ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
طلسم رشد بیش از حد

طلسم رشد بیش از حد کلش اف کلنز توضیح داده شد

طلسم Overgrowth جدید در کلش آف کلنز توضیح داده شد

طلسم رشد بیش از حد کلش اف کلنز در سطح 12 باز می شود. این مقاله به نکات ظریف این طلسم می پردازد. تا به شما کمک کند تا استراتژی های حمله جدید و بهبود یافته ای را با آن برنامه ریزی کنید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

اولین آپدیت اصلی عنوان استراتژی آنلاین موبایل سوپرسل اکنون در حال انتشار است. و سومین Sneak Peak از آن، طلسم Overgrowth جدید را در کلش اف کلنز معرفی کرد. طلسم ها بخش مهمی از هر استراتژی حمله از تاون هال 5 هستند. بازیکنان مجبور می شوند پس از باز کردن هر طلسم جدید، در برنامه های حمله خود تجدید نظر کرده و بازسازی کنند.

مقالات مرتبط »     چالش سوسو 3ستاره کلش اف کلنز را سه ستاره کنید!

سوپرسل در آپدیت Sneak Peek شماره 3 طلسم رشد بیش از حد کلش اف کلنز را معرفی کرد

سوپرسل به طور مداوم تغییرات جدیدی را در گیم پلی به روز رسانی خود ارائه می دهد. یکی از این موارد گنجاندن طلسم Overgrowth در آخرین فصل Clash of Clans است. پست X رسمی اخیر سازنده در 26 فوریه 2024، از ورود طلسم جدیدی خبر داد که برای بازیکنان تاون هال 12 و بالاتر باز می شود.

طلسم رشد بیش از حد کلش اف کلنز چه می کند؟

بازیکنان تاون هال 12 و بالاتر قرار است تحت تأثیر طلسم رشد بیش از حد کلش اف کلنز قرار بگیرند. هنگامی که به این مرحله رسیدید، Dark Spell Factory تا سطح 6 قابل ارتقا خواهد بود. پس از ارتقاء، طلسم جدید را باز خواهید کرد.

طلسم Overgrowth در کلش آف کلنز، دفاع دشمن را منجمد می‌کند. و آن‌ها را برای قهرمانان و سربازان شما برای مدت معینی بسته به سطح آنها نامرئی می‌کند. هنگامی که در مناطق خاصی مستقر می شوند، ریشه های درختان از زمین بیرون می آیند. و ساختمان های دفاعی و ساختمان های آن منطقه را در هم می پیچند. در اینجا تمام ارتقاءهای فعلی برای طلسم ذکر شده است.

  • سطح یک «طلسم رشد بیش از حد» ۲۲ ثانیه طول می‌کشد و دو فضای مسکن را اشغال می‌کند. دم کردن آن شش دقیقه طول می کشد.
  • این اسپل در تاون هال 12 تا سطح 2 قابل ارتقاء است. مدت زمان آن برای 125000 دارک اکسیر به 24 ثانیه افزایش می‌یابد و زمان ارتقای آن 10 روز است.
  • می‌توانید در تاون هال 14 اسپل را به سطح 3 ارتقاء دهید. مدت زمان آن برای 250000 دارک اکسیر به 26 ثانیه افزایش می‌یابد و زمان ارتقا 12 روزه خواهد داشت.
  • سطح نهایی این طلسم از هم اکنون سطح 4 است. این ارتقا مدت زمان آن را برای 350000 دارک اکسیر به 28 ثانیه و زمان ارتقا 16 روزه افزایش می‌دهد.

با این حال، قبل از شروع بازسازی استراتژی حمله، باید چند جنبه از این طلسم را به خاطر بسپارید.

هنگامی که طلسم رشد بیش از حد کلش اف کلنز اجرا شد، هیروها و نیروها دیگر به آنها حمله نخواهند کرد. حتی زنجیره ای از رعد و برق از Electro Dragons شما به ساختمان های تحت پوشش طلسم برخورد نمی کند. این فرصت‌های جدیدی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا نیروهای خود را در جهت خاصی هدایت کنند.

با این حال، طلسم قهرمانان دفاعی، تله ها و نیروهای Clan Castle را پنهان نمی کند. این را به خاطر داشته باشید تا مطمئن شوید که طلسم را در حملات خود هدر ندهید. با این حال، این موضوع طرفداران را متعجب کرده است که آیا این طلسم تسلاس پنهان را به حالت تعلیق در می آورد یا خیر. خوب، تسلا پنهان فعال می شود، اما تا زمانی که اثرات طلسم از بین برود، ظاهر نمی شود.

همچنین توجه داشته باشید که Siege Machines، مانند Log Launchers، قادر به دور زدن رشد بیش از حد نخواهند بود. و تا زمانی که اثر از بین برود، در ریشه ها گیر می کنند. با این حال، در چنین شرایطی نمی تواند به ساختمان های تحت تأثیر طلسم آسیب وارد کند.

به طور کلی، طلسم Overgrowth جدید معیوب به نظر می رسد. و همچنین استراتژی های حمله جدید و خلاقانه ای را در عنوان به وجود می آورد. با این حال، همانطور که بسیاری از جامعه در نظرات پست رسمی ابراز نگرانی کردند، سوپرسل ممکن است مجبور شود به زودی این طلسم را با توجه به اینکه چقدر غلبه کرده است، خنثی کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت