ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش سوسو 3ستاره کلش

چالش سوسو 3ستاره کلش اف کلنز را سه ستاره کنید!

چگونه چالش Twinkle Twinkle Little در Clash of Clans را سه ستاره کنیم؟

چالش سوسو 3ستاره کلش اف کلنز جدیدترین مانعی است که برای به دست آوردن این سه ستاره به استراتژی های ماهرانه ای نیاز دارد. همچنین بخشی از چالش های فضایی مختلف است که در نقشه راه کلش آف کلنز مارس 2024 بیان شده است. تمام نیروهایی که در اینجا حضور دارند، دارای پوسته‌های چشمگیر با مضمون فضایی هستند که باعث ایجاد جذابیت در اطراف آن می‌شود.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

برای پیروز شدن با یک پیروزی آرزومند سه ستاره، برنامه ریزی دقیق و اجرای دقیق مورد نیاز است. این مقاله راهنمای جامعی برای دستیابی به شکوه در چالش Twinkle Twinkle Little کلش اف کلنز ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »     آیا ارتقاء Frozen Arrow کلش اف کلنز ارزشش را دارد؟

راهنمای جامع کسب سه ستاره در چالش سوسو 3ستاره کلش اف کلنز

پایه ها را قرار دهید

حمله خود را در چالش سوسو 3ستاره کلش اف کلنز با Flame Flinger آغاز کنید. که به صورت استراتژیک در جناح چپ پایگاه حریف قرار دارد. این زمینه را برای حمله هماهنگ آماده می کند.

بالن ها را در پایین پایگاه حریف مستقر کنید تا مین های سیاه در کمین را فعال کنید و مسیر را برای نیروهای پیشروی شما باز کنید. در همین حال، بیبی اژدها را آزاد کنید تا توپخانه تهدیدآمیز عقاب را خنثی کنید و یک تهدید مهم را در اوایل نبرد از بین ببرید.

رعد و برق می زند

از چهار Lightning برای محو کردن برج های دوزخ دوزخی که در بالای مونولیت در جنوب قرار دارند استفاده کنید. این حرکت قاطع، دفاع را ضعیف می کند و راه را برای هجوم بعدی شما هموار می کند. قدرت سه بیبی اژدها را آزاد کنید تا مونولیت باقی مانده در پایین پایگاه را از بین ببرید. این یک مسیر روشن را برای نیروی حمله اولیه شما تضمین می کند.

بالون ها را در سمت راست پایه مستقر کنید

یک رویکرد دو طرفه را با استقرار دو بالون برای فعال کردن Black Mines در سمت راست اجرا کنید. در همین حال، برای حمله اصلی در چالش سوسو 3ستاره کلش اف کلنز، تمرکز خود را به بالای پایه هدایت کنید.

هجوم سمت بالا را شروع کنید

حمله اولیه را در سمت بالای پایگاه حریف آغاز کنید. پادشاه، ملکه، الکترو تایتان و روت رایدر خود را مستقر کنید. و به دنبال آن یک استقرار محاسبه شده از وال بریکر و هفت گابلین Sneaky با کمک Invisibility Spell برای هدف قرار دادن تاون هال انجام دهید.

محفظه سمت بالا را بشکنید تا به پادشاه، ملکه و نیروهای حامی خود دسترسی داشته باشید.

تمرکز خود را به سمت جنوب شرقی معطوف کنید

دراگون ها، Grand Warden و دراگون رایدر را در سمت راست مستقر کنید. و با استفاده از قابلیت تجهیزات قهرمان Warden، دفاعیات، به خصوص توپ های Ricochet را از بین ببرید.

با تشدید نبرد، با استفاده از همه جادوهای اسکلت و قهرمان سلطنتی خود، با قهرمان رویال حریف مقابله کنید. هنگامی که محافظ از بین رفت، از توانایی تجهیزات قهرمان Champion خود برای از بین بردن بقیه دفاع ها و تغییر روند به نفع خود استفاده کنید.

در نهایت، اژدهایان خود را راهنمایی کنید تا دفاع های باقی مانده از پایگاه حریف را نابود کنند و پیروزی سه ستاره را تضمین کنید.

در پایان، تسلط بر چالش سوسو 3ستاره کلش اف کلنز نیازمند دقت، آینده نگری و سازگاری است. با پیروی از این راهنمای گام به گام و اجرای هر مانور با دقت حساب شده، پیروزی در اختیار شماست.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت