع سرباز وجود دارد – Tower Princess

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت